reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witajcie,

ja też nienawidzę poniedziałków....gil u nosa mi wisi, pewnie jakbym antybiotyk wzięła to zdrowa bym już była...Maja marudna, wczoraj o 20 zasnęła przy butli, wzięłam ją od odbicia to się wybudziła i do 22 nie spała...a mieliśmy zjeść sobie romantyczną kolację, nawet sałatkę z rukoli zrobiłam:-(
 
reklama
hejka
nie było mnie jeden dzień i widzę że mam co nadrabiać
u mnie nocki są w kratkę, raz Tymek budzi się kilka razy w nocy a kolejna jest przespana cała więc nie wiem o co chodzi :baffled: mam nadzieję że dzisiejsza nocka będzie pięknie przespana bo dziś Tymoludek pobił rekord nocnego wstawania i mam oczy na zapałkach
u mnie znowu piękna pogoda więc zaraz brykniemy na spacerek uwielbiam jak jest złota jesień cieplutko i bez deszczu ahh jak by było tak ciągle bym nawet była w stanie polubić jesień :)
życzę Wszystkim pięknego i spokojnego dzionka :*
 
Hej, no potwornie pusto.
Mój śpi nagi- zawinięty w gruby koc- niczym rumuńskie dziecko. W trakcie przebierania okazało się, że on taki jest zmęczony, że nie wytrzyma już nawet sekundy i nie dało rady go ubrać;-)
Ja umieram na ból brzucha/ pleców, no masakra. Mam owulację ,może te pierwsza po porodzie tak boli? Rano M. zawiózł moje siuśki do badania- może tam coś, bo zauważyłam w moczu śluz:szok: Po południu idę do lekarza rodzinnego i będę ją molestować o skierowanie do kogoś od nerek (urolog, nefrolog?), kolanoskopię i jeszcze ortopedę, bo sama nie wiem co tak naprawdę boli a trwa to już od 4 m-cy a od 3 dni mega pogorszenie:-:)-:)-(
 
Aestima ja Maję ze 2 razy karmiłam zawiniętą w ręcznik po kąpieli, bo tak się darła, że nie dało się jej ubrać;-)nagła potrzeba i już:-D Dobrze, że się ruszyłaś z tymi Twoimi dolegliwościami, nie powinnaś czekać tak długo:wściekła/y: Przy kamicy nerkowej ból jest jednostajny i nie do wytrzymania, nospa na chwilę dosłownie pomaga, a bolą właśnie plecy i trochę brzuch. Pomóc może gorąca kąpiel albo poduszka elektryczna - może spróbuj?
 
Jak z siuśkami ok, to raczej musisz zrobić usg jakmy brzusznej, nie wiem ile u Was kosztuje, ale jakieś strasznie drogie nie jest, może przejdź się i zrób a później w zal. od wyniku poprosisz rodzinnego o skierowanie do odpowiedniego lekarza. A jak nie chcesz czekać, to zawsze na pogotowie możesz jechać wieczorem, na pewno Ci usg zrobią w pierwszej kolejności
 
mrsmoon, ja już 2 m-ce temu zrobiłam... I rekttoskopię też. usg brzucha 100 zł rekto 200zł 2 wizyty prywatne u chirurga 200zł. Już mnie na dalsze wizyty nie stać po prostu, bo Miesio też chodzi prywatnie. Mam nadzieję, że ta babka na nfz pomoże, bo płakać mi się chce już :-(
 
reklama
Do góry