reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
W moim 100 poście którym się pewnie "zadomowie" chcę powiedzieć:
AnkaW - zamieściłaś absolutnie fantastyczne zdjątka! Warto było czekać! Igunia śliczna! Włoski obydwoje mają anielskie  :angel: :angel: po prostu!!
Aletko - szerokiej drogi, przyjemnego lotu, miłego wypoczynku Bon voyage!
Paula - i Tobie miłego wypoczynku!
Dzięki za Wasze dla mnie życzenia - teraz już O0 loooooz  ;D Duuuużo tego luzu uff! należało mi się  ::)
Beatko - ja też usypiam Maję na rękach i baardzo to lubię :) Pewnie, że Mati jest od Ciebie uzależniony :) w tym jakże pozytywnym sensie :)
doczytałam ważną wiadomość
AnkaW - Igusiu brawo!!!

W domu okazało się, że Maja przewróciła sobie na stópkę kuchenny drewniany taboret i paznokieć czarny,a u nasady paznokcia przecięte....:( nie spuchło, nie boli - (nie reaguje na dotyk) tylko teraz musimy ją nosić bo jak stanie to krew się leje :( moja bidulka ...
 
MagW- gratuluję "zadomowienia" ;D I bardzo współczuje Majeczce :( Niestety nasze dzieci weszły teraz w yaki urazowy wiek i nawet jak jesteśmy tuż obok to mogą sobie zrobić krzywdę:( Buziaki dla Niej.

Paula, Aletko- super wypoczynku zycze i duuuzo słonka :D

Paula- zdjęcia Szymusia bardzo mi się podobały i sa jak najbardziej na miejscu ;)

AnkaW- brawa dla Igusi!!!!!!!!!!!!! A zdjęcia suuuuper! śliczne masz dzieciaczki.

Beatko- ani się obejzysz jak Mati bedzie biegał :) A i chyba nie ma takiej metody która mogła by to przyspieszyc, bądz Go zachęcić. Musi po prostu sam nabrac ochoty i siły przede wszystkim.

Czarnulko- Wiki w wannie super :) Jak znajdę chwilkę to zagłosuje.

A na koniec sie pochwale- jak zwykle :p Kupiłam dziś Hani nowy wózek. A tak na prawde to kupiłam go sobie, bo ja co drugi dzień woże Hanke do babci autobusami ::) a do tego muszę nosić jedno piętro po schodach ::). Jest przede wszystkim lekki bo wazy tylko 5,5 kilo, składa sie jak parasolka i wogóle jest fajny, bo różowy ;D
oto on:
http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/11/1106/110601/11060158/110601588

Przepraszam ze nie odpowiadam wszystkim, ale jak to ktoś ostatnio powiedział mam wybiórczą pamięć 8)

 
MagW- mała bidulka , całuski dla Majeczki !!
Agast - wózior super !!! Niedawno też kupiłam 3 wózyczek . Wagowo super i bardzo wygodny , jest na zdjęciu wyżej .
 
Hej kochane czerwcóweczki wyniki są ok, więc jutro jedziemy na wakacje. Tylko kał bedzie do odebrania w poniedziałek, ale podadzą mi wynik telefonicznie i jak coś będzie nie tak to wrócimy, jedziemy na kaszuby tylko 100km od domu. Pediatra powiedziała ze może być taki osłabiony i żeby dać mu czas. Dziś nadal był ospały, ale chodził już troche lepiej, teraz sobie poszukam w necie adresów lekarzy w tamtym regionie i jazda.
Teraz wielkie pakowanie, z tyłu bedę siedziała ja, bartek i olek ::) na przednim wózek a w bagażniku bagaże. Zrobie mnówstwo zdjęć i oczywiście podziele się nimi po powrocie.
A po powrocie, 11 lipca, pomyślimy o forumowym spotkaniu na Helu.
Pa Pa, całuski i jak wróce nie ma tu być żadnych kwasów!!! ;D ;)
 
Beatusek pisze:
Annka Wszystkiego najlepszego dla Igusi z okzaji ukończenia roczku:) chynba spotkanko sie nam kroi, ja oczywiście tez chce. A Bartus moze być osłabiony po chorobie. Powiedz jak wyniki i co lekarz powiedział?

? beatusku ale ja jestem mamą tylko Bartusia  :laugh: ;), a ty też z okolic trójmiejskich jesteś? super!!!
 
o matko !!!! :o :o :o ciekawa jestem ale już pytaniami nie męcze 8) Aletko udanego wyjazdu , bawcie sie dobrze !! :) :)
 
reklama
MagW współczuję Twojej córeczce,musiała się mocno wystraszyć no i pewnie bolało :( , paznokieć z Twojego opisu musiał mieć wylew skoro czarny,hmmm ....jakby coś Was niepokoiło w tym paluszku to zgłoście się z Majunią do chirurga dziec.

AnkaW fotki dzieci śliczne,a z Ciebie też niezła laska 8) Gratulacje dla chodzącej córeczki!!! :)

Beatko mnie też się zdarza usypiać Karolkę na rękach,nieczęsto ale się zdarza...

Annka udanych wakacji!!! :)
 
Do góry