reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Dzień Babci i Dziadka:-)

Pycia

mamy czerwcowe 2007
Dołączył(a)
28 Styczeń 2007
Postów
440
Miasto
Lubin
Rozwiązania
0
Zbliża się święto Babci i Dziadka jakie macie pomysły na prezenty?
 
reklama

kachasek

matka-wariatka :)
Dołączył(a)
19 Styczeń 2007
Postów
4 379
Rozwiązania
0
my nie zdążyliśmy przed świętami wywołać zdjęć więc teraz Michaś da im kalendarze ze zdjęciami Miśka:tak:(kalendarze leżą już od września:dry:)
 

Emmila

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Listopad 2007
Postów
719
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
A ja w planach miałam kubki, ale głupia c...a właśnie sie zorientowałam że już jest chyba za późno. Nic to kubki będą inną razą. W tym roku chyba skończy się na odwiedzinach.
 

isia_83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Listopad 2006
Postów
212
Miasto
Jelenia Góra
Rozwiązania
0
I jak tam dziewczyny dzień babci wczorajszy?? A dziś dziadka :-) U nas wczoraj skończyło się na telefonach i życzeniach (Staś mówił wierszyk ustami moimi :-D:-D), dziś będzie tak samo. Ale osobiście życzonka będą w weekend. I myślę, że kwiatki i słodkości. Staś jeszcze laurek nie zrobi na razie sam, ale moooże już za rok :tak: A dla naszych dziadków i babć to ich pierwsze święto w życiu bo to pierwszy wnuczek :-)
 
A

agik25

Gość
No my wczoraj z teściową świętowałyśmy przy kielichu ;-), a dzisiaj mają przyjechać moi rodzice i będziemy już w dwie pary dziadków świętować. W niedzielę obskoczyliśmy prababcie i o mało się nie posikały z radości jak dostały kalendarze z Wojtusiem :-D w sumie babcie i dziadki też bo kalendarze do nich wczoraj dotarły a dzisiaj będą kwiatki i słodycze.
 
reklama

Monika77 7 czerwiec

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2007
Postów
983
Rozwiązania
0
Efilo, my zamówiliśmy u fotografa, ale w ofercie mieli tylko taki prosty, planszowy z jednym zdjęciem. Dobre i to. Ładny jest :tak:
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry