reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
powodzenia czerwcóweczki:-) życzę lekkiego przebycia ciąży i samych przyjemnych chwil,żeby mężczyźni was rozpieszczali przez te 9 miesiecy ( a nawet i dłuzej:-D ).
 
w sumie nie wiem czy bym chciala te dwie krechy
troche by mi to skomplikowałoo zycie.....ale co bedzie to bedzie ;-)
zreszta....zawsze chcialam aby moja druga ciaza była.....niespodzianka
no zobaczymy :cool2: :-)
 
dzien dobry z Australii - u Was juz noc i pewnie smacznie spicie a nasza Cyrylka szaleje ciagle wstaje i chce chodzic juz jej sie raczkowanie troche znudzilo...

fantazja oczywiscie odpowiem na wszystkie Twoje pytania a z dzieckiem mozna leciec samolotem gdy ma co najmniej 48h. Jesli chodzi o Australie to jednak nie tak predko bo dziecko musi miec wize. Wg mnie najlepiej bedzie jak przylecicie tu przed porodem - bo zakladam ze Wy juz macie wizy. Jesli nie to musicie poczekac bo badania do wizy wymagaja przeswietlenia duzoobrazkowego a wiadomo w ciazy nie bardzo. Jesli dziecko urodzi sie w Polsce to musicie starac sie o wize dla niego chyba Child Migration bo jesli Wy juz macie wizy to nie mozna tak po prostu dopisac. Jak podasz mi troche szczegolow to bede mogla Ci wyjasnic sprawy wizowe. W Australii zycie jest inne niz w Polsce inne zarobki nie ma problemu z praca ale ogolnie to buraki ;) Wierz mi ze Polacy ich bija stukrotnie wiedza zdolnosciami i zdrowym rozsadkiem... Wiec mozna tu niezle sie urzadzic i byc naprawde docenianym :)
Lilka zycze powodzenia w ktora strone chcesz - czy tak czy nie ale jak juz jest to wieeelkie szczescie :) ja mialam ostatnia @ 2 wrzesnia ale ze cykla mam zawsze 31 dni to mi wyszedl termin 12 czerwca - pewnie lekarz przyjmie 9 czerwca no coz maja jedna miare na nas wszystkie buuu
aha a Cyrylka szczepienie przeszla wzorowo - troche poplakala jak bylo uklucie tzn moze 10 sekund a potem juz okay i zero goraczki itp.
Ide troche pochodzic z Ciri bo marudzi i stoi przy mnie przy kompie i ciagnie mnie do chodzenia.
Czekamy na nowe czerwcoweczki. Do jutra!!
 
no to dzis sie testuje :-)
@ brak
a to juz 36 dzien od ostatniej,najpozniej dostawalam okres po 35 dniach
heh ale bede miala stracha odczytac test :szok:
 
Witam wszystkie czerwcóweczki :)
Ja już od tygodnia wiem o małej fasolce, ale wczoraj dopiero byłam pierwszy raz u lekarza. Nie zrobił mi USG, ponieważ to jeszcze za wcześnie (4 tydz.), a przez to dalej czuje się zagubiona. Chciałabym już wiedzieć na 100% ta niepewność mnie dobija.
 
Witaj Blanes.
Ja tez jeszcze nie mialam usg. dzis mialam za to male plamienia i lekarz przepisal mi duphaston. Wierze, ze bedzie dobrze, musi byc dobrze
 
reklama
Lilka Jak tam testowanko :-)

Fantazja Wcinaj dhupaston i odpoczywaj...wszytsko będzie dobrze :)

Blanes Gratulacje dla kolejnej Czerwcóweczki :-) :-)
Zawsze możesz sobie zrobić badanie krwi tzw betka, która daje 100% pewności :tak: :-)

Dziewczyny ja prawdopodobnie jutro dostanę w końcu testy z allegro i chyba już jutro zatestuje...oczywiście jeżeli mnie nie zaleje...bo jutro ma przyleźć do mnie @... :dry:
 
Do góry