reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Weszłam też zobaczyć czy Kolenderka napisała.... Kochana trzymaj się mocno i czekam ja również na wieście od Ciebie Kochana!!!!

My zaczynamy odpieluchowanie.... Proszę o kciuki Dziewczynki bo bez nich wymięknę !
 
cześć Dziewczyny!

koriander- jesteś już w domku?Jak się czujesz?

perfecta- trzymam kciuki, daj znać na bieżąco jak idzie, bo ja od przyszłego tygonia też chcę się za to zabrać. Jak odpieluchowujesz? Zdejmujesz pieluchę calkiem?

dziewczyny można teraz siać ziołą w doniczkach na parapet? chciałabym melisę, miętę i jeszcze coś???
 
Dziewczyny ja wlasnie wrocilam do domku, przetrzymali mnie 2 dni, rozladowala mi sie komorka i nie moglam do zadnej z was napisac, dziekuje wszystkim za troske :** W szpitalu ze mna 8 dziewczyn z poronieniem lub martwa ciaza :szok: Wywolanie ciazy tabletkami plus skrobanka - mmmm ostatnie dwa dni po prostu rewelacyjne

Uciekam wyprzytulac Lile bo strasznie sie stesknilysmy:tak:
 
Koriander najgorsze za Toba poprzytulaj Lile bo pewnie sie stesknila :))

Zyrafka a mnie sie wydaje ze na razie zalatana :)

Perfekta trzymam kciuki jas madry chlopczyk szybko pojdzie

A ja od wczoraj czekam na wiadomosc od mojej przyjaciolki ktora mieszka w rejonie huraganu w USA no i cisza mam nadzieje ze to tylko brak czasu albo brak produ ze sie nie odzywa
 
reklama
Hej:-)

widzę, że się muszę zameldować codziennie, bo inaczej to każda już mnie na porodówce widzi:-D:-D:-D:cool2::cool2: szkoda ze Michałek BB-cioc nie słucha:-p

jestem właśnie po wizycie u lekarza, czop odchodzi wiec może w końcu się coś ruszy, oby... 1 i 2 listopada za mną wiec można rodzić:-D chociaż z drugiej strony jak z rozwarciem 2-3 cm chodzę to i bez czopa mogę
a zresztą muszę już rodzic bo zwolnienie mam do dzisiaj i lekarz mi powiedział ze nie może dać mi już następnego bo jestem w terminie i mogę macierzyńskie brać:szok::szok: jakoś przy Mai inny gin nie robił problemów, poradził jedynie żebym poszła do internisty i on może mi na katar wypisać i teraz jeszcze po lekarzach będę ganiać, no ale nie zamierzam macierzyńskiego tracić:no:

a nie pisałam nic, bo strasznie ciężkie ostatnio dni mam, bo Maja chyba coś przeczuwa i strasznie się rozregulowała, chodzi później spać wieczorem, nie chce za bardzo spać w dzień i zaczęła posikiwać w majtki a wcześniej wpadek nie mielismy:/ chyba przezywa...to na tyle

myslę cieplutko o każdej z Was (koriander ciebie szczególnie przytulam!!), buziaki i na pewno was powiadomię:tak:
 
Do góry