reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hallo, kto się zajmuje zbiórka dla Kasiulki???
Proszę o informację gdzie i komu mogę jakieś fundusze posłać.

Przekopałam cały zamknięty watek i nic :(

Kasiulka - z całych sił, trzymam za Ciebie kciuki i chcę choć odrobinę pomóc
Nowe fasolki się posypały - gratuluję! Kasiek, Emalia - czy kogoś przegapiłam?
Julia - bardzo mi przykro, tylko tyle umiem napisać.
Anecznik - Ty w siebie tu wina nie wlewaj tylko kwas foliowy łykaj :) Kciuki trzymam by Kamil miał rodzeństwo. Nadal z niego leniuszek, czy teraz nadrabia w aktywności?
Perfecta - niech te zębule tak Zośki nie męczą
Kurczak - duży uśmiech dla Ciebie
Chorowitkom - zdrowa życzę! Kornelia właśnie wyszła z zapalenia oskrzeli, mam nadzieje, że to już pożegnanie sezonu chorobowego, który się od września ciągnie.

Ja też chcę już wiosnę!
Póki co przynajmniej mam ferie:-)
 
ejo

Kasieńka j
esteśmy z Tobą i trzymamy kciuki!!!!!Dasz radę!
Emalia bardzo się ciesze i życzę spokojnej,nudnej,książkowej ciąży;-)
Anecznik trzymam kciuki&
Percia jak leci??no czasem dość mocno,rzekła bym jak z kranu:-D:-D:-pżarcik taki hehe:-p u nas spoko:-)bliźnaki dalej wredne ale już nie aż tak:sorry2:Zośka superaśna,tylko ma jedną wadę-za szybko rośnie:-Dja chce ją taką malutką,a tej już 56ubranka są małe:sorry2:(a miała 54cm)
Kreatorka To Ty zdolniacha jesteś:-)życzę szybkiego i bezstresowego zaliczania:tak:



Edit właśnie Percia kiedy ta zbiórka będzie??i do kiedy można będzie przelewać pieniążki???
 
Ostatnia edycja:
perfeciu gdzie to konto, ja ledwo gdzie zagladam bo u nas znowu choroba a bardzo chce sie dolozyc!

kurczak majowki i czerwcowki to jedna rodzina :-)

emalia przesliczne zdjecia!! Az zatesknilam za ciaza kiedy to w domu bylo cicho i blogi spokoj eeeh. trzymam kciuki za wszystko kochana

julia tulę mocno!!!!!!!!!!

Kasiulka walcz jak lwica, wypędzaj dziada w myslach!!! Gdybysmy mogly przeslac ci zdrowie to juz bys nigdy nawet kataru nie miala:-(
 
Perfecta - proszę nr konta
Lencja - hmmm niewiem jak odpowiedzieć na to pytanie :-D w sumie to nie wiem co już powinien umieć a co nie. Postanowiłam się tym nie przejmować jest jaki jest :-)

W Legnicy w sumie w tym roku zimy nie było, ale nie miałabym nic przeciwko 15 stopniom na plusie :-)
Piwa bym się napiła :-)
 
percia u nas tez zęby.... grrrrr podaj mi dane do przelewu plis
julia jak sie czujesz???? mysle o Was......
nadika jak bylo na usg? wiesz juz cos? trzymam kciuki
 
Percia może produkty spożywcze i pieluchy(myśle, że tego bedzie duzo, szczególnie pieluch, ktore zabieraja mnostwo miejsca) biorąc pod uwagę gabaryty lepiej byloby zamowic transport w jakiejs sieciówce np leclerc, alma tesco, Kasia będzie miala zakupy nawet tego samego dnia, w tesco dowóz zakupów kosztuje 4,5, w almie za friko, skoro zbierasz kaskę to moze zamowilabys te zakupy??? chyba, ze koniecznie chcesz poczta lub kurierem?

i mam jeszcze taki pomysł, zebyśmy cos Kasi wysłały od czerwcówek na poprawę humoru np kubek z napisami, czy zdjeciami, albo jakas fajna chustkę na głowę, moze ubranka dla dziewczynek i wtedy można wysłać pocztą albo kurierem
 
reklama
Kochane moje pieniążki zbieramy do następnego piątku. Komu nr konta poproszę na pw :) albo na fb:) do mnie lub Emali :)




Jezusie wróciłam z zakupów , się zmeczyłam...Jeszcze po zioła musiałam przez pół miasta jechać po macierzankę i babkę bo się skończyły a w promieniu 5 kg w żadnym zielarskim nie ma babki ani macierzanki . Droga powrotna ze śpiewem i ariami operowymi Zosi - bezcenne :p Aż od płaczu dostała plamek na czułku tak chciała już do domu:p Rośnie nam mała terrorystka Jasio jak tylko wsiadał do auta to od razu grzeczniutki jak trusia:) Teraz też uwielbia i wszystko ładnie obserwuje , a ta mała perełeczka jak jej się znudzi to taki terror że ło matko! Mam nadzieję że jej się zmieni jak się przesiądzie przodem do kierunku jazdy... bo nie idzie gdzieś dalej pojechać:) bo powrót mamy z atrakcjami:) Jeszcze miesiąc :) i zmiana fotelika:)
Miałam dzisiaj jechać w gości do psiapsióły , ale mąż szanowny nie chce:(:(:( , więc ponownie weekend w domu :(
 
Do góry