reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

my na razie na naturalnych metodach + probiotyki...ale teraz jeszcze mu doszło problem z wypróżnianiem, bo robi nie dość że raz dziennie to jeszcze twardą kupkę wiec na to dostaje łyżkę oliwy z oliwek...kurde z Tuśką miałam jakoś lżej
mój milan ostatnio robi co 2-3 dni jedną kupke ... a po oliwie nie wymiotuje ??
 
reklama
Mamina, Zaza - trzymam kciuki za Was!!!
Siula - GRATULACJE!!! :D

December, gkvip, nie zostawiajcie mnie samej błagam :-D żartuję, rozpakowujcie się Mamuśki!!!

Kasia - próbowałaś kropelki na kolkę? Sab Simplex albo Espumisan, albo syrop regulujący trawienie na kolkę Debridat?

gkvip - to samo pomyślałyśmy :D to co, rodzimy razem jutro? ;P u mnie też zero oznak porodu...
 
Ostatnia edycja:
Rysica - jutro!!! -dobre ja nie sadze ze przez nastepne 2tyg urodze:-D no ale ktos musi byc ostatni wiec moze MY:-D. Po za tym mamy czerwcowe bobaski urodzone w kwietniu I maju :tak: No to z lipca tez jakies musza byc no nie:-D.
 
Hej Wam :)

Ja już miałam tyle razy szwy zdejmowane... raz z ręki, raz po CC i 4 razy z kostki... Nie bolało tylko jak zdejmowali szew śródskórny po CC, taka jedna nitka wystająca z dwóch stron rany. Każde supełkowe źle przeżyłam przy zdejmowaniu i źle teraz to wygląda :/ Mam nadzieję, że uda mi się uniknąć nacięcia czy pęknięcia, bo w moim szpitalu preferują ochronę krocza...

U mnie dalej nic, mąż ostatni dzień w pracy, powiedział, że nie chce mu się siedzieć do 20 i że mam zacząć rodzić w dzień ;P tia....

U mnie też ochrona...czyli robiła co mogła, ale nie dało i nacięła :/ Ile rozpuszczają się szwy? Też mają czarne twarde końcówki? Czy mi położna mijaka zrobiła?
 
December - oby juz sie wszystko zaczelo:tak:

I ciekawe jak tam karamija ? Ktos cos wie co tam u niej?
 
Ostatnia edycja:
nie..daje mu łyżkę do mleka i nie wymiotuje...ale żeby to pomogło to na razie nie widze, a daje już mu 3 dzień...może ten typ tak ma - po mamusi:-)
 
reklama
a ja raz mam wszytsko zalane(zwłaszcza w nocy musze 2 razy zminiac koszulki)a raz flaczki z piersi- nie wiem o co chodzi:(

no i jak z tą Wasza kondycją co Dziewuszki?
 
Do góry