reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam!
zyraffko-ogromne gratulacje!Sylwunia prześliczna:)
U nas wszystko w porządku Zośka też wszystko płaczem ostatnio chce wymusić ale w porównaniu z Marysia to i tak aniołek:)Ja od dziś zamierzam stosować diete kapuścianą przez 5 dni może coś schudne bo mimo że
ćwicze 4 razy w tyg po 2 godz prócz tego jeżdze z mężem na rolkach to waga ani drgnie a za miesiąc wesele trzeba ze 4kg zrzucić:)
 
reklama
Ewela-wszystkiego najlepszego!
Ja jestem zalamana,ledwo sie powstrzymuje od placzu bo zostaniemy w szpitalu jeszcze conajmniej 2 dni. Malutka lezy pod lampa.
 
Ewela-wszystkiego najlepszego!
Ja jestem zalamana,ledwo sie powstrzymuje od placzu bo zostaniemy w szpitalu jeszcze conajmniej 2 dni. Malutka lezy pod lampa.

wspolczuje ci,ale pomysl jak pozniej bedzie fajnie :) lepiej ,zeby lezala pod lama teraz niz pozniej bys musiala jezdzic do szpitala jak ja z Tomaszkiem jezdzilam i z glowki mu krew pobierali do badania :-(
 
Ewela - sto lat!!


hej

zyrraffko
- mocno zaciskam kciuki żebyście jutro wyszły:tak: mi jeszcze troszkę czasu zostało:tak: ale rosnę rosnę Hefi może potwierdzić;-)

Gosia potwierdzam - ŚLICZNIE rośniecie :) Może uda nam się jakoś niebawem wybrać z dziewczynami na plac zabaw :) albo jakoś umówimy się na grilla w parku póki pogoda w miarę, dziewczyny by się wybiegały a chłopaki mieli by zajęcie :p tylko terminowo trzeba by się jakoś zgrać...

Ewela-wszystkiego najlepszego!
Ja jestem zalamana,ledwo sie powstrzymuje od placzu bo zostaniemy w szpitalu jeszcze conajmniej 2 dni. Malutka lezy pod lampa.

zyrraffka - :( trzymajcie się ale tak jak ewela pisze zawsze to mniej jezdzenia w razie co później :) głowa do góry - 2 dni miną szybko...

Pokaże mojego łobuza nad morzem :)




 
zyrrafko - podłączam się pod słowa dziewczyn, pomimo, że trudno Ci przez te 2 dni teraz będzie - to jest to zdecydowanie lepsze wyjście niż jakbyś miała dojeżdżać do Sylwii do szpitala! Staraj się by regularnie jadła, wtedy poziom bilirubiny szybciej spada. Nela też leżała w inkubatorze pod lampami, jak mi ją tam włożyli to się popłakałam, ale potem nie było już źle. Trzymam kciuki!
Emalia - sto lat :)
Hefi - piękne zdjęcia, czy Twoja córcia to już wróciła z "samodzielnego" wyjazdu?
Milka - współczuje sytuacji ze szczurem i gratuluje refleksu!
Ewela - pozdrawiamy i Tomaszka i mamę :)
Kasiek - sądzę, że ta monotematyczna dieta Damisiowi przejdzie. W tym wieku chyba wiele dzieci tak ma!
Kasiulka - fajne dziewczyny!
Mimi - dawno Cię tu nie było :) Co u Was? Jak prace?
 
hej hej
Nie odzywam się bo aż słów mi brak...cały czas chorujemy...na wszystko na co się da...:wściekła/y: po prostu tragedia...jeszcze mozliwe że i mnie położą do szpitala w zależności od wyniku...(w tydzień przeszliśmy jakąś wirusów kę(głównie ból brzucha), zapalenie gardła,biegunka nagłe temp,u Kuby oczywiscie 40st.... i moje nerki)to tyle u nas...:-(
 
MILUSIA WIDZĘ ŻE U CIEBIE NIE HALO TAK JAK I U MNIE OSTATNIO
mężusia nie ma to wszystko się wali
szafa się rozjechała prawie przygniotła Michała ,wczoraj osa urządliła Daniela a nadodatek dzisiaj Michał poparzył sobie rękę jak na ostatni tydzień to mam już dość wrażeń
a EMALIA JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
 
Zyrraffko kochana musisz znalesc pozytywy tego...tak jak pisza dziewczyny te 2 dni szybko mina! glowa do gory:) trzymaj sie kochana:*

Izia oj to widze ze same katastrofy u ciebie;/ wspolczuje i mam nadzieje ze ten tydzien bedzie dla was spokojny....

Milusia u was naprawde jakies fatum z tymi chorobami!;/;/ mam nadzieje ze jednak tak zle nie bedzie i nie pojdziesz do szpitala....zdrowka dla waszystkich:*:*:*
 
reklama
Emalia sto Lat!!

Hefi piekne loczki !

Zyrafka wspolczuje ale jeszcze tylko troszke Luki pewnie sie pozniej od Ciebie nie odklei

Iza co to za szafa??

Milusia zdrowka zdrowka i zdrowka
 
Do góry