reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Agast oj to dobrze towarzystwa nie braknie
a Hanka reagowała tak już wcześniej na komary? stosujecie coś zapobiegawczo?
kurcze jak moja ma tak reagować na każde ukąszenie komara to aż strach sie bać, mam nadzieje że to jednorazowy wybryk był
 
reklama
Eagle- Przede wszystkim to ona nie czuje, ze ją gryzą co nas dziwi najbardziej. Robi się jej potem wielka czerwona plama a potem strup :szok: mimo ze nie rozdrapuje. Pierwszy raz mieliśmy akcję ze spuchnięciem, ale może to jakiś zmutowany Tunezyjski komar był:) Nie dajemy nic zapobiegawczo, ale boję sie co bedzie jak ją kiedyś pszczoła ugryzie...
 
pewnie trafił jej sie jakiś mutant;-)
moja też teraz spuchła po raz pierwszy, a przecież pogryzienia komarów zdarzały sie choćby rok temu a wtedy nie było takich akcji jedynie babel na który wystarczył fenistil i po problemie
słyszałam właśnie że ugryzienia pszczoły, osy nie są fajne
 
Hej
eagle wspulzuje opuchniecia oby szybko przeszlo :tak:
agast kurcze ale fajnie ze jedziecie, dla mnie to kosmiczne ceny :szok: ale udanego wypadu zycze;-)

No i kurcze Miki ma ospe, w nocy temperatura i w dzien tez mial... no i dwie krostki wyskoczyly na raczce narazie...:tak:
Ide zaraz sie wykompac bo bylam w tunelu z mama i smierdze pomidorami;/ :dry: a jutro w poludnie do truskawek pojade chyba...
 
Hej
eagle wspulzuje opuchniecia oby szybko przeszlo :tak:

dzięki już jej pomalutku schodzi, przynajmniej w miarę normalnie oczy może otworzyć bo wcześniej lewego nie mogła wcale otworzyć

ech teraz Miki, ale to było do przewidzenia, przynajmniej bedziesz miała ospę z głowy

a ja też mykam pod prysznic a później zimne piwko na mnie czeka :zawstydzona/y: ( młody kolację już zjadł mam nadzieję że następne papu jak zawsze ok 3 co by % nie dostał)
 
eagle no to fajnie :tak:
u mnie chlopaki tez juz spią, Hania jeszcze nie ale ona zawsze później chodizla spac ;PPP

Pogoda za oknem sie poprawil, niebieskie niebo i teraz 24 stopnie...

Milego wieczorku i nocki czerwcówki:*
 
Jestem ji ja. dzisiaj idąc w ślady Zyraffki wzięłam się ostro za sprzątanie "przydaśków' hEHE. Trochę się tego nazbierało. Ola jak się wzięła za swój pokój to w szoku byłam ile ma tych meneli. :)
Co do wizyty u lekarza to ponoć się wchłonęło. Mam wybrać do końca tabletki i mogę myśleć ;-)

Koriander- to masz pewnie ubaw z Liluśki i jej plucia:-D My jeszcze nie jedliśmy czereśni w tym roku. A z jakiej okazji ten festyn?
Iza- :* Janek też uwielbia zabawy w łazience i wylewanie wszystkich butelek do wanny :)

Julia- gratki sukcesów nocnikowych :)
Nadika- to nie fajnie ,że nie jesteś zadowolona. Ja też coś myślę o zmianie . Może jakieś pasemka???Hmmmm Dobrze się serduszko czujesz?
Zyraffka- z tym lekarzem to chore. jak to nie miał czasu. nie do pojęcia.
Ewelinka-do odważnych świat należy. W końcu żyję się raz :) U nas burze były od 12:30 do 5 rano. I w tym czasie nie spałam. Masakra jakaś. Wszyscy w jednym pokoju :)
Agast- mogę Ci tylko pozazdrościć. Dopóki nie skończymy remontów to takie kwoty przeliczam na regipsy, wełne czy cement.:tak:
Eagle- wspóczucie dla Asi . Biadna musi się wycierpieć. A możesz napisać jak Tomuś reaguje na Michałka? jest zazdrosny?
Anecznik- to nic złego ,że chcesz do ludzi i odpocząć troche od dziecka i rutyny:tak:
Liza- zdróweczka dla całej muchomorkowej trójeczki.
 
Oto moje dziewczynki

Zobacz załącznik 476841

DSCN6352.jpg
 
ja włąśnie skończyłam robić dwa ciasta. Miało być tylko jedno 3 bit ale przez moje ciążowe (na coś trzeba zgonić) gapiostwo wyszły dwa, drugie z kremem, truskawkami i galaretką. Nie wiem jak wyliczyłam, że pół litra mleka to 4 szklanki i musiałam dorobić budyń i wyszło na dwa ciasta :-D
 
reklama
emalia super że się wchłonęło!! czuję się w miarę dobrze tylko każda zmiana pogody,cisnienia powoduje u mnie bóle głowy i niestety nie moge pomóc sobie tabletkami a apap czasem nie pomaga,poza tym jest ok :))
Liza ale jesteś pracowita!!!! zdrówka dla Mikiego!!
zyraffka hehe to przynajmniej bedziesz miała więcej słodkości :) narobiłaś mi ochoty na 3Bit,jeszcze nigdy nie robiłam więc muszę spróbować :)
kasiulka słodkie dziewczynki!!
 
Do góry