Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
zjadłam już dziś trzy pączki ciekawe ile jeszcze było20 jest jeszcze10 moja mała Marysia zjadła3 i pół
Co do sikania to latam też co chwile i pare kropelek ledwo wydusze a zgaga też mnie dopadła wcinam te migdały ale też już przestają pomagać:-(Tak,żelazo wtedy nie zostaje przyswojone.Powinno być brane na 2 godziny przed lub po posiłku z nabiałem.

Myszko na Słowiańskiej wizyta trwa 40 min lekarz bierze 140 zł a płyta gratisSuper lekarz polecam!!!
A można do tego lekarza umówić się tylko na usg 3d?
ale może się wybierzemy na tą okoliczność. Powiedz mi jeszcze jak wcześniej trzeba się do niego zapisać i jak masz namiary to jak możesz na PW 

będę wdzięczna. 
Tak moja lekarka dała mi namiary do niego bo ponoć ma najlepszy sprzet we WroDzięki Lena za informacjęA można do tego lekarza umówić się tylko na usg 3d?
Trochę mi nie po drodze na tamten koniec wrockaale może się wybierzemy na tą okoliczność. Powiedz mi jeszcze jak wcześniej trzeba się do niego zapisać i jak masz namiary to jak możesz na PW
będę wdzięczna.
![]()