izia_tcz
Fanka BB :)
emalia a na taką podobno fajnie Rejsy statkiem -
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
dziewczyny jak jest z mową Waszych dzieci? Mój mówi mama ale chyba na wszystko i wszystkich, mówi też po swojemu halo, am i brum brum. trochę się niepokoję((
ta pogoda taka dołująca(
....i mamy kolejnego zęba - ostanią czwórkeCzyli razem 12 zębalów
![]()
emalia a na taką podobno fajnie Rejsy statkiem -
kochana kaszki sa bardzo zdrowe i mam na mysli te prawdziwe kasze, nie "dzieciece" Blonnik reguluje prace jelit, ciesz sie ze Jasiowi tak smakuje! Poza tym cala masa mineralow, taka dietka oparta na kaszach jest bardzo wskazana dla maluszkow (m.in wg kuchni 5 przemian)Dzień dobry druga
Wczoraj dałam Jasiowatemu na obiadek kaszkę jęczmienną perłową A dzisiaj obudził mnie smród kupki... Wstał o 7 i juz 2 kupy mamy za sobą. Śmierdzące... I nie wiem czy nie przesadziłma...Jadł tę kasze jak nie wiem co zjadł ze 125g. Czy to nie za wcześnie an kasze? Niby krupnik jadł i nic mu nie było ale krupnik podałam z pęczakiem . Jak myślicie/?
Edit:Już doczytałam
To błonnik spowodował poranne inhalacje
Ufff wsio ok
U nas wczoraj znowu byl krupniczek
:*A jutro wybywamy nad morze, trzymajcie kciuki za pogodę![]()