reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

tutaj sie liczy juz pierwszy tydzien od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki no i lekarz tez tak policzy. w sumie wyjdzie 40 tygodni ciazy a Twoim sposobem tzn od zaplodnienia 38 tygodni. Pozdro!!!!
ps. Blanes masz jakies dolegliwosci ciazowe typu nudnosci klucie w brzuchu czy sennosc i zmeczenie??
 
reklama
Blanes Fantazja Suwaczki superowe :tak::-)

Ja tylko melduję, że wczoraj mnie nie zalało i dzisiaj się jakoś też nie zapowiada więc jest szansa na to, ze fasoleczka jest tylko hormonku miałam za mało wczoraj żeby test pokazał ciążę...no i testowałam nie z porannego moczu... :-p:-) Mam nadzieję, że za pare dni teścik pokaże II krechy ;-):-)
 
Julinka bardzo mozliwe ze jeszcze za malo hcg - oczywiscie to takze zalezy czy mialas regularne @ bo po 14 dniach od zaplodnienia powinno wyjsc o kazdej porze dnia - trzymamy kciuki - postaraj sie wytrzymac kilka dni i wtedy testowac znow - a moze nawet po nastepnym tygodniu... Zycze wymarzonych dwoch krech :-)
 
:-) czesc Asylan. Masz juz jakies objawy? Bo ja ciagle jestem spiaca, latam na siusiu jak szalona, no i moje dlonie i stopy to istne sople lodu:szok:
 
Asylan Obecny cykl jest ósmym z kolei, w którym mierze tempkę... i zawsze @ przyłaziła w 13dpo czyli wczoraj powinno mnie zalać... test robiłam wczoraj, ale nie z porannego siku... od 12dpo mam brązowawy śluzik... mi się też właśnie wydaje,ze teścik powinien już wczoraj pokazać ciążę... no ale póki mnie nie zaleje mam ogromne nadzieje, że do was dołączę :-)
 
Elżbietko Sama nie wiem... Od jakiegoś czasu ręce i stopy mam strasznie zimne... i nawet jak w domu jestem to pod kołdrą siedzę... pare dni temu ta tempka taka fajna była no a teraz taka nijaka chociaż dalej w miare na wysokim poziomie się trzyma... Od paru dni co chwilkę bym musiała jeść...bo zjem coś i zaraz się czuje głodna... piersiątka mnie bolą, ale nie jakoś strasznie... Ale wiadomo, ze to mogą być mało obiektywne obserwacj
Aha no i śluzik.... w 26 i 27dc czyli przed @ jak nigdy był bialusieńki :) No ale teraz jest brązowawy i mam nadzieje, ze się zmieni na bialuśki znowu :);-)
 
Ja julinko pamietam, ze w okolicach @ mialam przez chwile bezowy sluzik, a rano jak sie obudzilam to mnostwo bialego i tak mam do dzis:)
a dlonie i stopy to jakby mi zamrozilo.
Wiec glowa do gory:-)
 
reklama
Do góry