reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny, czy będąc w ciąży mogę normalnie ćwiczyć i biegać? boję się że jak przestanę to przytyję do rozmiarów wieloryba... niestety apetyty dopisuje i już zaczynam się stresować wagą :no:

Ja chodziłam na początku ciąży z Hanią na siłownię. Ale nie można oczywiście robić wszystkich ćwiczeń, szczególnie tych napinających mięśnie brzucha.

Moja koleżanka jest instruktorką zumby, obecnie jest w 20 tc i cały czas trenuje :-)
 
reklama
Kasiek poczekaj do wizyty, zobacz jak się czujesz, nie zawsze trzeba ze wszystkiego rezygnowac. Ja codziennie (chyba ze leje) jeżdze rowerem, i tak jak w poprzedniej ciązy bede jezdzic pewnie do dnia porodu :-) Trzeba tylko mieć wyczucie i nie przekroczyc swoich granic :tak:

milusia i jak mężus, padł? :-p A co u chłopaków?
ola dziękuję :* kulam się powolutku, wszystko jest super tylko anemia mnie martwi :-(
zyraffko może nie będzie tak zle z tym buntem, a jak było z Łukaszem?
gosiagro, Nadika jak u waszych przedszkolaków?
Perfecta trzymam kciuki za udana konferencję :****
 
Witam:)

Ale pogoda u nas straszna;/ pada,pada...do tego glowa mnie boli od paru dni....

Za tydzien w piatek mamy sesje slubna w koncu:)

Zyraffcia Sywlia tak daje w kosc? hehe:) no zobacz..:) poradzisz sobie:)

Kasiek to zalezy od ciazy..ja np. po przejsciach bylam wiec jak bylam w ciazy z Amelia mialam zakaz cwiczen...nawet jazdy rowerem..wiec warto porozmawiac ze swoim ginekologiem

Milusia no jestem strasznie ciekawa kto siedzi tam u ciebie w brzuszku:) jak bedziesz cos wiedziec PISZ:)

A ja czekam za decyzja o pracy na te 3 miesiace... jesli dostane odmowe zaczynamy staranka:) a jak pojade to musimy sie chwilke wstrzymac... ciezko mi powiedziec co bym chciala...jakakolwiek decyzja bede sie cieszyc...!! ale nielubie czekac... niby do konca przyszlego tygodnia mam dostac odpowiedz!
Z drugiej strony bede musiala rzucic dotychczasowa prace wiec zeby zajsc w ciaze bede musiala sie u kogos zatrudnic,w sumie z tym problemu niebedzie ale jakos tak....tyle plusow i minusow ...
 
Kasiek-Ty się teraz nie przejmuj wagą, ja od zawsze mam problem z wystającym brzuchem i pamiętam jak byłam z Polą w ciąży to się ucieszyłam,że już nie muszę go wciągać:-Dbo jak ktos by zapytał czy jestem w ciąży to w końcu mogę potwierdzić. hehe trzeba mysleć pozytywnie:-)pozdrowionka
 
hej ja też ostatnio się zastanawiałam i właśnie w tym tygodniu sie wybieram na klockowe zakupy. Zdecydowałam się na lego friends.
anecznik-kupujesz w jakims konkretnym sklepie czy zamawiasz z neta?podobno czasami w sklepach sieci carrefour maja promocje.
 
Na razie się rozglądam. Chciałam młodemu kupić domek dla lalek, ale się rodzinka oburzyła bo to zabawka dla dziewczynek. Jednak wciąz się zastanawiam, on lubi bawić się ludzikami więc nie widzę w tym nic złego. Jak myślicie?? Szukam jakieś zabawki do wspólnej zabawy na jesienne i zimowe popołudnia :-D
 
reklama
Na razie się rozglądam. Chciałam młodemu kupić domek dla lalek, ale się rodzinka oburzyła bo to zabawka dla dziewczynek. Jednak wciąz się zastanawiam, on lubi bawić się ludzikami więc nie widzę w tym nic złego. Jak myślicie?? Szukam jakieś zabawki do wspólnej zabawy na jesienne i zimowe popołudnia :-D

ja nie widze problemu, na tej samej zasadzie trzeba by dziewczynkom pozabierac wszystkie autka:tak:
 
Do góry