reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Witam kobitki :)

Agniesia, ja myślę, że do suwaczka średnią wyciągają :) Ja np po usg w 7 tygodniu szukałam informacji czy moja fasolka ma odpowiednie wymiary co do wieku ciąży. Miała wtedy 7,94 mm. A normy co do tego wieku to od 5 do 12 mm :)

Dagamit, współczuję opryszczki. Ja na szczęście nie wiem co ona oznacza, nigdy nie miałam. Niech się szybko wyleczy :)

Luisiana, 3 miesiąc jak to dumnie brzmi :)
Tutaj nie ma głupich pytań ;)

Właśnie kawkę piję i idę jakieś śniadanko wciągnąć. Wczoraj wieczorem robiłam sałatkę warzywną :)
 
luisiana a ja takie cos znalazlam jeszcze... Moze ktorejs sie przyda...

1 miesiąc - 1-4 tydzień,
2 miesiąc - 5-8 tydzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień

Dzien doberek tak wogole

 
Nie mówcie mi nic o jedzeniu bo znowu polecę do kibelka. Już nie wyrabiam, od 3 w nocy wymiotuję, wczoraj cały dzień mnie mdliło, Zosi nie mam siły podnieść. Nic nie mogę zjeść. Od kilku godzin nie mam czym wymiotować i wymiotuję chyba żółcią. Zatrułam się czy to ciąża? MAraton mam taki jak przy zatruciu ale nie miałam się abslutnie niczym zatruć:(
 
antara wspolczuje...:eek:
zebrra jejku nic przyjemnego tez

a mi sie nic niechce, mialam jechac na groby ale mam depresje jakas i nawet isc sie wykapac to dla mnie wymuszenie jakies... masakra mowie Wam... Dzieckiem od wczoraj moj sie prawie zajmuje.. eehhh dobrze ze mam tego swojego chllopa
 
Hej Kochane! Witam Wasz rana....piekny dzień się zapowiada....randka z mężem się udała...było super....chociaż z kina zrezygnowaliśmy ale za to poszliśmy na wyżerke do Pizza Hut....ale się obżarłam...masakra....płaszczyk kupiłam w kolorze różowym ale ciemnym....mnie się podoba, jest żywy i wesoły a nie smutny....powiem Wam jak widziałam ceny sukienek i ciuchów z Happy Mum to myślałam że eksploduję ... powariowali....
Larvunia.....ja też myślę że ginka ma rację....niepotrzebnie się faszerować lekami jeśli masz progesteron w normie...ja też jestem po poronieniu i z początku się martwiłam że nie dostałam luteiny lub duphastonu...ale lekarz powiedział że jeśli wszystko jest w porządku to nie ma takiej potrzeby....widocznie w Twoim przypadku wystarczy oszczędzać się i odpoczywać a wszystko będzie ok....
Dagamit....ja miałam opryszczkę 4 tyg temu...samrowałam THORMENTIOLEM...lub możesz CLOTRIMAZOLEM (lekarz zalecił)
A ja chyba mam problemy z pęcherzem bo starsznie mnie boli i piecze jak sikam lub za długo trzymam....takie kłucie...zeby tylko się nic nie przyplątało.
 
Antar....ja tak wymiotywałam w pierwszej ciąży...aż wylądowałam w szpitalu bo byłam odwodniona...może Ty też powinnaś pojechać na Izbę przyjęć...bo wiem że to niebezpieczne takie długotrwałe wymioty
 
misialina super ze randka udana :tak:
co do mnie to ja nie wiem jaki mam progresteron czy w normie czy nie :-(
w czym to sie bada? siuski czy krew? Ja dostalam dopiero wykaz by isc na krew i mocz...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dagamit....ja miałam opryszczkę 4 tyg temu...samrowałam THORMENTIOLEM...lub możesz CLOTRIMAZOLEM (lekarz zalecił)
A ja chyba mam problemy z pęcherzem bo starsznie mnie boli i piecze jak sikam lub za długo trzymam....takie kłucie...zeby tylko się nic nie przyplątało.

Smarowałaś usta clrtrimazolem? Mam go w domu, ale trochę się boję czegokolwiek używać. Może poczekam do wtorku na usg, żeby nie zrobić czegoś nie tak.
Co do pęcherza to też tak mam ale od czasu do czasu. W jeden dzień jest spoko, w inny znów sikam po kropelce i boję się, żeby jakiejś infekcji nie złapać. Jak mi się to zaczęło to objadałam się żurawiną ze słoika. Pomogło. Teraz piję herbatkę malinowo-żurawinową i nic mnie nie piecze, ale czasem sikam kropelkami.
 
Do góry