reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

witam serdecznie wszystkie czerwcoweczki!! ostatnio bylam pazdziernikowka a potem nawet listopadowka. przedwczoraj okazalo sie ze bedziemy miec drugie dziecko i jestesmy baardzo szczesliwi :happy: na fotce obok widac nasza pierwsza coreczke Cyrylke urodzona 11 miesiecy temu dokladnie 08 listopada 2005r. termin na druga niunie wypada 12 czerwca ale roznie moze byc - Ciri siedziala tydzien dluzej buuu ale najwazniejsze ze urodzila sie zdrowa i silna i .... baaardzo glodna i do dzis tak ma ;-) juz teraz zastanawiamy sie czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka i pewnie wszyscy chcieliby wiedziec od poczatku ale jednak naj naj najistotniejsze jest to zeby bylo zdrowe dziecko!! kto jednak nie moze sie doczekac to znalazlam test na wykrycie plci dziecka juz w 6 tyg ciazy, oto link Home for Pink or Blue (Most accurate gender test. Sex determination in just six weeks, pregnancy test included in kit.)
my chyba nie skorzystamy ale jesli ktos skorzysta z oferty to poprosze o opinie.
pozdrawiamy serdecznie!!!
 
reklama
Ogromne gratulacje dla czerwcóweczek!!!!!!!!!!!!!!

Moja dizdzia miała być majowa ale urodziła się 11 dni po terminie - 9.06.2006 wiec miesiac ten jest mi wyjątkowo bliski.
Zyczę wam spokojnej, pogodnej ciąży i cieszcie sie nią ile sie da bo to najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety.:-) :-)
 
Gratuluję Wszystkim Czerwcówkom !!!!!!!!!!!! A innym no i sobie samej życzę abym mogła też tutaj z Wami być i plotkować !!!!!!!!!!! Wszystko się okarze w najbliższym czasie .... wierzę w Was dziewczyny i wierzę że nam się w końcu uda !!!!!!!!!!!!! Pozdrowionka papapa:-):-):-) Czekamy.....
 
witam ponownie!
Julinka dziekuje za gratulacje - trzymam kciuki za Ciebie
MagdaRybka Ty tez mam nadzieje dolaczysz do nas :-)
bo jak na razie jestesmy tu same z fantazja - gratulacje by the way fantazja!!
dzis wybieram sie na szczepienie z Ciri - tu w Australii obowiazkowe jest szczepienie na pneumokoki a w Polsce nie i musimy uzupelnic... a jestesmy tu dopiero 4 miesiace i mloda miala wiekszosc szczepien w Polsce.
wkrotce tez musimy wybrac sie do lekarza potwierdzic ciaze. pozdrawienia i usciski dla wszystkich!!!!
 
Witaj Asylan:) I gratuluje!!!
A swoja droga to strasznie sie ciesze, ze jestes z Australii, bo my sie tam z mezem wlasnie wybieramy na stale:) Tylko troszeczke odchowamy maluszka i w droge;) Nie wiem jeszcze za bardzo, kiedy z taka mala dzidzia bedzie mozna leciec za ocean, ale jak tylko lekarze stwierdza, ze nie ma przeciwskazan to ruszamy:) Mielismy wyjechac w marcu tego roku, ale plany troszke sie zmienily:-)
Oj bede miala do Ciebie pewnie nieco pytan.
A tak w ogole to dzis moj pierwszy dzien mdlosci....nie przypuszczalam, ze tak szybko mnie dopadna
 
witam czerwcóweczki
jutro robie test ciążowy bo jakos wybitnie @ sie do mnie sopznia :baffled:
widze ze Asylan masz termin na 12 czerwca
czy to oznacza ze ostatnia @ mialas 5 wrzesnia? bo jakby co to ja tez......

z Milenka mialam bóle podbrzusza,ale potem sie okazało ze ciąża była zagrozona bo nad płodem był jeszcze raz taki krwiak,a teraz nic mnie nie boli ale od czasu do czasu kłuje i mysle ze to juz @ a budze sie i nic!
 
reklama
Do góry