reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam Was dzis kochane:)
Ja dzis dopiero umówilam się na wizyte, dopiero wolny termin był na 17 listopad. To dopiero za ponad miesiąc, ja chyba zwariuje do tego czasu. Na chwile obecna moje objawy to bolące piersi i senność. Jak tam kobietki poinformowaliście rodzine już o swoich ciążach???
 
reklama
u mnie wiedza tylko rodzice i siostra i tez chce innych informowac dopiero po 12tyg :)
wlasnie a co do brzuszkow... ja mam pokazny:szok: ale to chyba nie mozliwe aby byl juz ciazowy, a jak u was z tym jest? dodam jeszcze ze nie jestem osoba drobna ;) moze to wzdecia?
 
Martuchaa, na bank jest ciężko, ale dwójka za jednym zamachem..haha

Ona -to-ma, mam tak samo, ja z kolei byłam płaska jak decha nie miałam brzuszka, a teraz,,,:szok: może to faktycznie jakieś wzdęcia:rofl2:
 
Margotka dziękuję :* według OM to już 5 tygodni 6 dni, ale miałam długie cykle i późno owulację i dzieciątko ma około 2 tygodnie i 3 dni.
Czyli chyba gdzieś za 2 tygodnie mogę najwcześniej zobaczyć serduszko?

Misianka nie stresuj się, na pewno wszystko jest w porządku, ja też miałam późno owulację i serduszko ma jeszcze trochę czasu :) trzymaj się ciepło!

Suwaczek stworzę po wizycie :)
 
u mnie wiedza tylko rodzice i siostra i tez chce innych informowac dopiero po 12tyg :)
wlasnie a co do brzuszkow... ja mam pokazny:szok: ale to chyba nie mozliwe aby byl juz ciazowy, a jak u was z tym jest? dodam jeszcze ze nie jestem osoba drobna ;) moze to wzdecia?

Och a ja myślałam jedna, że mam taki bębenek :D Też póki co nie wiem czy to ciązowy czy wzdęciowy. Ale i tak go kocham :D

misianka nie daj się zwariować! Jesteśmy myślami z Tobą.
 
hej laseczki,

Dzwoniłam do lekarza. W sumie to mam leżeć i brać leki. Gdyby coś się działo to kazał przyjechać w poniedziałek.

W ogóle znów mnie wprowadził w dziwny stan mówiąc, że ciąża jest jeszcze niewyjaśniona, że trudno przewidzieć czy będzie prawidłowa... że ten tydzień wszystko wyjaśni...

Dziewczyny mam już dosyć tej niepewności, zwariować można.
Jedynie co mi powiedział na plus to to, że należy się cieszyć z objawów.

A co jak we wtorek nie będzie serduszka???? U Was już wszystkich jest co byłyście na wizytach... Jestem szczęśliwa, że u Was biją serduszka, tylko martwię się, że u mnie nie biło jeszcze ostatnio.

Natis sorry ale jakiś niepoważny ten Twój lekarz jest. Nie wiem jak tak może w ogóle mówić. Ja jak byłam na pierwszej wizycie w 4tc i 5d to nic jeszcze nie było widać, nawet pęcherzyka a lekarz powiedział, że mam się zachowywać jakbym była w ciąży i nic się nie martwić. Teraz byłam w 6tc i 1d i jeszcze nie było serduszka. Więc nic się nie martw kochana, u każdego to indywidualna sprawa, każda ciąża rozwija się inaczej. Musisz myśleć pozytywnie i zapomnieć o tym co mówił ten lekarz, będzie dobrze!

Margotko jak dobrze, ze jesteś tu ze mną :-)

Natis odpoczywaj i nie stresuj się tak, na pewno na kolejnej wizycie usłyszysz bicie serduszka ;-)

Ja jeszcze nie mam żadnych objawów typu mdłości itp. ciekawe kiedy mnie nawiedzą ...

Isis też się cieszę, że tu jesteś :) Co do mdłości i objawów to ciesz się póki możesz kochana, ja też się zastanawiałam kiedy mnie nawiedzą a teraz jak przyszły to mam dosyć. Mdłości zazwyczaj pojawiają się ok 6tyg także masz jeszcze czas :)

Dziewczynki w którym tc byłyście na pierwszej wizycie u gina? Ja idę 29.10 i to będzie 6tydzień i 6 dni - będzie już coś widać???
Na pewno będzie widać i może nawet zobaczysz serduszko:tak: Ja też idę na kolejną wizytę tego dnia:-)

wcale nie wymiotowałam w drugiej na poczatku a potem mi przeszło niestety źle się stało, w trzeciej całe 9 miesięcy a teraz nie mam objawów i wariuje. Nie wiem co gorsze...

Wisieńko tak samo jak u Isis, na objawy masz jeszcze czas:tak:

Hejka ponownie narazie musze sie z wami pożegnać na jakieś 2 tyg ide do szpitala i to zaraz tylko na meza czekam jestem zapłakana i załamana nie wiem jak to dalej bedzie ale mam nadzieje ze dotrwam z wami

dokąd jeszcze jestem to napiszę żle płód sie rozwija i nie bije serduszko bo juz powino tak mi lekarz powiedział bo to jest 7 tydzień i jest za mały oki ja mykam bo maz wrocil i lece aby do 20 zdąrzyc
Trzymajcie sie

Misianka na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki! U mnie też nie bije jeszcze serduszko a też mam 7 tc i też pęcherzyk jest mniejszy niż wychodzi to z OM ale kurcze, mój lekarz nic takiego mi nie mówił i nie straszył. Ja uważam, że to jeszcze za wcześnie żeby mówić, że płód się źle rozwija bo mogłaś mieć tak jak ja późniejszą owulację i stąd płód jest mniejszy niż wskazuje termin OM. Mam nadzieję, że to wszystko skończy się tylko wielkim strachem, zaciskam kciuki!

omg ale ciężko was nadrobić:sorry:
margotka OMG podówjne gratki:-D mnie cały czas "przerażają" bliźniaki a mój mąż ciągle chodzi i mówi do brzucha "wy groszki moje kochane":sorry: wyszła mi wysoka beta(test 2 dni po zagnieżdżeniu) i dość duży przyrost i stąd mamy takie przypuszczenia:tak: no ale tobie straaaaaaasznie gratuluję i oby się nie wchłonęło:tak:
a brałaś jakieś wspomagacze typu clo itd?

Martuchaa dzięki wielkie:-) Może razem będziemy miały bliźnaki:-D Trzymam kciuki, żeby wysoka beta to właśnie oznaczała, ale by było fajnie :)
Co do wspomagaczy to tak, brałam CLO 4 cykle i zaszłam właśnie w ostatnim, ale u mojego męża w rodzinie też były bliźnięta więc szanse były jeszcze większe :) Ja tam się śmieję, że tyle czasu się staraliśmy o dziecko więc teraz musimy to nadrobić stąd od razu dwa bejbiki:-D

Witam Was dzis kochane:)
Ja dzis dopiero umówilam się na wizyte, dopiero wolny termin był na 17 listopad. To dopiero za ponad miesiąc, ja chyba zwariuje do tego czasu. Na chwile obecna moje objawy to bolące piersi i senność. Jak tam kobietki poinformowaliście rodzine już o swoich ciążach???

U mnie wie mama i trzy przyjaciółki i nikt więcej. Wcześniej nikomu nie mówiłam, bo nawet nie było nic widać. Też chcę wytrzymać do 12tc żeby powiedzieć w pracy i pozostałym znajomym. Chyba, że będę musiała iść na L4 to wtedy w pracy też się już dowiedzą.

u mnie wiedza tylko rodzice i siostra i tez chce innych informowac dopiero po 12tyg :)
wlasnie a co do brzuszkow... ja mam pokazny:szok: ale to chyba nie mozliwe aby byl juz ciazowy, a jak u was z tym jest? dodam jeszcze ze nie jestem osoba drobna ;) moze to wzdecia?

Heh ja też mam już brzuszek wystający i u mnie to widać, bo szczupła jestem. I też nie wiem czy to wzdęcia czy ciąża ale nie powiem, że nie jest fajny:-D

Margotka dziękuję :* według OM to już 5 tygodni 6 dni, ale miałam długie cykle i późno owulację i dzieciątko ma około 2 tygodnie i 3 dni.
Czyli chyba gdzieś za 2 tygodnie mogę najwcześniej zobaczyć serduszko?

Suwaczek stworzę po wizycie :)

Monia myślę, że za 2 tyg powinno być już serduszko chociaż widzisz u mnie jeszcze nie ma, także nie ma reguły. Niektóre kobitki dopiero w 9tc zobaczyły serduszko. Także główka do góry, na pewno wszystko jest dobrze :*
 
reklama
margotka OMG podówjne gratki:-D mnie cały czas "przerażają" bliźniaki a mój mąż ciągle chodzi i mówi do brzucha "wy groszki moje kochane":sorry: wyszła mi wysoka beta(test 2 dni po zagnieżdżeniu) i dość duży przyrost i stąd mamy takie przypuszczenia:tak: no ale tobie straaaaaaasznie gratuluję i oby się nie wchłonęło:tak:
a brałaś jakieś wspomagacze typu clo itd?


Isis bardzo ładna beta:tak: a na wizytę myślę że śmiało możesz się tak umawiać:-)


Martuchaa, a jaki miałaś wynik bety jesli mogę zapytać (w którym dc robiłaś)???

Misianka trzymam mocno kciuki żeby wszystko było z dzidzią dobrze ;-)
 
Do góry