Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

i usypiam ją na siłę bo potem o 17 już usypia. Może ona ostatnio tyle śpi bo jest osłabiona przez te zęby. Trudno najwyżej wstanie o 5 i będzie musiała sie sama sobą zająć

ale zaraz padnie bo oczy trze
Sama zbliża nasze głowy
Miłe.
Mam całe uda w sinych śladach po jej zębach, palców do buzi nawet nie mam ochoty próbować wkładać, bo ie raz mnie już pogryzła
Dlatego nie wiem, jaki jest stan zębów.;-) Witaminy d nie podaję od kilku miesięcy, na szczepieniu zapytam się, czy znowu wprowadzić.
Niech je ładnie chociaż do połowy przyszłego tygodnia, bo chcę iść na szczepienie i ważenie:-)