reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Dziękuję Wam za miłe przywitanie :*
Fantazja: słyszałam, że takie plamienia to częsta sprawa i oczywiście nie należy tego bagatelizować, ale wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Właśnie siedzę w pracy i czekam jak na skazanie, bo muszę powiadomić mojego bossa, że jestem w ciąży... heh nie będzie szczęśliwy. Najbardziej to by się "setka" na odwagę przydała, ale Fasolka nie może :( heh trzeba to znieść na trzeźwo.
 
test zrobiłam dopiero teraz bo wczesniej nie mialam czasu
no i....nic
nie zasile szeregu czerwcóweczek ;-) :-)
ale i tak bede do was zagladac :-) :tak:
buziaczki i dziekuje za wszystko
 
Lilka szkoda ze nie bedziesz z nami :( ale zagladaj jak najczesciej!! Bedzie nam razniej :) a tak przy okazji masz sliczna coreczke!! jak widze tylko 3,5 miesiaca starsza od mojej...
Fantazja plamienia tez mialam w poprzedniej ciazy brazowe od wysilku bralam Luteine i lekarz kazal duzo wypoczywac ale grozniejsze sa plamienia czerwona jasna krwia
Blanes ogromne gratulacje!!!! jak poszlo z szefem? skoro masz czwarty tydzien to strasznie szybko sie testowalas..
Julinka trzymamy kciuki dzisiaj - a jutro chcialabym odczytac tu dobra wiadomosc. Zycze wszystkiego dobrego!!!!
Widze ze Wy juz bylyscie u lekarza a ja jeszcze nie - tu trzeba isc do lekarza dopiero 2 tygodnie po dniu w ktorym miala byc @ wiec jeszcze czekam. Ale czuje sie w miare dobrze - nie tak jak w poprzedniej ciazy: wtedy do 16 tygodnia CALY DZIEN mialam mdlosci (nie wymiotowalam) ale czulam sie strasznie slabo i sennie. Teraz jest wrecz przeciwnie jakbym miala wiecej energii.. co moze byc zla oznaka ze ciaza sie nie rozwija buu. uff poczekamy zobaczymy. w przyszlym tygodniu dopiero moge isc do lekarza i to... rodzinnego - tak tu jest - dopiero on robi test i daje skierowanie do szpitala publicznego do ginekologa. Jak tu jest z usg nie mam pojecia jeszcze - czy to robi ginekolog na miejscu czy znow trzeba skierowanie. no coz niedlugo sie przekonamy.
3mam kciuki za nas wszystkie!!! Buziaki!!!
 
Lilka Mimo wszystko skzoda, ze tylko I krecha... :-p Ale zaglądaj tutaj często :tak::tak::tak::tak:

Dziękuje Wam za trzymanie kciuków.... czekam aż listonosz przyniesie przesyłkę z teścikami ;-) Jak tylko do mnie dotrze i zatestuje to dam znać o wyniku :-)
 
Dziewczyny niedawno doszły teściki.... :tak: I niestety tylko jedna krecha się pokazała.... :-(
Jeżeli mnie nie zaleje w najbliższym czasie zatestuje jeszcze raz... ;-) Ale sama nie wiem czy jeszcze się mam łudzić... :-(
 
kochanie, mocz nie był pierwszej generacji, weic jest wielka szansa ze bety nie starczyło na zabarwienie drugiego paseczka. mam nadzieje ze nie zleje cię i ze jutro z rana oznajmisz nam piękną nowinę:-)
 
Julinka: nic się nie martw, jak nie teraz to będziesz lipcówka :), też fajnie. :-)
Asylan: z szefem poszło zdumiewająco dobrze, nawet cień uśmiechu pojawił się na jego pokerowej twarzy ;P i faktycznie wcześnie się testowałam, ale stasznie zależało mi na ciąży i robiłam testy bardzo często przez ostatnie kilka miesięcy.

Jutro idę na test beta hcg, bo nie mogę się doczekać na USG,
aha i skąd macie takie fajne kalendarzyki w podpisach?
 
reklama
Dzięki udało się :), ale według tego suwaczka fasolka jest starsza o dwa tygodnie :) nic nie szkodzi nawet fajnie, że starsza.
 
Do góry