Kasiula1982
Fanka BB :)
a co się dzieje z Ewelą? coś się nie odzywa albo przeoczyłam
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
DziękujęJa na brzuszek daję Espumisan dla dzieci.I dzieci na mm silniejsze mają pragnienie więc dobrze by było przepajać herbatką jeśli by miała ochotę.;-) Albo podawać jej pierś na chwilkę.
A co do rączek no to chyba pozostaje być konsekwentnym i nie brać tak często na ręce i przeczekać płacz:-( chyba to jedyne wyjście...
a co to dzisiaj za cisza??
zyrafka współczuje sytuacji z teściem
lena mam ten sam problem z noszeniem małego, praktycznie cały czas chce być noszony a ja już nie mam sił
szkoda że w moich okolicach nie ma takich warsztatów
heh fajnie że się rozerwałaś w kinie, ja nawet bym nie pomyślała że można z małym do kina![]()










. Poprzedniej nocy dopiero po 1 nam zasnęła
:-(. Więc dla siebie z mężem wogóle nie mamy czasu:-