reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dorotka28de Ignas słodki,a jakie ma bujne włoski :-)

katarzynajanicka nic sie nie martw bezplatne tez dobre przeciez,tylko nie maja tam jakiejs innej szczepionki co te 5w 1 .

klementinka duzo szczescia dla Jasia w ten piekny dzien i zdrówka :-)

Co do husty tez sie nad tym zastanwiam ,bo to dobra sprawa, wtedy mozna zrobic co sie chce,bo masz dwie rece wolne,a tak jednak dziecko troche ogranicza .

Moj dzinks nawet dobrze przespal noc,ale jak zwykle co wieczor dal nam popalic.

Wczoraj bylismy rodzinnie na spacerze i kolacji to nawet grzecznie spal,ale w drodze powrotnej oczy otwarte na cala szerokosc i on chce swiat ogladac o tak własnie robi, i wogole jak go usypiam to on mi sie w telewizor patrzy,ze musze wyłanczac - taki z niego ciekawski skubaniec jest :-D

Ja pijam na laktacje herbatke hippa ,ale do zaparzania,bo na tej w granulkach mozna zbankrutowac i jest słodsza.

I wieice co ,jaka jestem wsciekła, przez te moje WIELKIE CYCOLE :angry::no::wściekła/y::confused2: nie moge znalezdz zadnej sukienki na wesele ,na ktore ide 28sierpnia :eek::-:)-(

Wszystkie maja do 97cm w biuscie,a ja mam 110 cm :szok::eek::szok:



A to my z wczorajszego spacerniaka ;-),ale jakos tak rozczapiżona wyszłam na tym zdjeciu :zawstydzona/y:

plazka 2.jpg ja z malym plazka.jpg
 
reklama
ewela jak ja ci tego morza zazdroszczę, ja całe lato w toruniu spędzam, i już mam dość, bo co roku gdzieś wyjeżdżałam, a w tym jakoś się nie składa, może we wrześniu

a mam pytanie: wynajmujecie pokoje dla turystów? albo ktoś znajomy?
moj fifi też lubi w tv patrzeć niestety


teraz zasnął to sobie poczytam troszkę a potem na specer zmykam, może jakieś buty sobie wychaczę
marzą mi się jakieś fajne balerinki, może widziałyście gdzieś? nie wiem, ryłko czy coś? ja od porodu w sklepach nie byłam, tylko szybkie zakupy i powrót do domu, marzy mi się taki babski wypad na zakupy :) chyba sobie go zorganizuję :)
 
Ostatnia edycja:
ewela jak ja ci tego morza zazdroszczę, ja całe lato w toruniu spędzam, i już mam dość, bo co roku gdzieś wyjeżdżałam, a w tym jakoś się nie składa, może we wrześniu

a mam pytanie: wynajmujecie pokoje dla turystów? albo ktoś znajomy?


Moja mama wynajmuje,ale my mamy takiego wspanialaego sasiada,ze trzeba miec nerwy na wodzy przy nim , codziennie impreza za płotem .

W sumie kajdusi juz polecalam sasiadke moja ma fajne pokoje www.jolka.wczasy.pl ,ale warto tez zajrzec na nasza strone internetowa tam sie ludzie ogłaszaja i zdjecia tez od razu sa pokoi. www.ustronie-morskie.pl


kamera internetowa widac wsio plaze

http://www.ustronie-morskie.pl/index.php?page=news&id=251
 
Ostatnia edycja:
ech, pislam posta mi mi go wcielo .. ale postaram sie odtworzyc :>

widze,ze masz podobnie jak u mnie...herbatki laktacyjne kilka razna dobe,bawarki i nic...
Ponoc nadmiar specyfikow na laktacje ja tak naprade hamuje .. to info potwierdzone od mam na placach zabaw, ktore pluja sobie w brode, ze przy 1 dziecku wlasnie sie tym "ratowaly" i szybko pokarm im zanikl. Takze wszystko z umiarem ;)

eagle - trzymam kciuki, zeby nasze starszaki powoli dawaly wiecej czasu dla mlodszych skarbow ;)

ewela - ech, ja tez Ci zazdroszcze okolic zamieszkania .. takie okazje na spacery ;D chociaz - czesciej i mocniej wieje ;]

A dzisiaj ukrop okrutny - dobrze, ze Malgosia po zlobku nie ciagnela na plac zabaw tylko do domu - bobysmy sie chyba roztopili .. maluch tez przez to bardziej marudny (albo wczoraj zapeszylam z jego opisem:p)
 
Dzien dobry!

Wszystkiego najlepszego dla Jasia, Karolka i Oskarka
:-D

Mam pytanie odnośnie chust do noszenia maluszków, jakich firm macie chusty? Czy słyszałyście może o chustach firmy lennylamb ? I właśnie nie wiem czy to ma być chusta elastyczna czy taka co ma splot skośno-krzyżowy? Musze sobie jakąś chuste kupić bo dzisiaj odprowadzałam Szymka do przedszkola i musiałam Kacperka nieść w foteliku samochodowym co było strasznie niewygodne.

AndziaS ja mam chuste tkana, raz juz uzywalismy, mala od razu zasnela, ja mam jeszcze opory z tym wiazaniem ale teraz maz ma 2 tyg urlopu wiec razem bedziemy sie owijac :tak: Polecam tkane, bo sa od razu na dluzej niz elastyczne


a my za chwile do pediatry
juz nie moge zniesc jego cierpienia z ta kupa
kiedys bylo tak pieknie, kupka prawie co karmienie a teraz spac nie moze bo gazy mecza

no i dwa miesiace Jas dzis konczy, o rany jak szybko czas leci
A karmisz tylko piersia czy mieszanym?

Ja też mam nadzieje, że ten wątek przetrwa, mój piotrusiowy (na innym forum) zginął śmiercią naturalną, ale tam było nas trochę mniej, tu mamy większe szanse :tak:

Koriander- a widzisz Torunianko, Twoje miasto obchodzi 777lat istnienia- stąd to całe zamieszanie, ale publiczność zjechała się z calej Polski, wpływ z koncertu- 1 800 000 zł :-):szok::-D Radek zachwycony przede wszystkim głosem Carrerasa, sam Carreras luzak w podejściu do pracy, na próbach nawet wszystkiego nie prześpiewali, szkoda tylko, że okazał się taki niedostępny, po koncercie jeszcze sztuczne ognie się nie skończyły, a ten już siedział w merolu w drodze do hotelu... a do Bydgoszczy przyleciał oczywiście prywatnym odrzutowcem :szok:
:
Tez mam nadzieje ze nasz watek przetrwa, zawsze fajnie sie poradzic albo pomarudzic w grupie :tak: Mialam male watpliwosci ale widze ze im maluszki starsze tym wiecej mam sie wyrabia z pisaniem :-D

A to nie wiedzialam ze Torun w tym roku swietuje, no no to sie wypasili na takie znakomitosci!
 
Hej dziewczyny!
Rzadko się odzywam z wiadomych względów, ale podczytuję dość regularnie :) Podziwiam te z Was, które są na bieżąco :D
Piękne są wszystkie czerwcowe maluszki i wzrok na zdjęciach taki jakos bardziej bystry niz na początku :)
kajdusia - ho ho ho - koncert z Carrerasem brzmi dumnie :). Jestem pewna, że i Ty z niejedną muzyczną szychą zagrasz jeszcze.

Moja królewna w czwartek skończyła 2 miesiące, a w sobotę byliśmy z maleńką na ślubie i weselu koleżanki. Nie uwierzycie - bawiliśmy się do 1 w nocy, a mała większość zabawy przespała w wózeczku. Nie przeszkadzała jej nawet głośna muzyka! Tylko co 3 godziny szłyśmy do osobnego pokoju na przewijane i karmienie. Była rewelacyjna - do tej pory otrząsam się ze zdumienia. Miała nawet sesję zdjęciową z Młodymi, u panny młodej na ręku.
Dziękuję za wszystkie dobre słowa odnośnie naszej rehablitacji.
Dzisiaj Agatka dużo podsypia - ciągnie smoka, zamyka oczy, a jak zaśnie i smok wypadnie - ryk ...

Ja mam chustę typu kołyska i już kilka razy przymierzałam się do noszenia, ale mała płacze za każdym razem. Coś jej nie pasuje... Poczekam, aż ładnie będzie trzymać główkę i spróbuję z tkaną...

Odnośnie szczepień - czy któraś z Was stosowała krem znieczulający Emla dla maluszka?Podobno działa, ale ja nie próbowałam - przypomniałam sobie po fakcie :(
 
Witajcie!
Wczoraj jeszcze narzekałam na Małgosię, że wymaga stałego zainteresowania, a dziś jakiś postęp, dużo leży sama i ogląda świat bez marudzenia, nawet oglądała bajkę z Piotrusiem w TV :-D Oby tak jej zostało :-D
Gryzka- To prawda, że przy drugim dziecku się tak bardzo nie "fiksuje" jak przy pierwszym :tak: dobrze, że Małgosia idzie do przedszkola, odpoczniesz choć trochę, u nas też od sierpnia przedszkole jest otwarte, ale jeszcze Piotrka nie posyłam, dopiero od września, no ale on jest starszy i pewnie troche mniej absorbujący.
badaicka- polki.pl nie, pisałam na noworodku :-)
eagle- życzę, żebyście kiedyś mieli swój własny domek z kawałkiem ogródka, ja całe życie mieszkałam w bloku, a od 4 lat mieszkamy w małym , ale własnym domku, to rzeczywiście zupełnie inne życie :tak:
dorotkade- jak fajnie, że sie odezwałaś :tak:Ignas przystojniaczek, jakiego fajnego irokeza ma :-D Fajnie, że będziecie mieć teraz blisko siebie rodziców- zawsze łatwiej liczyć na pomoc w razie czego. Szkoda tylko, że teraz już pewnie tak szybko się nie spotkamy :-(Powodzenia z karmieniem.
żyrafka- udanego wypoczynku!
Klementinka- najlepszości dla dwumiesięczniaka :-)
ewela- jak ja Cię rozumiem z tymi piersiami :confused2::baffled:, ja też mam gigatycze, do tego wiszące aż do brzucha :baffled::-(Zdjęcia superaśne, już nie mogę się doczekać, jak my pojedziemy nad morze :tak:
katarzynajanicka- no my też będziemy chcieli się wybrać do Ustronia za niecały miesiąc, polecam tą miejscowość, jest super!:-)Może się tam spotkamy i zorganizujemy naszym dzieciom pierwszą randkę :-D:-D
 
Odnośnie szczepień - czy któraś z Was stosowała krem znieczulający Emla dla maluszka?Podobno działa, ale ja nie próbowałam - przypomniałam sobie po fakcie :(
pytałam o tą maść lekarkę i powiedziała, że to bez sensu, bo Emla znieczula tylko wierzchnią część czyli skórę, a zastrzyki są domięśniowe, więc i tak boli. sama nie wiem co o tym sądzić.

Dziewczyny czy jak wychodzicie na spacer to maluch śpi czy nie i ewentualnie zasypia na spacerze? Od jakiegoś czasu nie mogę z synkiem wyjść z domu, bo w wózku jest ryk. A jak wkładam do wózka uśpionego, to się za chwilę budzi i też jest ryk. Nie wiem już co wykombinować! Przecież nie możemy wciąż w domu siedzieć! :eek: Poradzcie coś...
 
reklama
Jupi, jupi, jupi dostałam swoja przesyłkę z allegro:-D:-D:-D:-D:-D po miesiącu!!!!
Nareszcie Majusia będzie miała matę, leżaczek, karuzelkę:tak::tak::rofl2::rofl2::rofl2: teraz oswaja się z Pania Żyrafą, zawieszką do wózka, a reszta czeka na rozpakowanie. uff ale jestem szczęśliwa bo myślałam, że już na policji się skończy!
a właśnie ile dziennie wasze maluszki leża w leżaczku?, bo chyba to trochę obciąża kręgosłup:confused:
 
Do góry