reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam,
a wiec ja juz po usg :) niestety nie moge dodac zdjecia ;/ filmik 15minut plus 12zdjec, warto bylo:)
bede miec syna - Kubę , ma prawie pol kilo:) ladnie pozowal do zdjec i sie nie krecil zbytnio:) serduszko w porzadku, wymiary , po 5paluszkow i w ogole,sliczny jest
Gratulacje ze zdrowego sporego Kubusia:-):-)

Ja dzisiaj wybieram się do pracy:zawstydzona/y: mam nadzieję że szybko wrócę:-)
 
reklama
:-)Poranne Dzień Dobry!:-)

Przede wszystkim gratuluję wizytówkom - zdeci i neti pięknych księżniczek a cobrze dorodnego królewicza!:-):-):-)

Nemezizaki, ciuszkami pochwalę się jak przyjda bo póki co to dopiero je wylicytowałam. Opowiadanie jest super!:-D Znam je dobrze, na szczęscie nie z autopsji choć nie dość właśnie że mieszkam w górach to jeszcze na takim pustkowiu że chyba ciężko sobie wyobrazić większe (tylko 4 domy w zasięgu wzroku). I jelenie tez u nas pomykają koło domu... no ale póki co (odpukać) druga zimę dajemy rade bez narzekania;-);-);-) A Ty na jakiej wsi pomieszkujesz?

Gniesha - moc pozytywnej energii przesyłam Ci Kochana! Niezmiennie trzymam kciuki! Musi być dobrze!:tak: Daj znac jak już coś będzie dziś wiadomo.

A dzisiaj jedziemy z małżem i znajomymi drugi raz na Avatara:-) Za pierwszym razem mieliśmy miejsca w rogu sali i wszytkie efekty 3D nas ominęły:wściekła/y: Uważam że w ogóle nie powinni sprzedawać na takie miejsca biletów!
Jedziemy tez na zakupy castoramowe - po farbę do mebelków i nową wykładzinę do sypialni - czas leci a miejscóweczkę dla Bobka trzeba wreszcie szykować. Kilka dni temu zamówiliśmy tez już nowe okna - będa drewniane i niebieskie, czyli właściwie takie jakie są tylko nowsze o jakies 100 lat:-D:-D:-D Motywy decoupage tez juz mam zamówione, więc teraz juz tylko muszę skończyć magisterkę i mogę brać się za bobkowe mebelki:-)
No ale słowo się rzekło, teraz trzeba je wprowadzić w czyn zatem idę popracować przed wyjazdem:-)
Miłego dnia Wam życzę Kochane! Samych dobrych wieści i udanych wizyt, tym które je dzisiaj mają!
 
Zadzwoniłam do ZUS z zapytaniem czy jak gdzieś się wybieram na dłużej to mam ich o tym informować. Kobieta powiedziała że tak najlepiej PISMO przysłać pod jakim adresem będzie można mnie zastać:szok::szok:
Ale to chyba tylko wtedy kiedy to ZUS wypłaca świadczenie, bo o to się mnie zapytała.
 
Witam się z rana, też nie mogę spać :-(

Nie zaglądałam wczoraj na forum więc musiałam was dzisiaj nadrobić.... udało się:-)
zdec, neti79- gralutuję ślicznych, zdrowych córeczek
cobra18- tobie gralutuję zdrowego, slicznego synka, ostatnio coraz więcej ujawnia się chłopaczków i bardzo dobrze bo juz się bałam że mój mały będzie jednym z nielicznych
ewus- cieszę się że wyszłaś juz ze szpitala, teraz musisz o siebie dbać

Oczywiście trzymam kciuki za gniesha i Stasia- mam nadzieję że dziś będą juz wyniki
 
Dziewczyny: zdec, neti cobra...gratuluję udanych wizyt...
Ja dziś mam wolne ale sporo rzeczy do zrobienia więc będę Was czytać z doskoku....Czekam zwłaszcza na wieści od gnieshy o Stasiu....Jestem z nimi całym sercem.....
 
a wiec ja juz po usg :) niestety nie moge dodac zdjecia ;/ filmik 15minut plus 12zdjec, warto bylo:)
bede miec syna - Kubę , ma prawie pol kilo:) ladnie pozowal do zdjec i sie nie krecil zbytnio:) serduszko w porzadku, wymiary , po 5paluszkow i w ogole,sliczny jest

Tobie również gratuluję udanej wizyty:tak::tak::tak: super ze maluszki zdrowo rosną;-);-):-):-)

Gniesha- przesyłam same dobre fluidy na dzisiajejszy dzień i trzymam bardzo mocno kciuki aby Staś był silnym zdrowym chłopaczkiem


Witam sie z Wami z rana ja nawet jakos wyspana jestem wstalam juz o 7.15 zrobiłam męzowi kanapeczki do pracy i tak leżę ale chyba wstaje bo remoncik skonczony wiec trzeba brac sie za porzadki trzeba wszystko poprzenosic do pokoju znowu wiec troszke mam roboty dzisiaj wiec moze zajrze dopiero po południu do Was
trzymam kciuki za wszzystkie wizyty a przede wszystkim za dobre wieści jak pisąlam od Gnieshy;-);-);-) musi być dobrze

spokojnego dnia Moje Kochane Czerwcóweczki:-D:tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam kolezanki:-)

a wiec ja juz po usg :) niestety nie moge dodac zdjecia ;/ filmik 15minut plus 12zdjec, warto bylo:)
bede miec syna - Kubę , ma prawie pol kilo:) ladnie pozowal do zdjec i sie nie krecil zbytnio:) serduszko w porzadku, wymiary , po 5paluszkow i w ogole,sliczny jest

gratuluje syneczka Kubusia:-)

Gniesha - trzymam kciuki za Stasia i czekam na wiadomości

a teraz zmykam pozałatwiać trochę urzedowych spraw:-)
 
witam we wtorkowy poranek:-)

Witam sie z Wami z rana ja nawet jakos wyspana jestem wstalam juz o 7.15 zrobiłam męzowi kanapeczki do pracy i tak leżę ale chyba wstaje bo remoncik skonczony wiec trzeba brac sie za porzadki trzeba wszystko poprzenosic do pokoju znowu wiec troszke mam roboty dzisiaj wiec moze zajrze dopiero po południu do Was
trzymam kciuki za wszzystkie wizyty a przede wszystkim za dobre wieści jak pisąlam od Gnieshy;-);-);-) musi być dobrze

spokojnego dnia Moje Kochane Czerwcóweczki:-D:tak::tak::tak:

paula z tymi porządkami to nie przesadzaj, mąż napewno Ci pomoże, a w naszym stanie nie ma co się przemęczć;-)


kciuki za gnieshe i Stasia oczywiście zaciśnięte


Zadzwoniłam do ZUS z zapytaniem czy jak gdzieś się wybieram na dłużej to mam ich o tym informować. Kobieta powiedziała że tak najlepiej PISMO przysłać pod jakim adresem będzie można mnie zastać:szok::szok:
Ale to chyba tylko wtedy kiedy to ZUS wypłaca świadczenie, bo o to się mnie zapytała.

ale świadczenie już po 30 dniach zwolnienia wypłaca ZUS:eek:
a swoją drogą znasz jakąś osobę w ciąży która była skontrolowana?
 
Zadzwoniłam do ZUS z zapytaniem czy jak gdzieś się wybieram na dłużej to mam ich o tym informować. Kobieta powiedziała że tak najlepiej PISMO przysłać pod jakim adresem będzie można mnie zastać:szok::szok:
Ale to chyba tylko wtedy kiedy to ZUS wypłaca świadczenie, bo o to się mnie zapytała.

A czemu dzwonisz do nich pytać? Jeśli jesteś na zwolnieniu lek i nie masz zalecenia leżeć to przecież nie musisz kisić się cały czas w domu.Nie pracujesz z powodu Twojego stanu,nie możesz pracować jak zwykły pracownik ale to nie znaczy że jesteś chora.
ZUS i tak wypłaci Ci świadczenia a im mniej wiedzą tym mniej się czepiają.Wisz pisanie pism i takie tam,po co im to wiedzieć,jeszcze będą Cię wzywać żebyś może coś wyjaśniała.ZUS to głupia instytucja,jak większość w tym kraju,zamiast pomagać to zawsze są problemy.
Ja czasami wyjeżdżam do rodziców jestem tam przez kilka tyg i nie mam zamiaru nikogo o tym informować.Czasami pewne rzeczy lepiej zatrzymać dla siebie.Wiadomo przecież że nie wybierasz się na wczasy na miesiąc do Tajlandii czy Indii.
 
reklama
Witam!
Ja mam dziś wizyte ale bez usg czyli posłucham sobie tylko serduszka troche niewyspana jestem jakoś.
cobra-gratuluje synusia!
gniesha-kciuki zaciśnięte!
 
Do góry