reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

teraz się tylko zastanawiam czy 1,5 miesiąca brania kwasu to nie za krótko. Jak myślicie??

Ja zaczełąm brać dopiero jak się dowiedzialam o ciąży a i tak go długo nie brałam, bo strasznie po nim wymiotowałam.

Ja się czuje jako tako. Od wczoraj jestem bez cewnika, ale nie czuje na razie parcia na pęcherz i chodze na czuja co 2 godziny. Horror normalnie :-(
 
reklama
Anecznik- mi ginka kazała brać Febibion Natal Classic ( dla staraczek) . A wydaje mi sie ,że póltora miesiąca to niekrótko.Zresztą niektóre zachodzą a nic wcześniej nie brały i też jest ok.
\
Kasiulka- współczuje Ci kochana. Nawet njie wyobrażam sobie co czujesz. Ja miałam wkładany cewnik tylko do pobrania moczu i dopiero na drugi dzień wszystko mi wracało do normy a co dopiero po tylu dniach. Tulam mocno.

Izuś- pisz kobieto co was? Jak tam chłopaki?

Milusia- ahhh jak miło się ciebie czyta. Super ,że jesteście szczęśliwi. Czekamy niecierpliwie na fotki. A jak tam chłopcy, zdrowi?

A ja po weselu zadowolona, wybawiona i to na trzeźwo. Miło było sie zobaczyć po latach z rodziną, szczególnie kuzynostwem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry