reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się popołudniowo,
słoneczko świeci, wiec humorek dopisuje.
U mnie na razie brak jakichkolwiek objawów i to mnie trochę martwi.
W przyszłym tygodniu może umówię się do lekarza:-)

Natis może chociaż zadzwoń do lekarza, lepiej dmuchać na zimne. I odpoczywaj!

Margotka to super by było jakby 2 bąbelki się urodziły :) trzymam kciuki.

Wisieńka zdróweczka dla Emilki :-)

Witam nowe czerwcówki i życzę nudnych i książkowych ciąży!
Za wszystkie wizytujące dziewczynki trzymam kciuki!

Monia nie martw się brakiem objawów, ja do wczoraj też ich nie miałam a dziś jak mnie nawiedziły mdłości to sobie myślę jaka ja głupia byłam, że chciałam już mieć objawy. Dlatego kochana ciesz się, że jeszcze ich nie masz. Btw który tc masz?
 
reklama
Dziewczyny, nie ma co się martwić brakiem objawów, ja też w sumie ich nie mam. Jedyne co zauważyłam to mi się wyostrzył zmysł zapachu, szczególnie na mięso i od tygodnia ciągle chodzę głodna. Ale to może też tym jest spowodowane, że już prawie jestem zdrowa i nadrabiam ten okres kiedy prawie nie jadłam.

natis ja na twoim miejscu skontaktowałabym się jak najszybciej z lekarzem.
 
ech natis, ja widzę że my we dwie będziemy mieć przebojowe ciąże, byle tylko jakoś wytrwać
chyba bym na twoim miejscu chociaż zadzwoniła do gina, może warto to sprawdzić, oby nic strasznego się nie działo... trzymaj się kochana
 
Dzięki dziewczyny, ale właśnie byłam u lekarza w środę wieczorem, kolejną wizyte mam już we wtorek o 13. Miałam kilka kropel krwi, teraz jest czyściutko, więc znów wyjde na wariatke jak się mnie zapyta gdzie ta krew... Nie wiem, tak myśle... Poza tym weekend sie zbliża.
Leki biorę, leżę, nie wiem czy coś jeszcze by zalecił. Normalnie zwariuję zaraz.

Do tego te mdłości żyć mi nie dają, a piersi tak bolą, że biustonosza nie zakładam od 3 dni. Pić mi się chcę, a zaraz potem mam jeszcze większe mdłości. Koszmar jakiś... mega doła załapałam... ;-(
 
Natis-nie martw się może to nic takiego, gdyby cos się działo pewnie bolałby Cię brzuch.
Odpoczywaj i najważniejsze-nie stresuj się.
Ja niedługo kończę prace i spadam do domu, a z domu z dzieckiem do dentysty.
Ogólnie nie bardzo się czuję-tak mnie muli ciągle.
 
Natis ,odpoczywaj ,a leki które otrzymałaś też mają swoje spektrum działania po jakimś czasie.
Ja przy Ali brałam 3 tygodzie duphaston i cyklonaminę zanim ustały obfite plamienia.

Ja śniedanie musialam odpuścic ,bo i tak zaraz wracało z powrotem,teraz o 10 jem suchą czosnkową bagietkę i jest ok ,obiad na dwa podejścia i w jeśli jest na obiad mięso to tylko z papirusu.
Mleko też już wyleciała z jadłospisu,ale zagościły za to ryby
 
hej laseczki,

Dzwoniłam do lekarza. W sumie to mam leżeć i brać leki. Gdyby coś się działo to kazał przyjechać w poniedziałek.

W ogóle znów mnie wprowadził w dziwny stan mówiąc, że ciąża jest jeszcze niewyjaśniona, że trudno przewidzieć czy będzie prawidłowa... że ten tydzień wszystko wyjaśni...

Dziewczyny mam już dosyć tej niepewności, zwariować można.
Jedynie co mi powiedział na plus to to, że należy się cieszyć z objawów.

A co jak we wtorek nie będzie serduszka???? U Was już wszystkich jest co byłyście na wizytach... Jestem szczęśliwa, że u Was biją serduszka, tylko martwię się, że u mnie nie biło jeszcze ostatnio.
 
Margotko jak dobrze, ze jesteś tu ze mną :-)

Natis odpoczywaj i nie stresuj się tak, na pewno na kolejnej wizycie usłyszysz bicie serduszka ;-)

Ja jeszcze nie mam żadnych objawów typu mdłości itp. ciekawe kiedy mnie nawiedzą ...
 
reklama
Do góry