reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kasiulka - szybkiego powrotu do zdrowia!!!

mama kubulki - tobie tez zdrówka!!!

nadika - wiem, że łatwo mówić, ale postaraj się tak nie martwić, dobrze ze ci teście pomagają, dasz rade!

Perfecta - GRATULACJE!!!! :* nic się ostatnio nie pochwaliłaś:wściekła/y::-p;-)

koriander - wróciliście już z wakacji?:-)

zdec - co tam u Natalki?

emalia - jak się czujesz? udało się znaleźć prace?

zyrraffka - jak tam Sylwusia? piękne zdjecia na fb:tak:

eagle - a co u twojej trójeczki?

Ja powoli dochodzę do siebie po przeziębieniu i chyba muszę już powoli myśleć o pakowaniu torby bo to nigdy nic nie wiadomo:szok: hihi a dopiero pewnie przy pakowaniu okaże się czego mi brakuje
 
gosiu- nie choruj już więcej!!!! Sylwunia, dobrze, powoli zaczyna się regulować ze spaniem, zasypia koło 22, karmienie o 4 i potem około 7. Już kolki przechodzą. Uśmiecha się przecudownie i piszczy :)) i właśnie woła mamę hehe
 
Kasiulka- fajnie ze dochodzisz do siebie! Ja rzadko tu piszę, ale myślami jestem z Tobą!!! Oby wynik histopatologii był dobry!

Perfecta- gratuluje.
 
czesc dziewczyny!!!!!!!
dziekuje wszystkim za trzymanie kciuków, jutro dostane opis badania, na razie wiem tylko o istniejacym zwapnieniu w mózgu

nareszcie wiesci od Milusi!!!!!!!!!! wspaniale, kochana tak mnie cieszy Twoje szczescie!!!!!!!!!

mamy nowa nianie, byla dzisiaj trzeci dzien, to starsza pani i chyba lepsza od wczesniejszych studentek, zrezygnowalismy ze złobka, Kuba za bardzo plakal i kobiety musialy mi go na sile zabierac, to nie na moje nerwy

pozdrawiam Was babeczki
wielkie uciski dla brzuchatek;)))))))

Jak to zwapnienie w mózgu :szok:

Dziewczyny, Kocham Was!

Jestem w szpitalu mam tu neta, jestem bardzo słaba, mam wycięte wszystko oprócz jajników. Jeszcze trochę tu będę, operacja trwała parę godzin, dziękuję wszystkim za pamięć i ciepłe słowa, jesteście Kochane :-)

Zdrówka kochana i trzymam kciuki za szybciutki powrót do zdrowia ...

Lena szczerze mówiąc to czuję się nie najlepiej;/ jutro zacznie się 21tc a ja od 18tc mam skróconą szyjką i miała 2.5cm. Przez 2 tyg leżenia wydłuzyła się o 3mm ale to i tak jest krótka na tym etapie ciąży. Biore mnóstwo leków i mam jak najwięcej leżeć,staram się jak mogę ale nie zawsze przy dwulatku się da. Teściowa mi dużo pomaga bo rano przychodzi i zajmie się Natanem ale jak to dziecko nauczone cały czas z mamą jak tylko mnie widzi to zaraz jest przy mnie. Bardzo się boję o moje maleństwo i każdego dnia modlę się by udało mi się donosić ciąże i urodzić zdrowego i silnego chłopca. Do tego chyba psychika zaczyna mi siadać.. no to troszkę się wyżaliłam..

Przytulam ... leż i to plackiem jak trzeba...:angry:

Witam Panie moje Kochane !
Chciałam tylko powiedzieć że JA JESTEM TĄ NASTĘPNĄ :p:p:)

GRATULACJE !!! :)
 
kasiulka - nawet nie wiesz jak sie cieszę że juz po udanej operacji....Jesteśmy z Toba myślami....Czerp z nas jak najwięcej tej pozytywnej energii i bedzie dobrze.....Najważniejsze że operacja była tak szybko....A teraz odpoczywaj, myśl o samych pieknych chwilach....a my jesteśmy z Tobą....Buziaki kochana....

nadika - odpoczywaj i leż....Masz pomoc więc niczym się nie zamartwiaj....Napewno będzie dobrze....i zdrowy synek przyjdzie na świat w terminie.....Zobaczysz!!!! Dbaj o Was!!!!!

mamakubulki - trzymam kciukasy!!! Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.....i reszta wyników będzie w porządku!!!!

perfecta - gratulacje!!!! Zaskoczyłaś mnie szalona kobieto.....Jasiek napewno bedzie wspaniałym starszym bratem!!!!
gosiagro - jejku juz 34 tydzien u Ciebie , zanim sie obejrzymy a bedzie kolejny przesłodki berbeć.....Powodzenia , trzymam kciukasy...i proszę nam się już więcej nie przeziębiać :-D!!!!
 
Witam i ja. Widzę ,że dużo dziewczyn sie odezwało, których juz dawnooooo nie było. Pozdrawiam Wszystkie.

Kasiu- trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka i do domku. Dobrze ,ze tak szybko udało się z operacją. Oby teraz dobrali ci skuteczne leczenie i żeby w 100% zwalczyć chorobę. Buziaki dla Was dziewczynki :*
Mama Kubulki- jestem myślami z tobą. Trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&
Nadiczko- Odpoczywaj i się nie denerwuj. Na pewno donosisz dzidziusia. Jestem z Tobą cały czas :*
Gosia- " dla ludzi z moim wykształceniem pracy w tym kraju nie ma..." :-D Na razie lipa. Jak nie znajde w ciągu miesiąca to będziemy się starać. A ty kochana juz na finiszu . ło ma tko jak to zleciało. Pakuj sie pakuj , bo i tak bedzie ci się przypominąc ,że jeszcze czegoś nie naszykowałaś. Buziaki dla Was :*
Aguś- co tam u Ciebie i Polusi? Widziałam na FB ,że ślicznota rośnie. Jak tam w pracy?
Zyraffka- dzieciaczki masz czaderskie!!! Mała ma cudowny uśmiech. Fajnię ,że Sylwia daje Ci coraz więcej radości.

Pozdrawiam wszystkie mamusi i dzieciaczki.
 
Emalia - u nas ok....Przeprowadzilismy sie do nowego wiekszego mieszkanka...>W koncu Pola ma swoj pokoj......Jutro przylatuje moja siostra na 2 tygodnie wiec bedzie jakas odskocznia....A w pracy jak w pracy.....Pracoholik ze mnie i tyle....aczkolwiek juz pracuje rozsadniej...4 dni w tygodniu i basta.....w koncu po 6 latach charówkii placenia podatkow na "krolewne" postanowilam ze cos mi sie nalezy od tego panstwa....Mniej pracuje za to wiekszy dodatek mieszkaniowy i wychodze na swoje a wiecej czasu dla rodziny!!!!!Poza tym u nas nic nowego nic ciekawego....Zadnych planow powiekszenia rodziny ale tylko na razie ...Napewno w przyszlym roku powalczymy o nowe malenstwo...moze sie uda :-)..... Przykro mi bylo strasznie gdy dowiedzialam sie o twojej stracie.....i zycze Ci aby wkrotce los znow sie do Ciebie usmiechnal.....i dal Ci albo wymarzona prace albo nowe malenkie cudenko!!!!
 
reklama
Perfekta co za wiadomosc !!!!!! wielkie gratulacje

Nadinka mi wlasnie oj gino tlumaczyl ze jak by sie cos zaczelo dziac to krazek nie powoduje strat na macicy a szew moze przy duzym naporze spowodowac rozerwanie szyjki, moze ednak pomolestuj go o krazek , wiem ze wczesniej robia jakies badania i posiewy zeby wykluczyc pozniejsze infekcje

Agus gratuluje przeprowadzki

Emalia a co masz za zawod ? jesli mozna:)
 
Do góry