• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Czerwiec 2010

A ja biore wolne w poniedziałek. Baśke sprzedam do Niani a sama w końcu może uda mi się pomyc reszte okien w nowej chatce ;)
I wypadałoby tez umyć porządnie wejściowe dni do domu, i jeszcze by wypadało umyc wszystkie szafy - są lustrzane, wiec jest co myć...
Eh... wszystko trzeba myc.... Zajade sie.
 
reklama

Lencja
zaglosowane, jeszcze pare glosow i bedziesz pierwsza :-) My mamy taka biegowke, Lili jeszcze nie jezdzila ale za dwa trzy miesiace idzie w ruch :tak:

Nawet mozna podejrzec kto na kogo glosuje :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja. My wyspani jak zwylke :) Jasiek dzisiaj bawi się w łóżęczku jak nigdy:baffled:
JAde zaraz na poczte i do sklepu. Dzisiaj z siostrunią będziemy walczyły z krokietami bo się ciężarówce zachciało :)

Milusia
- gratuluję nocki, oby tak już zostało i miłego dnia na kursie :)
Lena- to teraz do mnie sprzątac zapraszam :)

Kurde nie da mi juz popisac.
Będę później.
Pa kochane i miłego dnia
 
Witam i ja. My wyspani jak zwylke :) Jasiek dzisiaj bawi się w łóżęczku jak nigdy:baffled:
JAde zaraz na poczte i do sklepu. Dzisiaj z siostrunią będziemy walczyły z krokietami bo się ciężarówce zachciało :)

Milusia
- gratuluję nocki, oby tak już zostało i miłego dnia na kursie :)
Lena- to teraz do mnie sprzątac zapraszam :)

Kurde nie da mi juz popisac.
Będę później.
Pa kochane i miłego dnia

hehe to na która mam zajechac na krokiety??
 
Lencja zazdroszcze tego zasypiania samemu,jak ja mam to zrobic zeby ona tak zasypiala? sa jeszcze szanse? o ktorej sie kladziesz twoja malude? bo ja po 19,i przewaznie zasypiala po 20 a teraz do 21 sie meczymy i niewiem dlaczego;/;/ w dzien slicznie zasypia w pare minut.

Ja rowniez z mila checia wlece na krokiety:)
Zaraz musze sie wziasc i ogranac w domu bo po 13 mamy goscia:)

dziewczyny AMelia tak super przeszla to przebijanie uszu ze w szoku jestem,zadnego ciagania za uszy,swedzenia,wogole ich nie dotyka:)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry