reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Mam dylemat,pomóżcie...

Moge mieć dzis usg (po cichu) żeby sprawdzić ilość fasolek,ale wizyte mam 29,więc to za 2dni i nie wiem czy iść i za 2dni znowu,czy lepiej poczekać...co myślicie?
 
Mam dylemat,pomóżcie...

Moge mieć dzis usg (po cichu) żeby sprawdzić ilość fasolek,ale wizyte mam 29,więc to za 2dni i nie wiem czy iść i za 2dni znowu,czy lepiej poczekać...co myślicie?

:-) dwa dni chyba wytrzymasz :-):-). Jak się czujesz? Podobnie jak w ciąży z chłopakami?



ciekawe czy mama Kubusia rozpakowana już ???
 
:-) dwa dni chyba wytrzymasz :-):-). Jak się czujesz? Podobnie jak w ciąży z chłopakami?
całkiem dobrze na razie się czuje pfu pfu pfu odpukać,ale chyba inaczej niż z bliźnakami,zawsze miałam cerę jak pupcia niemowlaka zero trądzika,a teraz juz delikatnie wysypuje(podskórne)na czole...mdłości tylko chwilowe, na razie nie wymiotuje,skurcze przeszły oby tak do końca:tak:Za miesiąc mam zamiar iść na wakacje do pracy:-)



W sumie nic nie zmieni,chodzi tylko o moją niecierpliwość:-D
 
Niosę pięknie wieści:

Wczoraj tj. 26 maja o godzinie 23:20 powitał ten świat ANTOŚ! Z wagą 3310 i wzrostem 56cm!!!!


Jest cudny dostałam zdjęcie!!!

Mamusiu Kubulki i Antosia! Kochana jeszcze raz najszczersze gratulacje!!!!! Antosiu witaj na tym świecie! Rosnij zdrowo! Wracajcie szybciutko do domku!
 
Mamo kubulki - serdecznie gratuluję! najpiękniejszy prezent jaki można dostać na dzień matki to narodziny dziecka... witaj na świecie Antosiu! :)
 
mamokubulki - serdeczne gratulacje ...Niech Antos zdrowo rosnie, da Wam mnóstwo radosci i milosci....Gratulacje dla dumnego starszego brata....A Antos dal Ci przepiekny prezent na Dzien Matki :-) ....i urodzil sie w moje urodziny - zuch chlopak :-)
 
reklama
Do góry