reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Julinka

Mamy październikowe 2007
Dołączył(a)
7 Listopad 2005
Postów
2 968
Miasto
Tarnowskie Góry
Zakładam pierwszy wąteczek w Czerwcóweczkach :-)
Tutaj będzie wątek główny czyli wszelkie plotki...ploteczki...pogaduszki itp.
Ciekawe kiedy ujawnią się pierwsze Czerwcowe Dzieciaczki ;-):-D

Mam nadzieję, ze się załapię na ten wspaniały miesiąc :tak::tak::-D:-D
 
reklama
To ja, jeszcze z lekkim niedowierzaniem i szokiem, zglaszam sie pierwsza:-)
A termin wg kalkulatorka wypada mi chyba na 16-go, choc moze cos poknocilam:) Ale to jeszcze sie moze zmienic
 
no no no
i już się pojawił czerwiec:-) a w nim kogo ja widze:szok: :-) - naszą Julineczkę. mam nadzieje ze będziesz przodownikiem tego działu:-)

fantazjo, ty to już oficjalna czerwcówa - jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Fantazja Ja też jeszcze raz Ci Gratuluję :-):-):-):-):-)
Tym razem już na Czerwcóweczkach :-):-):-):-):-):-)

Elżbietko Mam nadzieję, że za pare dni się okaże, że będę tu mogła się udzielać baaardzo często jako Czerwcóweczka :tak::tak::tak::-D:-)
 
Jejku- DZIEWCZETA - GARTULUJEMY Z kLAUDUśKą wAM - I ZYCZYMY- ABY TE CUDOWNE MIESIACE - PłYNęłY W ZDROWIU I OGROMNYM SZCZęśCIU!:)_

jak ten czas leci..niedawno my - czerwcowe 2006 zakładałyśmy taki watek..czekałysmy na naszych milusińskich...ech..czas leci nieubłagalnie-..
to cudony czas..i czekają Was przecudowne- b. szczęśliwe- dni...
Pozdrawiamy!
 
GRATULUJE WAM CZERWCÓWCZKI- kwietniówczka 2007:-D
Życze Wam wspaniałych 9 miesięcy ;-) czerwiec to cudowny miesiąc - wtedy się urodziłam hihi :laugh2:
Julinko mam nadzieje, że dołączysz do grona czerwcówek - życze Ci tego i bardzo Ci kibicuje ;-)
 
reklama
Do góry