reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
milusia ogromnegratulacje, witaj ZOSIEŃKO!!!!!!!

Agi ciesze sie ze jest lepiej i bedzie lepiej!!!! Trzymalam kciuki, czytam was jak karmie ale nie mam jak odpisywac :-)

mamakubulki przesliczny synus, do schrupania, chetnie zamienie na moje kwękające i ulewające siedem nieszczęść :-p

zyraffko chodzilo mi ze ciesze sie ze juz lepiej z dwójką sie ogarniasz! A dla sylwuni duzo zdrowka :*

Kasiek teraz twoja kolej :)))))

ola a jak u was budowa domu, widac juz koniec??

Perfecta :*******************************

emalia czy ja dobrze widze kochana??????????????????????????????????:-)
 
halo halo !
Po pierwsze życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku!bo nie było okazji:-D
Po drugie maluszkom zdrowia mamusiom więcej czasu dla siebie i cierpliwości:tak:tatusiom więcej czasu z dzieciaczkami
a świerzo upieczonym mamusiom radości i pociechy z bobasów
 
Koriander - eeee domek? no stoi,moglibyśmy już mieszkać ale w listopadzie zeszłego roku wyszła trochę przykra sprawa i siłą rzeczy przestało nam się spieszyć z wykańczaniem,przynajmniej dopóki się wszystko nie unormuje (konkretniej napisałam na zamkniętym,nie chcę tu...)ogólnie to pokój dzieci pomalowany,nasz też - trza rzucić podłogę jakąś tylko i już.A reszte pomalować i płytki już czekają. Kuchnia na razie czeka,zaplanowana,ze stolarzem dogadane ale nie robi się póki co,bo jakbym miała kuchnie to bym się zaryczała jakby kuchnia była a ja nie mogłabym się wprowadzić:(( aa no i łazienka potrzebuje jeszcze jakiegoś zlewu i lustra i tyle! a Ty jak tam ogarniasz"? dajesz sobie rade? nie bądź taka i pokarz nam Waszą świętą trójce!!!!!!!!!

Emalia -?????!!!! :))

Izatcz - a dziękować dziękować i dla Was też naj:)
 
reklama
Do góry