reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Mamusiu Kubulki i Antosia :) Właśnie jak se tak siadłam po tych zakupach to na to wpadłam:) , bo jak patrzyłam ostatnie dni to produkty rekomendowane przez Kasie są wszystkie w tesco np. :) i to w dobrych cenach , więc da się więcej kupić :) A niespodziankę mamy , napisze Ci na pw:)
 
reklama
Boszzz ale ja jestem zakręcona miało być a nr konta podam Ci na pw:) Kochane odnośnie niespodzianki to na pw podam , bo to niespodzianka:p i jak już Kasia ją dostanie to ja wkleję zdjęcia jak wyglądała :)


Julcia - Kochana? Jesteś już w domku? Buziaki i przytulam najmocniej jak umiem. Cały czas myślę o Was Kochana :*:*:* Ściskam i przytulam. Odezwij się do nas troszkę:*
 
Ostatnia edycja:
witam

tak.my juz w domku w czwartek bylismy wieczorem...
czuje sie kiepsko:-\ poczucie winy mnie dopada...:'(
do twgo.przyjaciolka sie odwraca ode mnie bo ona by inaczej postapila...:-( ehhh

ja tez chce wiedziec jaka niespodzianka sie szykuje dla Kasi:-)

anecznik udalo.sie?:-) trzymam mocno kciuki
 
Przytulam !!!!! Kochana ja bym tak samo postąpiła. Jestem przekonana że Amelka doczeka się jeszcze rodzeństwa! Kochana tak miało być po prostu. Nie miej wyrzutów sumienia , bo to nie Twoja WINA! Nie umiem zrozumieć jak ktoś może wydawać opinie nie będąc w takiej sytuacji! Kochana nie bierz tego do siebie bo to Twoje , nie jej życie! Wada była , nadziei na uleczalność nie było! Zaoszczędziłaś i sobie i aniołkowi bólu! Masz się nie obwiniać bo jeszcze raz powtórzę , to nie jest Twoja wina! Koniec kropka! Nic w naszym życiu nic nie dzieje się bez przyczyny Kochana! Wszystko ma swój cel! Jest cudna Amelka ! A Ty jesteś WSPANIAŁĄ MAMUSIĄ! Jak masz chęć i siłę dawaj do mnie na fb Pogadamy troszkę:) :*:*:*:*:*:*:* Pamiętaj że jesteśmy z TOBĄ CAŁY CZAS!
 
Julia przytulam mocno, jest mi bardzo przykro i baardzo Wam współczuje.
Ja podobnie jak Perfekta myślę że słuszną podjeliście decyzję, ja bym postąpiła tak samo.

Jesteś wspaniałą mamusią, masz cudowną córeczkę!!!!!!! i pewnie doczekacie się drugiego dzidziusia :)

Pamiętaj że masz tu nas i w nas masz wsparcie. Tulam Cię Kochana:-)
 
Rzadko się odzywam ale czytam wszystko , tak jakoś zawsze mało pisałam... Ale Śledzę wszystkie historie naszych czerwcówek :tak:
Julia do końca wierzyłam że wszystko dobrze się skończy :) decyzja którą podjęłaś na pewno była trudna i nie raz się zastanawiałam co ja bym w takiej sytuacji zrobiła i chyba to samo co ty :-(nie napiszę nie przejmuj się zapomnisz bo pewnie nie zapomnisz nigdy ale tak jak napisała Ania nie myśleć co by było gdyby bo tak się nie da żyć i zawsze będziiesz się obwiniać ... masz dla kogo żyć i kochaj całą sobą...Koleżanka... szkoda słów nie była w taiej sytuacji i pewnie nigdy nie będzie... więc nie wie co czujesz.. kiedyś zrozumie,

Emalia- twoją historię śledzę też i jak napisałaś że nie ma zarodka to pierwsze co pomyślałam to może że jest za wcześnie żeby było widać maluszka :-) a jednak :-) i bardzo się ucieszyłam jak napisałaś ze jednak jest i kochana GRATULACJE :-):-)
Milusia, Koriander -słodkie córeczki, gratulacje :-)
Anecznik- no i jak ?? czekam na dobre wieści :-) trzymam kciuki :tak:
Mamo-kublki- śliczny synek :-)
Nadika- za ciebie też mooooocno trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze, a pytałaś lekarza czy to nie od tego że jeszcze karmisz piersią??? AAAA i jesszcze nie widzialam Danielka, poproszę o jakieś zdjecie :tak:
Jeśli kogoś pominęłam, przepraszam :tak:

A co u nas to tak w skrócie... Klarunia od września jest dzielnym wesołym przedszkolakiem :-) zero płaczu itp nawiązała pierwsze przyjaźnie, na szczęscie mało choruje teraz akurat wychodzimy z przeziębienia i już nie może się doczekać powrotu do przedszkola :-) A mama też wrócila do pracy i jest szczęśliwa. :-)

Pozdrawiamy :-)
 
Julia - mocno przytulam, życzę Ci z całego serca byście sobie poradzili z tą sytuacją. Koleżanką się nie przejmuj, najważniejsze jest to byście Wy w rodzinie teraz siebie wzajemnie wspierali.

Anecznik
- nie miałam na myśli etapów rozwoju, pytałam przez pryzmat Kornelii, która jest teraz mega ruchliwa i nie umie sekundy w jednym miejscu usiedzieć, zawsze się śmiejemy, że nadrabia początkowe miesiące lenistwa. A co do piwa to życzę Ci byś jeszcze długo się go nie napiła :-D
Perfecta - babkę i macierzankę zawsze zamawiam w aptece Portal Dbam o Zdrowie - leki, suplementy diety, kosmetyki, ja też proszę o nr konta, zrób prawko to nie będziesz od nastrojów męża uzależniona!
Mama Kubulki - podłączam się pod Twój pomysł, by podstawowe zakupy zrobić w jakiejś sieciówce z dowozem do Kasiulki,a z czymś specjalnym od nas - fajny pomysł. Tylko dokładnie ustalmy to na priv, by była to rzeczywiście niespodzianka, bo tu to Kasiulka podczytuje :)
Kasiulka
- pozdrawiam i przytulam :))
Ola_fasola - witaj :) podglądam Klarę na fb śliczna z niej przedszkolaczka :)
 
Julia - nie fajnie że koleżanka się od Ciebie odwróciła... jednak myślę że jest to chwilowe, przemyśli i przyzna Ci racje... wytrwałości kochana!!! Buziaczki :*

[*] dla Gabriela
 
julia - nie zrozum mnie źle, ale może pójdziecie do psychologa nawet jedna rozmowa z obca osobą pomaga. Pozwala inaczej na wszystko spojrzeć. Wiem to z doświadczenia. W internecie są też pewnie fora na których spotykają się ludzie którzy mieli podobnie ciężką decyzję do podjęcia. Co do koleżanki to tutaj sprawdza się stare przysłowie że "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" niestety'

Dziewczyny życzę dużo zdrowia Wam i maluchom :-D

U mnie @ powinna być w środę jeśli się nie pojawi (wątpię) to testuję w sobotę. Długie dni przede mną :rofl2:
 
reklama
Julia- przytulam mocno z calych sil, zrobilabym to samo! Nikt nie ma najmniejszego prawa was potepiac ani krytykowac!! Tym bardziej ktos kto nigdy nie znalazl sie w podobnej sytuacj!! Trzymaj sie kochana i nie drecz sie i nie obwiniaj, postapiliscie slusznie!!
 
Do góry