reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

co do mowy to jest grupa dzieci które się odblokowują dopiero od 3r.ż. Znam taki przypadek - do 3lat nie mówił prawie NIC!teraz ma 3ipół, nawija dużo i chętnie ale fakt-bardzo cięzko go zrozumieć.
 
reklama
kasiek- jaki fajny minibałwan:) a właściciel jeszcze fajniejszy:)

mój łukasz mówi już dużo, pełnymi zdaniami ale strasznie niewyraźnie, okropna ta jego mowa. po niedzieli przyjdzie do mnie koleżanka logopedka niech coś poradzi
 
Mój jest taki rozgadany że czasami chciałabym żeby tyle nie mówił :angry: non stop nawija. Mówi bardzo wyraźnie, w porównaniu do starszej o rok koleżanki mówi dużo dużo lepiej od niej...

Z nocnikiem wielka klapa... i teraz wiem dlaczego... wystarczył jeden dzień w pampersie... w niedziele teraz oboje z mężem pracujemy więc młody idzie do teściowej, a ona mu założyła pampersa i dziecko cały dzień sikało w niego... tak mi się wydaje że to przez to... nie mogę uwierzyć że moja teściowa jest tak bezmyślna, przecież wie jak długo się męczyłam żeby dojść do tego co było... grrr :no:
 
Dzień dobry:)

Czy któraś planuje urlop nad morzem Świnoujscie- Międzyzdroje- Dziwnów ??? Miło by było się spotkać :-) Przez tyle lat miałam okazję raz z anecznik i jej mężem oraz przystojniakiem Kamilkiem się widzieć. My niestety nie wybierzemy się chyba nigdzie, zobaczymy jeszcze. Może gdzieś niedaleko nad jakieś jeziorko na kilka dni.

Szogun szoguniasty leży na podłodze i raz się śmieje raz jęczy :-D to chyba po mnie ma :-D. A co robią Wasze Dzieciaczki? Te starsze i te młodsze?

klementinko- napewno napiszę

kasiek- moja koleżanka mi opowiadała, ze małą odnocnikowywała, młoda już bez pieluszki. Zaprowadziła ją do dziadków a Ci przerażeni, ale jak to bez pieluchy? koleżanka poszła do pracy a dziadek pojechał po pieluchy do sklepu...bez komentarza
 
Ostatnia edycja:
zyraffko my planujemy wypad nad morze, ale raczej w bliskiej odległości od Gdańska, może Ustka, Łeba te rejony. :sorry2:

Kasiek kurcze szkoda że teściowa tak robi:wściekła/y:, dzieci czasami lubią iść na łatwiznę.. Może spróbuj z nią wytłumaczyć, też powinna dążyć do tego aby Damiś się odpieluchował. Ślicznie wygląda w krótkich włoskach!

emalia co u ciebie? Jak się czujesz?

gosiagro jak twoje samopoczucie?
 
Dzieńdoberek :-) Wiosna, aż żyć się chce :-D
Gosia odląda Małych Einsteinów, ale zaraz będziemy robić pranie :-) Żyrafka - my niestety w tym roku chyba tylko w Łebie będziemy, ale jeżeli zrobimy jakiś dodatkowy spontaniczny wyjazd nad morze , to będę mieć Was na uwadze :tak:
Gosia mówi chyba podobnie jak Łukaszek- duzo, pełnymi zdaniami, ładnie odmienia wyrazy, ale wszystkie wyrazy niewyraźnie...czasem trudno ją zdrozumieć- na szczęście mamy tłumacza- Piotrka :-) Mam nadzieję , że od września logopedka w przedszkolu się nią zajmie...
Kasiek- no babcie mają talent do cofania w rozwoju dzieci :wściekła/y: Moja mama biega za Gosią po całym domu z widelcem, a później Gosiak nie może z nami przy stole wysiedzieć :wściekła/y:
emalia- trzymasz się jakoś? Przytulam...
Perfecta- jestem w szoku jaką wiedzę ma już Jaś:szok: Wielkie gratulacje. Mądry chłopczyk! A sikać się w końcu oduczy, na razie ma widocznie na głowie ważniejsze rzeczy :tak:
Lena- jak WIki?
nadika- byłaś już u lekarza?

Które z poznanianek idą z nami w niedzielę na Termy Maltańskie????:-)
 
Wnioski do przedszkoli złożone, do żłobka również. Dzisas ktoś zostawił pianki na wierzchu, sam cukier a ja jem. Powinnam się leczyć na slodyczoholizm.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)

Oj dawno mnie nie było, ale staram się na bieżąco czytać, chociaż z pisaniem jest ciężko :-( U nas do przodu. Szymek w szkole daje sobie świetnie rade, w maju czeka nas komunia :-)
Musze się pochwialić że Kacperek dzisiaj pierwszy raz był w przedszkolu :tak::rofl2: Ja zestresowana :-p a Kacperek dzielnie sie przebrał i poszedl do sali nawet sie nie obrócił :szok:. Odebrałam go dzisiaj o 12 był zadowolony i jak zapytałam czy chce jeszcze iść do przedszkola powiedział że tak. Pani powiedziała że troche płakał ale potem już było ok, że sobie ze wszystkim radził :-).
Ja dzisiaj do pracy ale za weekend mam wolny:-):-)

Emalia - strasznie mi przykro, przytulam na odległość
Zyrraffka - my się w sierpniu wybieramy nad morze, ale jeszcze dokladnie nie wiem gdzie. Ale jak coś to się przypomnę :-)
 
Do góry