reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Lileczko kochana,uśmiechnij się już :) tak mi przykro jak ty sie smucisz!!!

100 LAT DLA EMILKI!!!

bardzo dziekuje za wszystkie gratulacje dla WIkusi :D

szkrabiku A wiec jednym słowem imprezka sie udała :D Czekamy na fotki :D Ucałuj Tymka i pogłaskaj brzusio od cioci Agi i WIkusi ;)
 
reklama
Lila, ja jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, a za przedmiot płaciłam jakieś 370 zł, więc moim zdaniem niemało  :(

Magdulku, zawstydziłaś mnie  :-[ Nie wiem jak sobie radzę, po prostu jakoś leci, fruwam jak i gdzie się da :) Myślę, że jest dobrze, bo nie mam czasu myśleć i się zastanawiać ;D poza tym jestem leniuchem strasznym i jeśli mam dużo czasu, to go marnuję. A jeśli mało - to zawsze zdążę zrobić co zaplanowałam  :D

Fotki będą. Tylko muszę przegrać, a jak zwykle nie mogę znaleźć kabelka...  :-[ proszę o cierpliwość ;)
 
Dokumentacja z dzisiaj...

tak się zaczął dzień...

noco3ht.jpg


potem dmuchanie świeczki

tort25pk.jpg


mniam mniam pyszny torcik


nopyszne9nw.jpg


no i of course prezenty :)

prezenty7jb.jpg



rodzinka w komplecie...

rodzinkawkomplecie7xy.jpg
 
WSZYSTEKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH ROCZNIAKÓW!!!
TYMKA MONDZI
TYMONA SZKRABIKA
EMILKI MAMYMISI
ORAZ DLA DZISIAJ ŚWIĘTUJĄCEGO PIOTRUSIA MEGAN!!!!

SAMYCH RADOSNYCH DNI, SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, UŚMIECHU NA BUŹCE I CZEGO TYLKO SOBIE ŻYCZYCIE!!!


Megan gratuluję Mamusiu!

Mondzi co do szuflad to ja pozwalam Szymkowi grzebać w jego komodzie. Nie widzę w tym nic złego. Za to gdy odwiedzamy znajomych to nie pozwalam na ruszanie jakichkolwiek rzeczy poza zabawkami i wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem.

Rito dobrze, że jesteście już razem!

Magdulku przytulam mocno.

Dzień Matki. Dostałam od Tomka, a właściwie od Szymka ;) kwiatka w doniczce.
Bardzo mnie to ucieszyło bo mój małż też nie z tych co pamięta o okazjach.
Nie czułam może jakoś specjalnie, że to mój dzień bo Szymek dawał równo w kość- tym razem na pewno idą mu zęby...bo już widać dwie dolne jedynki.
No i dzień spędziliśmy u teściów. Tomek i jego siostra złożyli życzenia, wręczyli prezenty i jakoś nikt poza Tomkiem nie zwracał uwagi na to, że jest w tym towarzystwie jeszcze jedna mama czyli ja.

Czarnulko, Lila gratuluję chodzących maluchów!

Lila przykro mi, że Tobie przykro. Dasz radę! Będę trzymać kciuki!

Szkrabiku, Mamomisi widzę, że imprezy się udały. ;D

Napiszę Wam co u nas:
Wczoraj wieczorem trochę sobie popłakałam bo mój synuś postanowił odstawić się od cyca.
Ale to chyba dobrze, że to on podjął tę decyzję za mnie.
Nie chciał w ogóle wziąć cyca do buzi. Uśmiechał się, chwycił cyca rączką powiedział "giii" jakby chciał się z cycem pożegnać i może podziękować za niecały roczek cycusiania.
Dzisiaj już mu nie podam cyca. Na nas nadszedł czas....
Plan wykonałam, ale i tak jakoś tak się wzruszyłam, że on taki dorosły i duży, że już nawet cyca nie chce.
No i czekamy na pierwszy ząbek- lewą dolną jedynkę.
Już prawie się przebiła- czuć ją pod palcem i widać.

No to zmykam bo oglądamy w telewizji Mszę, którą prowadzi Papież Benedykt XVI, u nas na Błoniach w Krakowie.
Nie zdecydowaliśmy się na nią iść z Szymkiem ze względu na pogodę, tłok i trudności z dojściem na miejsce(miasto jest trochę zablokowane).
Do następnego!
 
Piotrusiu Megan i Julio IskiW wszystkiego najlepszego z okzaji 1 urodzinek, niech Wam zawsze swieci słonko a dziecinstwo bedzie słodkie i kolorowe.Megan, Mondzi, Beatko, MagW, Natka, Lila < szkarbiku dziekuję, wiecie za co:)

Beatko basenik super, cena świetna i najwazniejsze, ze Mati zadowolony. Tez musze pomyslec o czyms takim.

MagW. bo ja "wiekowa" jeste ale czuje sie tak na 25 bo mi sie czas zatrzymał i tylko czasami przypominam sobie ile to juz lat zleciało ;) znania sie to nam stukneło 17, kurcze chyba powinnam to małymi literami czy jak. Niełatwe zycie ma ze mna slubny za to ja z nim bardzo przyjemne ale i on nie narzeka.

Natko,
mam nadzije, ze humorek bedzie dzisiaj lepszy i rodzinne klimaty cieplutki. A co do wozu, mhm nie pomyslałam o tych barkierkach, ze za nisko, dzisiaj własnie ten pojazd zawozimy jako prezent na chrzest, mam nadziję, ze się spodoba.

Lila gratki dla Mikiego ale super a Ciebie przytulam, poukłąda sie, poradzisz sobie, dzielna jesteś.

Rita takie rozstania sa zawsze trudne ale jakie przywitania póxniej, wszystko wynagrodzą.

Mondzi becki mi się należa ale juz sie kajałam na gg. Widze, ze wszystko przygotowane, czekam na fotki i miłej zabawy.

Szkrabiku ciesze się,z e imprezka udana i czekam z niecierpliwościa na fotki.

Mamomisi super opis prorodu, niezwykły jak kazdy z porodów, fotki Misi super a Wy stanowicie sliczna rodzinke i rzeczywiście jestescie bardzo podobni do siebie.

Lece sie pieknic bo na chrzest się szukujemy a czasu niezawiele juz. Do napisania papa

Paula widze,z ę napisałas wiec szybciutki pogratuluje ząbeczka Szymusiowi i mężykowi niespodzianki kwiatkowej. Przykro mi z powodu odstawienia się Szymusia ale może ta jego meska decyzja jest jak najbardziej na miejscu, zaraz roczek? Dobrze, ze nastapiło to łagodnie. przyzwyczaisz się.
 
Piotrusiu! Wszystkiego dobrego i żeby kolejny rok byłjeszcze lepszy niż ten co właśnie minął!!!

U nas pogoda bleeee...
Jedziemy na wyżerkę do teściów. W międzyczasie zamierzam zaliczyć zakupy ;)
A wieczorem czeka mnie "miła" przygoda z prasowaniem :p
 
Paulo - przykro mi bardzo z powodu odstawki ale to moze i lepiej, ze Szymek sam o tym zdecydował. Nie masz już tego dylematu kiedy go odstawić. Plus jest też taki, że przebiegło to bezproblemowo i bezwrzaskowo. Takiego odstawienia tylko pozazdroscić i pogratulować. Wiem, ze jest Ci smutno bo mi też było ale uwierz mi bez cycka też idzie żyć!!!Głowa do góry!!!
Szkrabiku - no to super, ze impreza się udala. Czekam na foty.

A my wczoraj mimo nie za fajnej pogody spędziliśmy dzień na dworze. Mieliśmy w prawdzie trafić na festyn z okazji dnia dziecka ale, ze ja jestem zakręcona jak babol na firanie to pomyliłam łegi dębińskie z osiedlem dębińskim no i festyn widzieliśmy ale dzisiaj i to w TV ::). Pojechaliśmy za to do nas nad maltę i spędziliśmy miło czas z naszym Smerfem. Mateusz miał przyjemnosć przejechać się ciuchcia (zdjecia są) i samochodami. Ciuchcia bardzo go interesowała póki stała a jak ruszyła to myślałam, ze M. oczy wylezą z przerażenia. Na szczęście miły pan, który ów dziuchcię obsługiwał szybko sie zorientował o co chodzi i ustawil ją na wolniejszą jazdę. Ja oczywiście jechałam razem z Mateuszem ::) Śmiesznie to troszkę wygladało bo sie ledwo co w ten wagonik mieściłam (no bo malutka to ja nie jestem) ale takiej okazji to ja bym na pewno nie przepuścila :laugh: Chyba nawet miałam większą frajdę niż moje dziecko hi hi.

A i lila - no przekichane z tym dodatkowym egzaminem. Współczuję bo tez bym sie chyba zachlastała. Zdasz jednak na pewno!!!
 
Ze wspominek...

A jednak...

Wanie mi odeszy wody - niesamowite, ile tego jest... No i troch zaczyna bole... Ale si ciesz oglnie. Jedziemy niedugo do szpitala, trzymajcie kciuki


NIE UWIERZYCIE!!!!!!
MEGAN URODZIA O 17.25 - poprostu ekspresowo!!! (2 ,30h od odejscia wd!) az sie wierzyc nie chce!! May Piotrus wazy 3960 i mierzy 55cm ) chop jak dab!, urodzi sie z raczka przy gowce, gowka w obwodzie 36 cm i wszystko bez ceicia!!
Maz Megan - ukasz napisze nam relacje jak wroci ze szpitala



Lubie Twoja słodką buzię...
...mój kochany łobuzie...
I serduszko Twoje gorące...
Dlatego chcę Ci dziś dać całusów tysiące...


Piotrusiu sto lat!!!
 
reklama
Piotrusiu!!!! W dniu pierwszych urodzin życzymy Ci mnóstwa uśmiechów, świetnej zabawy, samych szczęśliwych chwil i oczywiście pociechy z Rodziców :) Totulek i ciotka Frotka
 
Do góry