reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć dziewczyny:)
Nie było mnie cały weekend, gdyż przyjechał mój chłopak i cały czas spędzaliśmy razem.Weekend udany ale niestety juz się skończył:-(
Byliśmy razem na usg i cóż,nadal do końca nie wiadomo co do płci ale raczej będzie dziewczynka.Oboje cieszymy się i czekamy na Amelkę.Najważniejsze że wygląda na zdrową i nie ma nic niepokojącego.Serduszko też ale wiadomo,trzeba je ocenić później.
Musiałam zmienić swój suwaczek z 23 na 21 tydz.Tak wychodzi stale w usg i tak jest wg poczęcia,więc lekarz zmienił mi wiek ciąży i co za tym idzie termin porodu, na 28 czerwca.Może się jeszcze okazać że będę lipcową mamą.
Niestety nie wiem co sie u Was działo, będę starała się nadrobić ale to strasznie trudne,za dużo stron mam zaległych.

nemezizaki super "opowiadanie":-)
Wróciłam z wizyty. Natalcia ma się super, a lekarz się śmiał jak zapytałam czy doleciał jej jakiś ptaszek:-):-) Tylko przez całe badanie była obrócona plecami no i niestety mało ujęć buźki. Jedyne jakie mam to takie z boku w 3D, ale mała uparcie zrobiła sobie poduszeczkę z macicy i policzkiem się do niej przykleiła i tak spała.
Szyjka jest dość dluga, bo ma aż 4cm. Natomiast łożysko nadal jest nisko osadzone.
W każdym bądź razie nasz skarb waży prawie 350g. Jest trochę mała więc niby nowy termin z dzisiejszego USG to 03.07.2010, ale lekarz powiedział że będziemy się trzymać czerwcowego.:-):-) I tak nie mam zamiaru się z wami rozstawać:-):-)
Oto wymiary naszego skarba:
BPD(Wymiar dwuciemieniowy) - 4,96cm- 21w0d
HC (Obwód głowy) - 17,58cm - 20w1d
AC (Obwód jamy brzusznej) - 14,77cm - 20w0d
FL (Długość kości udowej) - 3,28cm - 20w2d
Cereb (Móżdżek) - 2,12cm - 20w1d
FW (Waga płodu) - 337g - 20w1d

Także widać że jest malutka. Może to i lepiej dla mamusi:-):-)
Za to jak stanęłam na wadze to lekarz: fiu fiu:-D:-D
Wyszło że ważę 65kg, a na początku miałam 59kg. Więc trochę dużo by było:-( Ale mówię mu że to nie możliwe bo wczoraj się ważyłam i na wadze było 63,5kg, także mi uwierzył i wpisał w kartę 64kg;-);-)
Powoli również zaczynam się ruszać, mówię mu że boję się kontroli na zwolnieniu leżącym, a on do mnie to powie pani że była u lekarza i powiedział nawet że mi napisze że rzeczywiście byłam zaświadczenie:-):-)
Także zacznę się w końcu ruszać, dzięki czemu może nie przytyję 25kg:-D:-D
Zdjęcie kruszynki wrzucę jak mąż wróci z aparatem w telefonie:-)

Gratuluję udanych wizyt i cudownych maluszków:tak::-)


ostatnia próba:-) suwaczków

Super że udało się z suwaczkiem:-D
 
reklama
Witam was mamuśki:-) czy moge raz za czas właczyć się do waszych "rozmów"?:zawstydzona/y: jetem mamuśką czerwcową;-) Synuś z czerwca 2004,i teraz spodziewam sie na 27 wg usg,wg OM 22 czerwiec

witaj:)

nemezizaki to prawda nie mogłam doczekać się odpowiedzi:-p ale oczywiście wybaczam:tak::-p bałam się że wszystkie wózki wykupią:-p, ja dałam 2149 a widziałam nawet po 2699, a nie chciałam niepotrzebnie dopłacać, póki co jestem zadowolona, bardzo mi się podob, a kolory nie są oklepane:-)

a ta Twoja historia z tym odśnieżaniem super, pośmiałam się troszeczkę:laugh2::laugh2::laugh2: jak nie ma wogóle zimy to źle, ale jak się tak przeciąga to zaczyna być męcząca:-p, oj my to tylko narzekać potrafimy:-p:-p:-p

zdec cieszę się że wszystko wporządku z Natalką i że jesteś zdowolona, że choć troszkę mogłaś ją podejrzeć;-)

paulka82 co do Twojego prawa jazdy, to może ktoś odda.mój tata w zeszłym roku miał przygodę ze zgubionymi dokumentami, już myślał że ich nie odzyska,ale po kilku/kilkunastu dnich znalazł je w skrzynce na listy, ktoś zwyczajnie je zwrócił:tak: ja w związku z tym że pracuję w banku, nawet sprawdzałam czy któs jakiegoś kredytu nie zawrał na niego:-p

neti79 super że z Małą wszystko dobrze, i cieszę się że Twój mężczyzna był z Tobą, napewno było Ci raźniej:tak:
 
Witam wieczorową porą
neti 79, zdec - gratuluje udanych wizyt i zdrowych maluchów :-):-)
ewus- odżywiaj sie zdrowo , dbaj o siebie i maleństwa :-):-)
gniesha- trzymam kciuki za Stasia najważniejsze pozytywne myslenie:-):-):-)
agula 1982 - witam ,widze że jestesmy z tego samego rocznika :-)
emalia 82- szkoda się denerwować , ach ci faceci :no::-)

Mnie chyba łapie jakieś przeziębionko , mleko z miodem juz wypite ,mam nadzieje że sie dalej nie rozwinie . Uciekam do łózczka się wygrzewać . :-):-)
Miłej nocki wszystkim życze !!!
 
a wiec ja juz po usg :) niestety nie moge dodac zdjecia ;/ filmik 15minut plus 12zdjec, warto bylo:)
bede miec syna - Kubę , ma prawie pol kilo:) ladnie pozowal do zdjec i sie nie krecil zbytnio:) serduszko w porzadku, wymiary , po 5paluszkow i w ogole,sliczny jest
 
a wiec ja juz po usg :) niestety nie moge dodac zdjecia ;/ filmik 15minut plus 12zdjec, warto bylo:)
bede miec syna - Kubę , ma prawie pol kilo:) ladnie pozowal do zdjec i sie nie krecil zbytnio:) serduszko w porzadku, wymiary , po 5paluszkow i w ogole,sliczny jest

to gratulację:tak: najaważniejsze że wszystko gra!a pamiątka w postaci filmu i zdjęć bezcenna i na całe życie:-)


ewelalook życzę zdrówka, nie daj się chorobie! poza miodem jeszcze duuużo cytryny, jakiś syrop z cebuli i może czosnek?może nie są to dania z wykwintnej restauracji ale po co truć potem maleństwo jakąś chemią!
 
Cobra - bardzo się cieszę z udanej wizyty i gratuluję synka.

Ależ te nasze dzieciaczki są duże :-) a to dopiero początek :-)

Ita - dzięki za wyrozumiałość ;-)
 
a wiec ja juz po usg :) niestety nie moge dodac zdjecia ;/ filmik 15minut plus 12zdjec, warto bylo:)
bede miec syna - Kubę , ma prawie pol kilo:) ladnie pozowal do zdjec i sie nie krecil zbytnio:) serduszko w porzadku, wymiary , po 5paluszkow i w ogole,sliczny jest
Gratuluje synusia Kubusia :tak:i zycze wszystkim dobranoc, spokojnej nocy bez zbednego wstawania na siusiu :rofl2:
 
a wiec ja juz po usg :) niestety nie moge dodac zdjecia ;/ filmik 15minut plus 12zdjec, warto bylo:)
bede miec syna - Kubę , ma prawie pol kilo:) ladnie pozowal do zdjec i sie nie krecil zbytnio:) serduszko w porzadku, wymiary , po 5paluszkow i w ogole,sliczny jest

Gratuluję synusia:-)bardzo się cieszę że wszystko jest ok:tak:

Ja jak zwykle niewyspana:no:to juz norma. Czy Wam tez już jest tak ciężko??? Czuję się jakbym miała rodzić za parę dni!! nie moge się schylać:no:nawet siedzieć nie mogę bo wszystko boli a swój żołądek czuję w gardle:eek:chyba czas pójść na zwolnienie:sorry:Do tego ciśnienie...w gabinecie mam za wysokie a w domu...100/60:sorry:pewnie dlatego ciągle taka zmęczona się czuję...

Miłego dnia Wam życzę. Kciuki za Stasia ciągle zaciśnięte- musi być dobrze!!!
 
reklama
Niestety doskonale znam problem z niewyspaniem :confused2: już od godziny nie śpię, normalnie tragedia dobrze, że chociaż ze znajomymi się dziś umówiłam to może mi czas szybciej zleci.
Gratuluję wczorajszych udanych wizyt :-D widzę chłopców teraz przybywa :-) i bardzo dobrze :-p
Oby dziś gniesha zawitała do nas z pozytywnymi wiadomościami. Trzymamy kciukasy za wyniki! :tak::tak:
 
Do góry