reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

asioczek pisze:
Mag kiedy obchodzicie imieniny Majki ?? ja znalazlam tylko jedne 7 kwietnia.

Hej wtrące się jako mama Majeczki: imieniny Mai są tylko 9 kwietnia, wszelkie inne to podrabiańce:), czyli Marie. Bo imię Maja jest w kalendarzu od niedawna, przedtem byla to forma Marii (i Mariami są/były Maja Berezowska, Komorowska czy Błaszczyszyn) :D
Pozdrawiam!
 
reklama
heyka ...

a ja dzis po 4h wizycie u okulisty ... grrrrr - ufff - ciezki dzien
tak podczytuje i ogladam wasze propozycje na roczek i wiele mi sie podoba ;)

prezencik na dzien dziecka juz Ingusi dalam (szybka jestem no nie ?) - dostala mule z ikei i zestaw nazwijmy to do piaskownicy i kapieli w basenie ;) - nie chcialam czekac bo: dostanie 1 czerwca od innych zabawki, no i jeszcze mala i nie rozumie znaczenia dnia..., no i mielismy sesje "ida zabki" i cokolwiek co zajmowalo ja choc przez chwile bylo wybawieniem dla mnie ;)

z tych propozycji to podoba mi sie sorter ksztaltow, ale kiedys kupilam na Allegro i okazalo sie w domu ze elementy sa za male i Inga moze je polknac - tak wiec lezy nieuzywany ...
a teraz jestesmy w trakcie namietnego zbierania kodow z pampersow zeby uzbierac na slimaka :) no, ale jeszcze 45 pkt. brakuje
wiec jesli macie w nadmiarze jakies kody z paczek pampersow to my z Ingusia sie ladnie po nie usmiechamy ;)

mad - czy wozeczek ten jest do zdobycia gdzies przez siec ? - bo przyznam ze nie widzialam na miejscu we wrocq nic takiego

Aletko - palenie w pociagach to tragedia ... - mnie zawsze tak muli ze nie wyrabiam, a juz polaczenie przedzialu palacego z niepalacym w jednym wagonie to jakies nieporozumienie ... - zawsze mnie smieszy jak idziemy na pizze i pani sie pyta jakie chcemy miejsca ... miedzy jednymi a drugimi jest metr odleglosci i nic je nie przedziela ;)

Colletta - mysle ze niepotrzebnie sie martwisz ... - oczywiscie istotne czy spadla z duzej wysokosci i na co... ale jesli nie ma zadnych objawow wymienionych to nic sie nie dzieje ... - wchodza w ciezki okres - oby tylko takie upadki byly ...
co do pilnowania przez tatusiow to ... nie obrazajac nikogo oni maja jakas zupelnie inna niz nasza wyobraznie : np. moj Robiq zostawil ostatnio Inge sama w wannie pelnej wody i wyszedl do pokoju po recznik "na chwile"... - a przeciez Ingusia w czasie kapieli nurkuje i to po kilka razy, bo taka z niej wiercipieta
 
Jak tak czytam Was to mi smutno o tych roczkach i wizytach dziadków..moi tescie zapowiedzieli ze nie przyjdą ani na moje imieniny jutro ani na chrzciny,ani na rovzek Robercika....poniewaz jest moja mama a oni jej nie lubią :(

Tam na imieniny moje przyłazic nie muszą masz rację MagW zepsuli by mi tylko humor...ale kurcze do dziecka??? co za chorzy ludzie to słów nie mam.Niewiem co sobie wyobrazają ze niezaproszę swojej mamy która przyjezdza raz w roku?bo oni jej nie lubią..

Ah jutro jak ochłone to popiszę wogóle dolinka u nas bylismy na kontroli w szpitalu i Waneska ma przedłuzone zastrzyki,Robert zaczyna pokasływac mam nadzieje ze się nie zaraził ::) kasy na chrzciny mi brakło przez leki Waneski i wogóle wszytsko u mnie do du....
 
Agatka pisze:
asioczek pisze:
Mag kiedy obchodzicie imieniny Majki ?? ja znalazlam tylko jedne 7 kwietnia.

Hej wtrące się jako mama Majeczki: imieniny Mai są tylko 9 kwietnia, wszelkie inne to podrabiańce:), czyli Marie. Bo imię Maja jest w kalendarzu od niedawna, przedtem byla to forma Marii (i Mariami są/były Maja Berezowska, Komorowska czy Błaszczyszyn) :D
Pozdrawiam!

faktycznie 9 kwietnia a nie 7. Wiec swietowac bedziemy od nastepnego razu ... dzieki Agatko za info.

Mongeo ja mam kody z pieluch 1,2 i 3, ktore mi sie raczej nie przydadza wiec moge je przeslac :) Tylko nie wiem ile to punktow i czy akurat takie sie Wam potrzebne.

 
Wszystkiego dobrego dla Karolinki :)

Ja na chwilkę, bo robię korektę i już nie myślę. Chciałam tylko napisać że właśnie przechodze chwilową załamkę wywołaną absolutną niemożliwością znalezienia fajnego małego wózka w fajnej niskiej cenie. Ja chcę małą spaceróweczkę, leciutką ale niekoniecznie typową parasolkę, a producenci jak już ją zrobią, to chcą za nią 600 zł. A to ma byc wózek zapasowy, do samochodu i po sklepie. Wrrrr.
 
Aletko, dziękuję :) Baby Dreams wygląda ok, nie wiem jak z jakością, ale mam nadzieję, że tak od razu się nie rozpadnie? A powiedz mi jeszcze, jak się jeździ tymi małymi kółkami? Bo Wy macie Mutsy, on ma takie duże kółka jak mój Chicco i właśnie nie wiem, jak wygląda przesiadka na taką praktycznie zerową amortyzację. Bardzo Kornelka protestuje?
 
pogadałam pogadałam, to teraz może kilka zdjęć

prawdziwy kibol
mjpierwszymecz0qi.jpg

tam jest...
tamjest5uf.jpg

a tam to na pewno sukiennice...
tams261sukiennice2wg.jpg

a nie mówiłam!
niemwi322am0ns.jpg


jak robi krówka?
zciel261tkiem1jl.jpg


wybaczcie, że tak dużo
Dobranoc!
 
Wojtusiowi sto latek!!! :D :D :D

Mamomisi Ślicznie razem wyglądacie!!! :D
Szkrabiku Musze ci przyznać rację ;D córeczki sa słodkie, a w spineczkach jeszcze słodsze ;) CHociaż powiem ci, że mając drugiego synka cieszyłabym się równie mocno, w końcu bedzie można samochodziki kupować ;D co w mojej rodzinie byłoby odmianą, bo mam 2 siostry, a teraz sama mam córcię :)
Z imionami mam tak samo, jak w moim najbliższym otoczeniu albo w rodzinie ktoś już dał dziecku imię, które by mi sie nie wiem jak podobało, to szukam innego, tak było z Julią, Darią, Niną i Emilką którymi miała być Wikunia ;)

Co do nabiału i mleka krowiego, to nabiał i owszem został juz wprowadzony, tzn. ser biały, czasem śmietana w naszej zupce i serek Bieluch z danonkiem i nic sie Wikuni nie dzieje, natomiast z mlekiem poczekamy to 1,5 roku pewnie.
 
dzień dobry :)

Mondzi , Mongea dziękuję za Wasze słowa,jakoś po przeczytaniu Waszych słów łatwiej mi było wczoraj zasnąć a dziś ten wczorajszy niepokój zanikł.

Frotko dziękuję za maila odnośnie wyjazdu( :-[ na którego nie odpisałam) <--sorry
Odnośnie wakacji nie wiem czy gdziekolwiek wyjedziemy więc dlatego się nie dopisywałam do Waszych planów.
 
reklama
Hej,
Zyczonka dla wczorajszych i dzisiejszych miesieczniakow!!

Za przytulki dziekuje, dziekuje tez Junoce i Aletce za przedwczorajsze rozmowy o zyciu ;)

A ja mam w sobote dwa kola ::) Jak tu sie uczyc, kiedy zyje sie juz urodzinami synka :)

Mondzi - a o co chodzi z tym tortem,dlaczego masz sie z jego powodu zaplakac??
Minko - cora boska!!
MagW - calus dla Mai!
Mad - Olka sliczna!!
Mamomisi - foty super!!Tez tak cora palcem na wszystko pokazuje?? ;D
Jucia - Julek jest po prostu do schrupania!!Sliczny,boski,cudowny!!
Colletta - buziak dla Karolinki!
Agast - no rowerek bomba, wiem w sekrecie,ze chrzestny juz taki zakupil ;) Siostra mi powiedziala ;)
Aletko - a ja zdecydowalabym sie chyba na tą lokomotywe z koralikami i pilke ;D Basen mamy,ale narazie lezy na szafie, baczka podobnego tez mamy, bawi sie nim Mikuch co jakis czas,domek fajny,ale to trzeba miec gdzie postawic, ja nie mam to dlatego nie kupilabym ;) Pociag Miki ma i bardzo go lubi. Mata i kregl ciekawe,ale nie wiem czy to juz dla Mikucha.
Paulo - wspolczuje przezycia ::) Super wiesci piszesz o mleku! A powiedz mi jeszcze jak bedziesz robila butle z takim mlekiem??Mozna jakos?? ::)To my tez chyba za niedlugo z mlekiem normalnym probowac bedziemy :)
 
Do góry