reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Powodzenia na dzisiejszych wizytach.

Czekamy z niecierpliwością na wiadomości od gnieshi, oby wyniki były dobre.

Ja też mam noce bezsenne ale na szczęście tylko okresowo ale ogólnie w ciągu dnia jestem ospała. to chyba wynik ciśnienia, zawsze miałam 120/80 a w ciąży cały czas 100/70. Staram się nie pić kawy ale czasami nie daje rady i muszę wypić malutką z mlekiem
 
reklama
Witam!Wkońcu dotarłam:tak::tak::tak::tak:
No i mogę się pochwalić że najprawdopodobniej będzie chłopczyk:tak::tak:A na 100% to się dowiem jak sie urodzi:-D:-D
A teraz to lecę bo po tygodniu muszę listy odebrać na poczcie.
Czuję się dobrze,Alanek daje znać o sobie na każdym kroku:-D
 
Witam:-) jejku dziewczyny choćbym bardzo chciała to nie nadgonie waszego tempa:zawstydzona/y: idziecie jak burza,nawet nie wiem która co napisała od wieczora,a juz przybyły ze 4 strony:szok:.......hihi.....avatar to nie moje zdjęcie to była taka próba;-)jeżeli mi się uda wstawić foteczkę to sprzed tygodnia:
11574125370.jpg

Choć przyznam że z dnia na dzień jest coraz wiekszy i kilogramów przybywa.
Teraz obecnie mam na wysokosci pepka 89 cm a na + 5 kg.

udało się z tymi suwaczkami ale po kilku próbach,no ale człowiek sie na błędach uczy co nie;)
Ja na usg połówkowe idę za tydzień,więc może ise dowiem kto mieszka w brzuszku;)
pozdrawiam i postaram sie was nadgonic choć to bardzo trudne:confused2:
 
Witam wszystkie czerwcowe mamusie :-)
Ja ma termin na 9 czerwca i odpoczywając sobie na L4 postanowiłam do was również dołączyć:-)
 
Witam!Wkońcu dotarłam:tak::tak::tak::tak:
No i mogę się pochwalić że najprawdopodobniej będzie chłopczyk:tak::tak:A na 100% to się dowiem jak sie urodzi:-D:-D
A teraz to lecę bo po tygodniu muszę listy odebrać na poczcie.
Czuję się dobrze,Alanek daje znać o sobie na każdym kroku:-D


gratuluję synusia:-) cieszę się że wzmacniasz grono chłopców:-p:-p
 
neti widzę że masz tylko jeden dzień róznicy:-D na kiedy masz termin dopkładnie?
ewus2090 i ty też masz tak samo;).....ja też miałam kamice na woreczku,miałam operację jak synek miał 6 miesięcy,wycieli mi cały woreczek,miałam 5 kamieni po 5 mm....ale ty pewnie nerkową;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam popołudniem :tak:


karo - udało mi się zapisać do szkoły rodzenia i też zaczynam na Karowej 18.03 :-).

kochana, to bardzo fajniutko;-) będziemy na bieżąco z zajeciami w tej samej szkole hihihiih:-)

witam na forum nowe mamusie czerwcowe- zaglądajcie często i piszcie
wczorajszym wizytującym gratuluję takich wspaniałych wieści :-)
moja wizyta jutro o 10.00
gniesha- trzymamy wszystkie mocno kciuki

mnie dziś od rana boli głowa....znowu....chyba czas na kawunię i ciasteczko:-)
 
Do góry