• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Czerwiec 2009

Do tych szyjek...

kat-640.jpg
 
reklama
Dorotko chyba nie bedzie tak zle bo wczesniej wzial prysznic:-D. A swoja droga ja musze szukac czegos co odwraca moja uwage od jedzenia:-).
Kalina ten od skracania szyjek zdecydowanie nie w moim typie.
 
Kalina, może jednak zrezygnujemy z tego Brada :-D:-D wrrr bleeeee ten gościu jest straszny :-D
Pixelka, cały czas walczę :-D a to ananasem, pietruszką wiesiołkiem... aż w końcu będę brutalna... Siedzę z drakulą i nic przestała na mnie działać :-D uodporniłam się na jej jad :-D bo sztucznymi 30 letnimi zębami nic mi nie zrobii :-D
Brad Pitt mówisz, eee koleś nie w moim typie :tak:;-)
 
Anavel, ale ma skuteczne narzędzia, co udowodniono wieki temu ;-)

A co do seksu po wypłynięciu czopu, to też coś niby słyszałam, ale ja bym raczej nie panikowała. Jeśli by się miały jakieś bakterie namnożyć, to i tak raczej w pochwie, więc czop czy jego brak to już pikuś :confused2:

A Brad jest boski, Angelina zresztą również :tak:
 
Ewunia, może głupio spytam, ale jak Ty to robisz, że cały czas na chodzie jesteś, z takimi nerwami, z drakula za sciana, z dzieckiem na karku, z brzuchem i jeszcze non-stop masz czas na BB ? Kurde cyborg jakis z Ciebie :szok: Ja juz na pysk padam, a dopiero 22 40.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry