reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Króliczku - zazdroszczę Ci tego Twojego króliczka... Sama również miałam takiego małego puchatego przyjaciela, ale niestety odszedł jakiś miesiąc temu:-( a mnie niestety wtedy nie było w Polsce, więc tym bardziej mi smutno...
moje tez zupełnie niedawno, wspólczuję ci, bo wiem co czujesz,
miałam czarną kasię i białego jureczka, a teraz biało czarny szalony franuś:-)
polecam adopcję króliczka, a nie kpno w sklepi, żeby nie napędzać koniunktury
 
reklama
Isia ja też kocham kotki:-) i muszę Ci powiedzieć, że mam dwa - jednego czarnego eleganta w białej muszce i białych podkolanówkach w Polsce oraz małą, białą rozbójnicę z 5 czarnymi włosami na czubku głowy i zezem tu w Irlandii...
 
Króliczku mój mały Oskar był adoptowany, ale na razie nie zamierzam mieć następnego, przynajmniej dopóki mieszkam w Irlandii, bo potem byłby kłopot z przewiezieniem go do Polski. Ale jak tylko wrócę do domu na stałe, to rozejrzę się za jakimś milutkim barankiem, do którego pasuje imię Tymon ;-)
 
ciasteczka upieczone, zapraszam bo sporo ich wyszło
a mnie już mdli od nich bo co wyciągałam z piekarnika to wcinałam :-) oj biedny brzusio biedny

a ja dziś dostałam pismo ze szpitala i kolejne usg mam dopiero 8 stycznia
nie wiem naprawdę nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu :szok:
 
co do zwierzaczków to miałam ślicznego wilczurka, ale okazało się że ma raka śledziony i mimo operacji odeszła moja psina
bardzo to przeżyłam i jakoś teraz nie jestem gotowa na psiaka, może jak dzieci podrosną
 
dziewczyny ale wy macie motoroek, trzy godziny temu byłam a tu 4 nowe strony do czytania:szok:

a zwierzątek obecnie nie mam żadnych zwłaszcza pieska, bo generalnie nie zapewniłabym mu czasowo należytych spacerów, no i odpowiedniego miejsca do biegania:) w bloku to jednak nie to..
 
:tak:Czesc dziewczynki! Jakos nie nadarzam za wami ja dopiero wstalam a wy juz takie rozpisane ze niewiem od czego zaczac...To dlatego ze jednak tyle godzin roznicy,kiedys moja mala spala do 9h.a teraz wstaje o 7 a ja tak bym sobie jeszcze pospala,no ale my tez mamy malego psiaka Shitzu Lakiego tak ze trzeba z nim wyjsc.Moja Wiki go uwielbia wyczyniaja takie r zeczy w domu ze czasami trace nerwy,wogole odkad jestem w ciazy to jestem taka podminowana az sie we mnie wszystko gotuje maz mowi ze nigdy wiecej ciazy bo sie nie daje ze mna wytrzymac.Ale to samo mialam w ciazy z Wiktoria a jak urodzilam to wszystko minelo jak reka odjal nawet tornado mnie nie moglo wyprowadzic z ruwnowagi.Co do zwierzatek to fajnie miec je w domu mysmy mieli jeszcze kotka,ale gdy sie mala urodzila to stal sie bardzo zazdrosny i zaczal sie na nas rzucac i grysc balismy sie o mala i gdy raz ja podrapal oddalismy ja znajomemu.Powiedzcie mi kochane czy z rana tez macie takie mdlosci,ja jak wstane to musze posiedziec dosc dlugo tak zle sie czuje w nocy to samo dopiero w ciagu dnia troche przechodziZaraz musze i tak ubrac siebie i mala bo idziemy w sobote na wesele do znajomych a wszystkie moje sukienki cos podejrzanie obcisle sie zrobily,na wadze tyle samo co zawsze a brzuszek jak maly balonik,moj maz gdy zazartowalam ze moze bliznieta po nocach spac nie moze tym bardziej ze nie mamy tutaj nikogo z rodziny i musimy liczyc tylko na siebie.Ale widocznie po drugiej ciazy brzuszek szybciej wyskakuje .Usg mam na nastepna srode liczac od ostatniej @ to juz bedzie 12 tydzien nie moge sie doczekac mam nadzieje ze wszystko bedzie okay.Buziaczki dla wszystkich....
 
reklama
Beata1980-wiesz z tymi blizniaczkami to nie ma zartow mnie sie dzis snily...:tak:
Dilajla-dawaj te ciacha !!!:-p
Kroliczek-a pomysl co slonie przezywaja przez 3 lata ciazy...:no:
 
Do góry