reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
co do rowerkow to nie bede kupowac Jaskowi trojkolowego, mamy w Toruniu taka kaczke, podobne co Lena pokazala tylko ksztalt kaczki, zobacze jak bedzie reagowal
a jezdzik jak najbardziej, mysle ze juz za rok na wiosne bedzie chcial cos takiego
ten co pokazala Agast jest rewelacyjny
poki co mamy samochodzik jezdzik i ewentualnie zastanawiam sie nad bobbycarem

agast mamy dokladnie taki :)))))


Boze wlasnie spojrzalam na cene! Tutaj kosztuja nowe 25-30 euro! Chyba zaczne jednak jakis biznes :szok::-)
slyszalas o kolesiu ktory kupowal cukier w DE i sprzedawal na allegro? podobno niezlej kaski sie dorobil w krotkim czasie, bo u nas cukier w polowie ceny jak w PL
takze pomysl i najwyzej mazde wymien na jakiegos transportera

Nadika wspolczuje choroby, chyba poszlabym do lekarza
Gosiu ja wole wersje z fanem :-D
 
BAdaicka gratulacje byłaś najbliżej;)



zaraz was podczytam jak mala zasnie, mam pytanie

Dzwonila tesciowa ze ma polpasca, a byli u nas w niedziele z wizyta, czy orientujecie sie w temacie jakie to zagrozenie dla nas lub Lili??
Jest prawdopodobieństwo zarażenia sie ospa wietrzną.
Chory zaraża na 2-3 dni przed pokazaniem się krostek i do momentu ich całkowitego znikniecia.
A w razie choroby wyglada się tak jak mój Filipcio :-( czego nie zycze bo ospa u takiego malucha to koszmar :-(

Obraz 157.jpg
 
podaje Flegaminę ale najpóźniej dostaje o 17




lena a jak robisz inhalacje??

A moze podaj stodal???
Ja inhaluje tak: wlewam dwie ampułki soli fizjologiczne do inhalatora i tak siedzimy ponad 20 min czasami dłużej czasami krócej zalezy ile wytrzyma;)I robiłam tak 4-5 razy dziennie!!!rrBo to nic nie zaszkodzi!!I kazała nam duzo spacerowac!!!
 
reklama
Do góry