reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Nie wierzę miałam nadzieję że Kasi się uda wygrać tą walkę.:-( Jedyne pocieszenie to że już nie cierpi,ale cierpi za to wiele innych osób które zostawiła ,nie potrafię wyobrazić sobie tego co teraz przeżywa jej rodzina .
 
reklama
Nie wierzę....:no:...
Dlaczego dwójka małych dzieci zostaje pozbawiona matki...Boże, nie zrozumiem tego nigdy...
Łzy same płyną po policzkach...:no:
 
ja również nie moge w to uwierzyć, to jest tak bardzo niesprawiedliwe, dlaczego ??????
siedzę o rana i ryczę, nie potrafię sobie wyobrazić co przeżywa rodzina, dziewczynki :(
Kasieńko śpij spokojnie, już nic Cie nie boli
[*]
 
To forum juz nigdy nie będzie takie samo ....
Płaczę tak jak Wy i nie mogę sobie miejsca znaleźć...Szukam w sobie zrozumienia i nie znajduję :-(
W takim momencie poczułam też jak bardzo jestescie mi Wszystkie bliskie, choc tak rzadko tu bywam.....


Nadika- trzymam kciuki za Ciebie! Wybrazam sobie Twoj strach teraz, ale pamietaj, ze u Ciebie wszystko skonczy się dobrze!!!
 
Z każda minutą coraz gorzej sie czuje :(((( najchetniej bym sie gdzies schowala, ale zycie toczy sie dalej i mam swoje obowiazki...
Nie wyobrazam sobie tego co przechodzi teraz najblizsza rodzina.... blog_qj_3272072_3575439_tr_34c.jpg
To jest niewyobrazalne.... :no2: :sad: :-(
 

Załączniki

  • blog_qj_3272072_3575439_tr_34c.jpg
    blog_qj_3272072_3575439_tr_34c.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 52
[*] Kasiu

Co chwile wchodze na profil Kasi i ..... czekam aż coś napisze :-( Patrze na uśmiechnięte buzki dziewczynek i zadaje sobie przez łzy pytanie DLACZEGO
 
reklama
Dziewczyny, to jest jak koszmar, zly sen z którego nie mozna sie obudzic....Nie moge o niej przestac myslec....Nawet nie wyobrazam sobie co dziewczynki czuja, czy w ogole rozumieja co sie stalo...Te ich pytania, moze placz jak o tym pomysle to serce mi peka....Nie wiem nic...Czuje taka pustke w sercu i w glowie, mimo ze pyan w niej tysiace brak jakichkolwiek odpwiedzi....
 
Do góry