reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja może i bym się zdecydowała na kolejną, lubię być w ciąży (pomijając gorsze okresy) :) jednak po trzech cięciach to już zbyt duże ryzyko. W sumie teraz też lekarzowi powiedziałam że to była wpadka ;)
 
reklama
Ja nie mogę, to forum czerwcówek dalej działa[emoji44] nieźle. Pewnie mnie nie pamiętacie ale też się trochę udzielałam. Teraz jestem znowu w lutówkach , widzę że ty anecznik też niedawno urodziłaś ale nie dołączyłaś do forum... pozdrawiam[emoji5] ja urodziłam 3 syna . Jestem po trzech cesarkach.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdalena79 jakoś się bałam no i nie miałabym czasu tak się udzielać jak tu :) To teraz teorzycie taką "Rodzinkę.pl" U mnie też 3 cięcia, teraz tradycyjnie walka o laktacje i trochę snu :)
 
Magdalena79 ja pamiętam :) gratuluje trzeciego synka :)

U nas ok Julian jest bardzo spokojny, je i spi :)

Anecznik u ciebie to pewnie wszyscy oszaleli na punkcie księżniczki w domu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Magdalena79 jakoś się bałam no i nie miałabym czasu tak się udzielać jak tu :) To teraz teorzycie taką "Rodzinkę.pl" U mnie też 3 cięcia, teraz tradycyjnie walka o laktacje i trochę snu :)
Mi moja ginka odradza kolejne starania ze względu na 3 cesarki. Tym bardziej że teraz urodziłam wcześniaka. Termin miałam na 28.02 a 16.01 odkleiło mi sie łożysko i musieli szybko reagować żeby mały się nie udusił. Dobrze że tak to się skończyło. Trochę mnie korci żeby zaryzykować 4 raz. A nuż będzie córeczka. Ale była by to ciąża bardzo wysokiego ryzyka.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
Magdalena79 ja pamiętam :) gratuluje trzeciego synka :)

U nas ok Julian jest bardzo spokojny, je i spi :)

Anecznik u ciebie to pewnie wszyscy oszaleli na punkcie księżniczki w domu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciebie też pamiętam. Ale jesteście zawodniczki. [emoji4] tyle czasu się udzielacie. I ty też lutówka a nie dołączyłaś do forum. U ciebie drugi synek? Przypomnij[emoji5]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny☺ ja co prawda nie czerwcowka ale mam córkę z lipca 2010☺ mam jeszcze synka w kwietniu skończy 2 latka była by chęć na jeszcze jedno dzieciątko☺jestem po 2 cc i trochę strach a właśnie przez przypadek trafilam, że są tu mamy po 3 cieciach☺ wiem, że to indywidualna sprawa, ale możecie mi napisać jak przeszlyscie 3 ciążę i cesarke? Duży mialyscie odstęp między 2 a 3 ciąża?
 
Ciebie też pamiętam. Ale jesteście zawodniczki. [emoji4] tyle czasu się udzielacie. I ty też lutówka a nie dołączyłaś do forum. U ciebie drugi synek? Przypomnij[emoji5]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Ja mam w domu Klarę :) a teraz synek wiec jest parka :)
Do lutówek nie dołączyłam bo termin miałam na 8 marca i jestem na marcówkach, Julian urodził sie w 37 tyg ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Ja mam w domu Klarę :) a teraz synek wiec jest parka :)
Do lutówek nie dołączyłam bo termin miałam na 8 marca i jestem na marcówkach, Julian urodził sie w 37 tyg ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To też urodziłaś trochę przedwcześnie, a wszystko w porządku z synkiem?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry