reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

oleola posmarowałam maścią i jest jakby mniej :tak:a po jogurcie to miał po prostu wysypkę (duuużo małych kroeczek) i kuponki zielone. Teraz tego nie ma :dry: więc stawiam na coś innego, tylko co :baffled:
 
reklama
szopka, biedny Czaruś, niech szybko zdrowieje:tak::tak:
oleola, oby nie alergia tylko zwykły katarek. My się też już tydzień męczymy z zatkanym noskiem. Jak tu karmić piersią dziecko, które ma zatkany nos? Stasiek się biedny tak męczy podczas jedzenia, że aż mi się płakać czasem chce. I czasem nawet czyszczenie noska nie pomaga:-:)-(
anni, my też kciuki trzymamy, żeby Twój biznes był strzałem w dziesiątkę, a na pewno będzie:tak::tak::tak: Sama uwielbiam takie bajery - ręcznie robioną biżuterię i fatałaszki, ale żebym miała coś takiego zrobić to hohohohohoooo - powiem tak: wolę kupić:-D:-D:-D
 
Kachasek tak w ogole jaki macie numer pokoju i na ktorym pietrze.???
My mamy nr.10 na pierwszym. A ty Dzagud??
tak w ogóle to to na parterze nr 2 - pod wami, więc już ostrzegam, jak będzie głosno, to ja siętam na góręprzejdę...:-D:laugh2:
Chce sie wam pochwalic, ze oficjalnie zalozylam firme i zarejestrowalam. Czuje jak bym odzyla. Bo przez rok nic nie robilam - wszystko skupialo sie na malej.

I hehehe nazywa sie EyeZet - Boze dopomoz, chcialam inna, ale juz ktos mial ta nazwe i musialam cos na szbko wymyslic. Jakos mnie zmulilo i wyszlo to. heheh
No ale tak mialo byc. W przyszlym tygodniu robie strone i ... I za okolo miesiaca ruszam z tym koksem. Trzymajcie "ksssiukaski".:-D
zaciśnięte:tak:, odezwę się na privie wieczorkiem
 
Miło poczytać dziewczyny jak się cieszycie na ten urlop:-):-)
A ja się na tydzień żegnam bo też robię sobie taką małą odskocznię od codzienności i korzystając z tego, że mój mąż ma szkolenie we Wrocławiu zabieram Staśka i jedziemy do koleżanki pod Wrocław, aż do niedzieli:-):-) Pewnie jak wrócę to nie będę w stanie się połapać w tym co tu się będzie działo:-):-)
Buziaki wielkie!!:rofl2::rofl2::rofl2:
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAJETANKA, TOMUSIA I KRZYSIA Z OKAZJI 7- miesięcznicy
życzy siedmiomiesięczny Wojtuś z rodzicami
:-)
:tak::tak::tak::-)


 
reklama
Do góry