reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

O matko jedyna właśnie zrobiłam sobie ładnie paznokietki u nóżek i na koniec piknie pomalowałam ale się tak namęczyłam:szok:ostatnio już robiła mi to córcia a teraz spróbowałam sama i więcej tego nie zrobie dopiero po porodzie:tak:Golenie nóżek depilatorem też już zostawie dla mężólka ale się z człowieka kaleka robi:baffled:

Niewiem czy to tylko ja tak mam codzień się o coś martwie a to że za wcześnie urodze a to że coś jest nie tak niech już będzie czerwiec bo się wykończe psychicznie:rofl2:
 
reklama
Zdec masz racje cos sie sypiemy, mam nadzieje ze to juz koniec i zadnych rozwarc juz przed terminem nie bedzie.

Dziewczyny trzymam kciuki za Was obyscie wytrzymaly jak najdluzej!!

Lena my planujemy zakup tego lozeczka posciel mamy po Olu ale lozeczko i materac musimy kupic, ten dostawca ma tez inne lozeczka do wyboru, policz moze dokupienie poscieli u innego i tak bedzie oplacalne
Łóżeczko bukowe LUX materac gryka koko PROMOCJA (991714283) - Aukcje internetowe Allegro

Ja zmykam odstawic Olafa do babci , meza juz odstawialam do szkoly :) niech sie chlopak uczy a ja lece podgladac malego :)
 
ewelinka tez ostatnio robiłam sobie pedicur i musze stwierdzic,ze to był chyba ostatni raz :-) ledwo paznokcie pomalowałam :szok::-D:-D. Jesli chodzi o depilację, to moj D podjął sie tego zadania i nawet mu to wychodzi :-p.

Zauważyłam,ze ciezko mi sie juz sznoruje adidaski,które bardzo lubie nosic:baffled:, kalectwo jak sie patrzy.

Lekarz mi powiedział,zebym sie szykowała na 38tydzien,ze moge sie rozlozyc,ale sobie myslę,ze moze i wczesniej mnie weźmie jak tak dalej bedę sie denerwować:no:. I tak sobie gadalismy wczoraj z moim D.i on mówi,ze bardzo sie boi tego mojego porodu hehe gorzej niz ja to przezywa- ciekawe jakby to faceci byli w ciazy to co oni by czuli - nie wyobrazam sobie nawet tego - wieksze marudy od nas by były :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Tak więc była u mnie położna. Super kobieta, odpowiedziała na każde moje pytanie, zmierzyła mi ciśnienie, podłaczyła przenośne KTG i słuchałyśmy Hani serduszka - super.

Zostawiła ulotki, próbki kosmetyków dla małej, próbkę kremu na brodawki dla mnie, powiedziała co i jak i takie tam.

Jestem zadowolona z tej wizyty :-)
 
Cześć Mamuśki,

ależ dawno mnie tutaj nie było, tzn. zaglądała, czytam, ale mam masę pracy i jakoś nie daję rady pisać...
Ostatnio miałam dużo zleceń na zdjęcia więc siedzę i obrabiam, poza tym kończę w czerwcu szkołę i muszę wiele prac przygotować...
No i remonty, które się ciągną w nieskończoność, ale teraz już został tylko pokój naszej księżniczki.

Wczoraj byłam w szpitalu na ktg i na usg, mała waży już 2290, mam małe rozwarcie, ale lekarz powiedział, że mam się nie martwić, organizm po prostu podobno zaczyna się przygotowywać do porodu.

Tak czy siak się nie martwię, moja siostra ma synka urodzonego w 29 tc, teraz ma 2 lata i jest boski, zdrowy i przerósł rówiśników. Choć chciałabym urodzić w terminie, bo 29 maja mam zlecenie (ślub) a 4 czerwca mąż robi zdjęcia na ślubie. Mam nadzieję, że Księżniczka dotrwa w brzuchu do wyznaczonego terminu.

Tak jak już wcześniej Wam pisałam, czeka mnie cesarka, narkoza całkowita i jakoś nadal nie potrafię się z tym pogodzić...

Mamuśki z rozwarciami trzymajcie się, na pewno wszystko będzie dobrze, a Wasze dziecinki już są duże i silne.
 
ewela-ja w swoich ulubionych adidaskach w których teraz chodze poluzowałam sznurówki na maksa i tak sobie je wsuwam starając się nie schylać he he:-Da co do tego jakby mój miał chodzić w ciąży to po dwóch dniach by odpadł dopiero by było narzekania leżenie oj nie nie wytrzymał by:laugh2:
 
ciaza.jpgCiaza-5-modeli-plodow_916.jpgniezłe :)
 
reklama
Do góry