reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Doggi Stachu jest niesamowity, normalnie jestem megaciekawa tego Waszego Urwisa! Bo to jakis fenomen a nie dziecko! Jak to obrocil sie? To wrecz nieprawdopodobne!!! Trzymam kciuki co by Tesciowej sie udalo z wczesniejsza cesarka! Ile szacunkowe Stachu wazy?

U nas potwierdzone ze dziewczynka wiec marzenia o Beniaminku se poszly...
U nas bal 16 stycznia. Emi chce sie przebrac albo za wrozke albo za ksiezniczke. I chyba nie musze pisac ze stroj ma byc rozowy?:sorry2::-p
Kati​ moj model standardowy, ale i tak Go kochambo moj i tylko moj:tak:
 
reklama
Felkaa no tesciowa go skwitowała nieźle "a to gnojek mały" kombinator po ojcu. Lekarz w ciężkim szoku jsk on to zrobił w tak małym brzuchu, bo w dużym to jest cud obrót po 38tc a tutaj ewenement!
Ale się zestresiwalam oczywiście bo leżę na fotelu gin cis tam gada o opowiada i nagle zamilkł, wielkie oczy i zamieszanie na twarzy, to ja już nerwica co się dzieje co się dzieje i on zaczyna "dobrze ze Sue umówilusmy na wizytę po nowym roku! Proszę spojrzeć, tu na dole była główka teraz są pośladki i jajka, tak więc idealna pora żeby umówić się na cc za tydzień" a ja zgas tego się nikt nie spodziewał, sam gin powiedział "niesamowite, jsk on tego dokonał"
Waga na ta chwile 3kg około gin powiedział ze będzie miał nie więcej niż 3400 w dzuen cc


Ola sobie wymyśliła małą syrenke "będę mała syrenka i zostane królową karnawału" :p

Fajnie ze dziewuszka, ja cały czas miałam nadzieję że stachowi jajka odpadna ale są dalej i dzieje widziałam bardzo wyraźnie
 
Doggi!!!!! co!!!!!!!!!!!???????????? teraz się obrócił????? to jest niemożliwe wręcz.......
Wow to będzie mały gigant ;-) oby była cc szybciej trzymam &&&&&&&&& mocno na pewno teściowa da rade :-)
A Ola buhaha królowa karnawału :-D Mati sie zbytnio nie przejmuje balem, jak to chłop pewnie nic nie będzie chciał a w dzień balu zrobi cyrk że chce inny strój...
Felkaa a jakże chłop jak chłop ale kochamy ich za zalety i wady ;-) byle nasze te chłopy :-)
Fajnie że dwie dziewczynki :-) choć wiadomo, że parke byłoby najfajniej mieć. Ja mówię, ze chce mieć dziecko najlepiej zdrowe a co będzie to wezmę :-) choć teściowa powiedziała, ze marzy o wnuczce (miała 3 synów i ma 4 wnuków) ale nie wiem czy będę chciała wiedzieć, jeszcze za szybko.

Pisze też trochę na lipcówkach ale one są przewrażliwione masakra tylko by się badały, usg robiły itp. czują coś - do lekarza, nic nie czują - do lekarza!
paranoja....!!!!!!!!
czasami myślę, ze ja jakaś nienormalna jestem...:dry::baffled:
 
Kati na styczniowych tez tak było jak tylko się pisało ze coś boli to od razu teksty "jedz szybko fo lekarza bo poronisz" normalnie depresja murowana na szczęście kolo 10-12 tc się uspokoiły, doszły nowe i ogólnie spoko babki ale początki to bym rozstrzelała :p
Mam nadzieję że tesciowa coś załatwi :) choć z drugiej strony to max 10dni i koniec aż śmiać mi się chcę :) ale gin mówił ze akcja jakby ruszyła szybciej jakby wody odeszły to wiadomo ze szpital i cc a może die dziać cis szybciej bo stwierdził że w dwa tyg łożysko się postarzalo bardzo i jest już gotowe do porodu bo juz max dojrzałe.
 
Doggi u mnie są od ok 11 - 14 tyg i dalej paranoja, choć dziwne bo te co są po 30-stce i drugie dziecko to gorzej sie zachowują niz te młodziutkie ok 20 - stki!
Mam pytanko jakie wózki kupiłyście? macie? ja się tak powoli zastanawiam i myślę, ze ten co miałam przy Matim tako jumper jest trochę wyblakły i zostawie go na górze w domku a kupiłabym z największą gondolą, zeby zimę przejeździć w gondoli. Słyszałam że jedne z nawiększych gondoli mają roan marita ok 82-84 cm - podobają mi sie, ale może sie orientujecie jakie jeszcze mają dużą gondole?
 
Kati ale to tak jest im człowiek starszy tym więcej wie o przeżył i potem paranoje lubią się rodzic. Ja będąc z Olą w ciąży miałam 24 lata i zupełnie inne podejście teraz mam 27 i juz zupełnie inaczej myślę człowiek bardziej świadomy różnych rzeczy :/ Ale i tak nie można dać się zwariować. W końcu przez 40tyg można wykitowac z tego strachu ciągłego.


Ja kupiłam wózek camarelo carera jest tak boski że już odliczać dni do pierwszego spaceru :D to jest polska firma, ale jakość kozak!! Naprawdę porządna i solidna robota :) a cena przystępna 1200zl. Jest lekki, łatwo się prowadzi, ma dużą gondole (co u mnie było najważniejsze) po prostu super.

Zanim go kupiłam przez pół roku o nim czytałam opinie w internecie i naprawdę bardzo sobie kobitki chwalą. Upayrxylam go w 10tc a kupiłam jakoś w 34-35 i przez ten czas zbierałem info o nim ;) mi zależało by był dobry i tani stosunkowo :D
 

Załączniki

  • 1420212583575.jpg
    1420212583575.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 46
Hejka Ciążóweczki!
Wszystkiego Dobrego na ten Nowy Rok!!! Bezproblemowych porodów i samych przespanych nocek :-)
My dzisiaj wróciliśmy w nocy z PL. Byliśmy 2 tyg.i przez całe 2 tyg szpital. Najpierw Nina w dzień przyjazdu zaczęła cherlać i na następny dzień do lekarza, a Tymek z sb na ndz.wylądował na pogotowiu bo zaczął się dusić i ponad 39 stp. Ostre zapalenie krtani :-( dzień później 40 stp.majaczył całą nockę. Z krtani zeszło na oskrzela i skończyło się na antybiotyku. Jak wyjeżdżaliśmy było w miarę ok, a przez tę podróż znowu katary i kaszel. Dzieci mają iść w pon.pierwszy dzień do przedszkola i nie wiem co teraz... ehh :-( ale cieszę się, że już w domu u siebie, bo 2 tyg.z teściową pod jednym dachem dały mi się we znaki...

Kati ja miałam przy Tymku Roana Maritę i był super!!! Gondola starczyła Nam do 8-9 msca.
 
reklama
Doggi co tam wozek, jaka Olcia faaaaaajna:-) to pokoj Stacha? Dawaj reszte fotek, pliss.
Kati ja do lutowek (jest takie slowo...? Hihi) nie zagladam, ani nie pisze. Wolalabym, zeby nasze forum odzylo, zeby wiecej dziewczyn pisalo, choc i tak super, ze Wy jestescie:-)
asinka lo matko, wspolczuje i to bardzo, nie dosc, ze dzieciaczki sie meczyly, taka temperatura... Kaszel... To jeszcze pech, ze akurat jak przyjechaliscie do Pl... I jeszcze tesciowa, tak Ci dala popalic? Pewnie do p-la nie dasz w poniedzialek

My jutro robimy sobie wycieczke w gory, co by Emi na sankach pojezdzila
Dzid bylo apogeum jej zlosliwosci, placzu, wymuszania, wrzaskow...
 
Do góry