reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Byłam dziś na rowerze z Piotrkiem i zadzwonił mój student i przypomnial mi, że właśnie od 15 minut mam z nim próbę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: No ładnie, a rok akademicki się przecież dopiero zaczął..... Ale byl tak miły, że szybko wsiadł w samochód i przyjechał do mnie do domu ze skrzypeczkami :-)

Klementinka- pierwsze słyszę o wersji filmowej....:baffled: To są Disneya animowane odcinki, puszczane też w Disney Junior, na chomiku jest ich sporo, Piotrek zna na pamięć z 30 odcinków
nadinka- miłej zabawy
emalia- no dobra, wybaczam Ci....:-)

Jutro głosujemy, co nie laski? :-D???
 
reklama
kajdusia żeby to jeszcze wiedzieć na kogo bo jak do tej pory nie mam kandydata:zawstydzona/y:
a ja tak sama sobie leżę i przeglądam neta bo oczywiście mój K. się urżnął u znajomych, było fajnie ale mały oczywiście nie dał posiedzieć ale to nic mam chęć na jakiegoś drineczka ale tak sama?może któraś ze mną wypije?
 
kajdusia żeby to jeszcze wiedzieć na kogo bo jak do tej pory nie mam kandydata:zawstydzona/y:
a ja tak sama sobie leżę i przeglądam neta bo oczywiście mój K. się urżnął u znajomych, było fajnie ale mały oczywiście nie dał posiedzieć ale to nic mam chęć na jakiegoś drineczka ale tak sama?może któraś ze mną wypije?

Ja z Tobą dzisiaj nie wypiję, wczoraj popiłam z mężem, na razie mam dość :zawstydzona/y:
A co do wyborów to ja wiem na pewno na kogo nie zagłosuję :-D:-D
 
ja szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy ostatnio piłam coś ale właśnie raczę się likierem kawowym a co!
co do głosowania to tyle ja też wiem:-D
 
kajdusia żeby to jeszcze wiedzieć na kogo bo jak do tej pory nie mam kandydata:zawstydzona/y:
a ja tak sama sobie leżę i przeglądam neta bo oczywiście mój K. się urżnął u znajomych, było fajnie ale mały oczywiście nie dał posiedzieć ale to nic mam chęć na jakiegoś drineczka ale tak sama?może któraś ze mną wypije?
No to mnie przekonałaś:-D:-D:-D:-D
Zobacz załącznik 396912
A co do wyborów to ja wiem na pewno na kogo nie zagłosuję :-D:-D
Tyle to i ja wiem:-D:-D:-D:-D:-D:-D Ciągle się zastanawiam:baffled::baffled::baffled::baffled:

Jak tam wieczorek mija????
 
cześć!:-D
nocka do d....prawie wcale nie spałam miałam nerwy na mojego K. i Michał też marudził , a od godziny dokazuje bo o 6 obudzziła go burza!:wściekła/y:ale mimo to życzę wszystkim miłego dzionka:tak:
takiej nalewki nigdy nie próbowałam ale nie wiem czy by mi zasmakowała nie lubię kukułek
 
reklama
Druga;-);-)

Klementinka jak dla mnie to jest najlepszy ze wszystkich;-) i jest taki nie pozorny :-DA i szybko mega prosto się go robi;-)
W tamtym roku robiłam jeszcze z truskawek i dopiero teraz "przeszedł" i można go pić;-) a teraz likier bananowy się robi;-)

Zasiadłam do kompa z rana po zrobieniu galaretek i wstawieniu rosołu:-D:-D
Jakiejś energii dostałam:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry