reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
emalia bardzo mi przykro!!!! :(((

zyraffka co za koszmarna historia z tą znajomą!!

perfecta a ja się mam tak se, cały czas martwię się tym moim poporodwym problemem, zaczyna mi to coraz bardziej wychodzić na zewnątrz. Już nawet nie czytam info na necie bo za bardzo się stresuje.
Natanek daje nam cały czas popalić, ostatnio znów zaczął sikać w majtki a już od dłuższego czasu ładnie siusiu wołał. To wszysttko to próba zwrócenia na siebie uwagi bo zawsze mnie przed tym jak się posiusia woła i dopiero wtedy sika bym widziała. Muszę uzbroić się w cierpliwość.
 
perfecta a ja się mam tak se, cały czas martwię się tym moim poporodwym problemem, zaczyna mi to coraz bardziej wychodzić na zewnątrz. Już nawet nie czytam info na necie bo za bardzo się stresuje.
Natanek daje nam cały czas popalić, ostatnio znów zaczął sikać w majtki a już od dłuższego czasu ładnie siusiu wołał. To wszysttko to próba zwrócenia na siebie uwagi bo zawsze mnie przed tym jak się posiusia woła i dopiero wtedy sika bym widziała. Muszę uzbroić się w cierpliwość.

A Byłaś u swojego ginekologa?
 
Emalia- strasznie mi przykro :-( Trzymaj się Kochana...
Lena- trzymam kciuki za Wiki, to niesprawiedliwe, że dziecko musi się tyle nacierpieć :-(
nadika- a co to a problemy? :-(
 
Nadiczko- Kochana umów się na wizytę jeszcze w tym tygodniu bo do połowy marca jeszcze dłuuugo... Jak się ten stan powiększa to tym bardziej nie zwlekaj i wymuś na swoim gin. wizytę To jego obowiązek sprawdzić to jak najszybciej Kochana. Bardzo się o Ciebie martwię i myślę codziennie co u Ciebie! Kochana trzymaj się i tak jak mówię wymus tę wizytę. Buziaki!
Emalia- :(:(:( Bardzo mi przykro....
Kasku- Nie pomoge bo Jaś niereformowalny i dalej w pieluchach chodzi:(:( A teraz to już nawet o nocniku nie chce słyszeć. Próbowałam na wiele sposobów ostatnio za radą koleżanki nałożyłam mu spodenki i miałam wytrzymac i nie przebierać do momentu az nie przyjdzie i nie powie że ma mokro... Skończyło się na bardzo mokrych gatkach (ze 3 razy sikał) i wieeelkiej kupie..... I nawet nie przyszedł i nie poinformował że kupka...:( Nam już się czas kończy na odpampersowanie bo jak Zosia przyjdzie na świat to będzie jeszcze trudniej ze wzgledów psychologicznych... ehhh szkoda gadać. On jest takim cudnym dzieckiem Pięknie mówi , liczy do 100 ,alfabecik , kolory , kształty itp po polsku i angielsku. I dużo by opowiadać o tym jaki on jest świetny facet ale w kwestii pampersów jak grochem o ścianę...:( Nie wiem kompletnie co mam robić
Klementinko- Kochana dobrze że już lepiej!
Żyrafciu- Ja bym nie odpuściła na ich miejscu... Co za babsko...
Miluśka- gratulacje zmywareczki!
Lena- Czy masz jakieś wiesci???????? Modle się za Wiki najmocniej jak umiem!
Gosiu- Jak się masz????????????????????
 
Dzięki dziewczyny. Próbuje się pozbierac, ale.....przykro jest. Muszę się bardziej szczegółowo przebadac.
Miluśka- nie, przed Ola i Jankiem nigdy nie było problemów , poronień. Gratki zmywarki.
Lena- modle się za Wiki
Nadika- dziękuję :* cały czas myśle o Tobie.
Perciu- jak tam Zośka?

Przepraszam ,że tak pokrótce. Odezwę się w najbliższym czasie.
 
Dziewczyny! :) jestem mama chlopca , ma 2,8 mies i problemy z mowieniem...tzn mowi duzo dzwiekonasladowczych, mama, tata, baba, am, mniam, tak, nie, ahoj, dom , łuk , chodz, daj , laczy slowa tylko chodz tu, chodz tam , daj mi...
wiem ze dzieci w tym wieku juz czesto mowia pieknie czasami nawet wierszyki piosenki,,,jestem podlamana :( chodzimy do logopedy kt stwierdzila naturalne opoznienie mowy...cwiczenia typu oblizywanie warg, dmuchanie w instrumenty... pocieszcie mnie ze nie wszystkie wasze dzieci mowia juz pieknymi pelnymi zdaniami :) pozdr
 
Magdax - mojego znajomego synek z Lipca 2010, praktycznie nie mówi nic poza mama, tata, baba i jakieś tam słówka w jego własnym języku... nie martw się, myślę że to normalne... :tak: przyjdzie na niego czas i jeszcze będziesz miło wspominać czas kiedy nie mówił :sorry2:
 
Jas mowi malo, tez raczej nasladuje dzwiekowo niz wymawia slowa, z tym ze u nas dochodzi problem dwujezycznosci, w domu mowimy po polsku a w przedszkolu po niemiecku, troche ma misz masz w glowie
dodatkowo mamy problem z 3 migdalem ktory moze zle wplywac na sluch, dziecko ktore zle slyszy moze zaczac pozniej mowic

nie przejmuj sie, podobno Einstein do 4 roku zycia nie wymowil ani slowa;-)
 
reklama
Dziewczynki, już czuję wiosnę! Na działeczce pojawiły się przebiśniegi i zrobiliśmy już (mam nadzieję) ostatniego bałwanka! :) kocham wiosnę!!! :)

Zdjęcie0297.jpgZdjęcie0298.jpgZdjęcie0299.jpg
 
Do góry