reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam

mikoto nie śnieg nie dotarł stety ;-)

kingusia oj to masz przyczynę marudzenia Laury zęby to witaj w klubie bo u nas też niby pełną parą a raczej gębą a tam nic i nic :crazy: daria dziś bradzo zle spałą znowu krzykneła przez sen ewidentnie bolą ja dziąsełka gryzie wściekle pieluchę oj niech te zebiska juz wyjdą :shocked2::shocked2: ja tez jestem na etapie krzesełka i tez za cholere nie mogę sie zdecydować :sorry::confused2: co juz mysle ze o to to jednak coś mnie jeszcze powstrzymuje też chce takie co zajmuje mało miejsca
patrzyłam na takie

Krzesełka do karmienia BRAVO TACKA KOSZYK MISECZKA (3727092671) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dziewczyny pomóżcie plissss chce krzesełko do karmienia a nie do zabwy siedzenia w nim godzinami więc zbedne wydają mi sie takie co rozkładaja sie do leżenia no bo przecież na leżąco jeść nie bedzie ani spać w nim tez nie :sorry:wiec po co płacic kupe kasy za te wszystkie full opcje :rofl2: chcę takie że ma zjeść i do widzenia wychodzi z krzesełka czy ktoś ma takie proste jak dałam linka ??? czy lepiej kupic uzywane np widze są chicco za 150 tylko tamte wydają mi że zajmują dużo miejsca są jakieś takie duże a kuchnie mam ograniczoną z miejscem a chce żeby mała jadła z nami w kuchni
to teraz sonda które wybrac
1) Krzesełka do karmienia BRAVO TACKA KOSZYK MISECZKA (3727092671) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
czy
2) A Krzesełko do karmienia! Max.wyposaż! MUMMY LOVE (3722334319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
czy te bajery w drugim na prawdę sie przydają ?? bo jak nie aż tak to wolałabym wydac mniej kasy jak więcej :sorry::eek::-D

anula smęc kochana ile chcesz ;-)no to masz wesoło w domku heh Tosia mocno kocha braciszka :-D

Daria ma znów gorsze czasy chyba te zabki coraz bliżej ech ciekawe co nastepne będzie :confused2:
 
reklama
Teri to które wkleiłaś jako pierwsze super :-) i cena bardzo przyzwoita :tak: może też się na takie zdecyduje :-) Nie wygląda na wywrotne i zajmuje mało miejsca po złożeniu. Jak dla mnie super!
Kupujemy? :-p

Laura właśnie zrobiła taką kupę że pampers nie ogarnął i poszło na bodziaka i pajaca :-p chyba się w końcu u najadła wczoraj bo takiej kupy nie było u nas od dawna :-D
 
witam :-)
wczorajszy wieczór bardzo udany, co prawda masaż z groupona.. ale i tak było miło :-) tylko ja miałam wizję wyciszenia się, a masażystka gadała i gadała :eek:
przyjaciółka (chrzestna Tymcia) powiedziała, że jest w ciąży!! :-) :-) Hip Hip Huuraaa!! robiła ostatnio testy i wychodziła jedna kreska, a okresu nie miała. powiedziałam jej, żeby zbadała betę i wyniki miała w poniedziałek tydzień temu. powiedziała mi wtedy, że dostała okres.. skłamała tylko dlatego, że jej mąż był w delegacji, a chciała, żeby on mimo wszystko dowiedział się pierwszy :-p
a jak wróciłam do domu.. to.. potknęłam się w przedpokoju o plecak Mateusza, który wrócił z treningu.. zobaczyłam, że dziecię me starsze dalej gra na kompie (a było ok 22) i na mój widok zaczął gadać, że właśnie wyłącza.. mąż nawet od swojego kompa nie wstał i tylko warknął na moje pytanie, że Tymcio zasnął o 19:20. poszłam do sypialni, a tam pampers sobie na łóżku leżał, więc grzecznie położyłam go na część męża.. próbowałam porozmawiać, ale małżonek był zbyt pochłonięty grą a na koniec pokłóciliśmy się, bo powiedziałam, że musimy się za Mateusza zabrać, bo on nawet deski w wc nie opuszcza i poza grami świata nie widzi.. usłyszałam, że co on ma zrobić :wściekła/y: dziewczyny mam dość! szlag mnie trafia! i najchętniej uciekłabym od nich jak najdalej! oczywiście zabierając Tymcia, bo on jeszcze nieświadomie robi mi na złość np nie spaniem w nocy i pobudkami o 5 nad ranem.. za to jeden jego uśmiech wynagradza wszystko. czasem dwa. a oni.. szkoda słów :confused2:

Kingusia cieszę się, że u Was nutriton pomógł!! Super!! wreszcie troszkę odpoczniesz od ulewania, a Laura nie będzie już naszą czerwcową kruszynką :-)
Teri my też mamy mało miejsca, dlatego krzesełko póki co, stoi u teściów. nie wiem, gdzie je postawię.. :confused: lekka graciarnia mi się robi - tu leżaczek bujaczek, tu mata..
Bona czekamy na fotki po jutrzejszej wizycie u fryzjera!! :-)
Anula smęć i smęć - po to tu jesteśmy, z resztą mój post też do pozytywnych nie należy.. :-(
Mikoto przywołuje na BB a gdzie jej post?? :-p
 
Bona - kochana wiem, ja uwielbiam karmić, nie wyobrażam sobie żebym karmić nie mogła :p ale meczące jest to, że Loli butli nie przyswaja za cholerę :/ A nawet jeśli po mękach wypije moje mlesio z butelki to i tak większość uleje, więc nie stresuję się może tym, że nie poje sobie, bo i są słoiczki ... ale tym że o się drze, bo jak mnie nie ma to on nie płacze ... od się wydziera w wniebogłosy, i jak np wracam z Tosią z basenu, to już przed klatka go słyszę :/ a mieszkam na 1 piętrze, a jak wchodzę do domu to przestaje ... kończy się wtedy płacz, ale wiem ile to stresu kosztuje i Lukę i jego samego ... no i oczywiście zawsze wieczorem z Luką jest sprzeczka - bo za długo wracałam, no ok ale Tosi trzeba włosy wysuszyć ... ubrać .... a i jak wracamy to zawsze przejazdy kolejowe się zamykają bo pociąg jedzie ... A wracając jeszcze do Twojego pytania - nie wiem ile jeszcze będę karmić - jak najdłużej :p pokarmu mam pod dostatkiem - ba czasem nawet muszę odciągać jeszcze bo mi się nawał robi momentami, po za tym uwielbiam to ! Szkoda, że Tosię karmiłam tylko 1,5 miesiąca.
Teri - oj wesoło bardzo ... a Tosia tak - bardzo kocha braciszka, tylko trochę za mocno to okazuje :p dziś np bawiła sie z nim takimi motylkami do wózka ( jej była zabawka ), Tosia kręciła tymi motylkami a Lolik się chichrał jak oszalały aż czkawkę dostał, i w pewnym momencie Tosi wypadły te motylki nad głowę Karola, lekko go uderzając. Jak zwróciłam jej uwagę, że tak nie wolno i miała być ostrożna jej odpowiedz brzmiała : ale ja nie wiedziałam ze nie mogę tym rzucać. No wrrrrr
Co do fotelików - my mamy podobny do tego drugiego co wkleiłaś, i jest duży ... trochę za duży na nasze warunki mieszkalne :p i jest to mebel mobilny :p Ale to fotelik po Tosi, faktycznie rozkłada się do pozycji półleżącej, więc póki Karolek stabilnie nie siedzi, to będziemy z niego korzystać, a później się pomyśli, czy będziemy kupować, czy się przyzwyczaimy do niego i jakoś damy radę z nim funkcjonować :p Pamiętam, że Tosia jak była mała to dużo się w nim bawiła, na tej tacce zawsze było dużo zabawek, albo lepiła tam ciasto jak coś robiłam w kuchni, no funkcjonalny jest - tylko jak napisałam duży dość (choć się go składa trochę i wtedy jakoś bardzo dużo miejsca nie zajmuje).
Madziu - jak wyjście wczorajsze ? też jestem ciekawa, jak sobie Twoje chłopaki poradziły :)
Kingusia - super, że Laurka już tak nie ulewa- oby zostało już tak do końca

Ehhh dziś z obojgiem w domu jestem, bo moja mała księżniczka znów miała brzydką kupkę rano, ale teraz szaleje ... trajkota od samego rana :p Loli piszczy bo woła ją domagając się jej zainteresowania, a ja nie wiem kiedy i jak się zabrac za jakąś robotę. Dobrze, że obiad wczoraj wieczorem ugotowałam, rosołek jest z wczoraj, a pulpety zrobiłam, tylko będę musiała obrac ziemniaczki. Ubranka Lolika przebrane, większe wyciągnęłam (wiecie, że już rozmiar 80 bluzek wyciągnęłam i niektórych bodów ??? taki pulpecior z niego :p) Pranie jasne się pierze, i chyba na tym jednym dziś poprzestanę, bo nie mam dwóch gdzie powiesić - ehhh czemu idzie zima ;(
Kochane moje Miłego dnia Wam życzę. Komputer pewnie będzie okupywany po części przez Tosie, poza tym, nie będę miała zapewne kiedy usiąść dziś przy nim, więc będę Was podczytywać z urządzeń mobilnych w miarę możliwości :p Ten tablet z oferty Orange serio się przydaje :p ... ale też niestety już nie jest mój, ani nasz, tylko Tosi ..... ale dobrze, niech się uczy, płaczkiem jest ale przynajmniej w urządzeniach niech biegła będzie :p
Aaaaa pochwalę się :D Tosia ogląda właśnie jakąś książkę i zobaczyła syrenę i uwaga : " mamooo to jest Syrenka Warszawska, ona chroni Warszawę, a wiesz, że Warszawa to nasza stolica ?? Polski stolicą jest Warszawa", no ... a Lol ogląda DDTVN ...
 
Ostatnia edycja:
kingusia widziałam je w sklepie jest bardzo stabilne i faktycznie małe i zgrabne w sklepie kosztowało 170 zł :baffled: no to kupujemy :tak: który kolor Ci sie podoba ?

madzia oj kochana biedna a mąż tak zawsze gra ?? kurcze nie wiem co poradzić ale co sie dziwić że Mateuszek tylko gra jak ma przykład od ojca bo on też gra :crazy: a dziecko jak to dziecko bierze przykład z ojca kurcze musisz być stanowcza bo młodego jeszcze można nawrócić puki mały bo tego dużego to już trudniej :crazy::no: mój Dawid to punkt 21,30 idzie spać sam bo inaczej wie że rano bedzie nie wyspany a swoją drogą to jak go czasem pytam czy odrabia już lekcje to tez mówi że właśnie szedł po plecak i miał to robić :sorry:

mikoto Dari tez ciągnie sie za ucho oby to zwiastowało rychłe pojawienie się uzebienia :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Witam się porannie z kawką!
kaffeetrinker_2.gif


Nocka taka sobie, trzy karmienia, a przez kilka dni były 2. Zosia niezmiennie i nieustannie ciągnie się i drapie po/za prawym uchem. Oby to zwiastowało drugą jedynkę, bo przy lewej były te same symptomy
4chsmu1.gif


anula i posmęcić tez trzeba
Laie_7.gif
Ja też jakaś taka do niczego chodzę i smutno mi, bo mojego nie ma
tissue.gif


Kingusia
Mikotek, strażnik ruchu na BB przywołał mnie do porządku
p.gif.pagespeed.ce.1iqzvM-Dj6.gif
więc jestem
p.gif.pagespeed.ce.1iqzvM-Dj6.gif

I to rozumiem! Teraz reszta niech bierze przykład i tez się melduje!
Ordinateur03.gif
Kinga wspaniałe wieści! Niech to będzie dobrym znakiem!

Teri
u nas dzisiaj tylko troszkę śniegu było, ale Korba na fb podrzuciła zdjecie z ogrodu, zasypało ich, że hej!
Laie_15.gif
Co do krzesełek do karmienia, to jesteśmy w 99% zdecydowani na to:
KRZESEŁKO CHICCO POLLY 2W1 + WYS.GRA HIT 2013!! (3709327660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Chciałabym je sprawdzić organoleptycznie
Just_Cuz_19.gif


Bona
jutro środa, jutro środa
121fs725372.gif
cancan.gif


Madziu super, że wyjście się udało
19.gif
Ach, Ci mężczyźni
2mo5pow.gif
1041.gif
Serdeczne gratulacje dla przyszłej Cioci
congratualtions.gif


Sypialnia sprzątnięta po nocy. Wczoraj wieczorem ułożyłam jeszcze w szafie na korytarzu. Na dzisiaj zaplanowałam spacer, w sumie po podwórku, bo chciałam upiec pieczenie przy jednym ogniu
voodoodoll_2.gif
Zosię przewietrzyć i przesadzić kwiatki
14k8gag.gif


Do później
grouphug.gif
Mam nadzieję poczytać co u reszty Dziewczyn z listy
112.gif
 
Witam się i ja :) Piszę, bo mnie Mikoto postraszyła :p. Ostatnio naprawdę nie mam na nic czasu. Dopiero od wczoraj zabrałam się za zaległości w sprzątaniu - Jędrek w przedszkolu. Dziś już nie było tak różowo, w domu marudził, że nie chce iść, ale jak wbiegł na salę to zapomniał nawet o buziaku.
Ewka ćwiczy turlanie, co jest dla mnie szokiem, bo byłam pewna, że nie umie. No a wyszło szydło z worka, że jej się po prostu nie chce i wykorzystuje mnie przeokrutnie.
Co do nocek to u nas ciągle tak samo. Mała nie chce spać w łóżeczku, co dwie godziny z zegarkiem w ręku cyca, więc śpi ze mną. No i oczywiście Jędrek zazdrosny, więc i on z nami w łózku. Maluchy rozwalają się masakrycznie, a ja jak śledź w środku. Dawid śpi w drugim pokoju i chyba mu to pasuje, bo od kompa nie gonię hehe. Madzia wiem, jak to jest mieć męża giercowego, ale mój to nie przesadza z tym na szczęście :) Zaraz zabieram się za prasowanie koszul, bo mi się stos uzbierał.

Anula - balet to super pomysł, jeżeli ona tak odreagowuje te gimnastykę. Przyda jej się nowe towarzystwo skoro jej przyjaciółki negatywnie działają.
Kinia- super, że lepiej ze spaniem i jedzeniem i oby ulewanie nie powróciło
Co do fotelika to ja mam COTO i jestem zadowolona, obsługuje już drugie dziecko, jest cały zmywalny, regulowany, odginany itp itd :)
 
aaaaaa i zapomniałam się pochwalić

wiecie wymysliłam sobie sukienke dla małej na święta taką typowo świąteczną w kratę i wchodze przypadkiem do ciucholandu patrze przy samym wejściu wisiiiiiiiiiii taka jak chciałam w idelanym rozmiarze 6-9 miesięcy z georga jak nowa za 12 zł !!! ja to mam szczęście zawsze trafie na ciucha c na o co akurat chcę :-D mam do tego czerwone rajstopki czarne baletki pod spód białe body z kołnierzykiem no i jestem na etapie poszukiwań idelanej opaski do tego ( ja maniaczka opasek jestem ) jakby ktos coś widział to prosze o linka szukam takiej w taka kratkę :-D:-)

anula dzieki za info o krzesełku jak duze to juz odpada
 

Załączniki

  • SAM_7986.jpg
    SAM_7986.jpg
    49,9 KB · Wyświetleń: 64
  • SAM_7987.jpg
    SAM_7987.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 43
  • SAM_7989.jpg
    SAM_7989.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Hej Kochane - -obiecalam wc zoraj, ze jak sie zwleke i doprowadze do stanu jako tako napisze wiec PISZE :D

U nas nocka juz lepsza. Jedno karmienie no i przbudzil sie o 6 ale utulilam i posla prawie do 7 wiec tragedii nie ma :) Dzis czeka nas dzien w domu bo czekamy na kuriera, ktory ma zabrac paczke i ma byc miedzy 8-18 :D chyba ze przyjedzie jakos w miare to wyczolgamy sie na spacer.

OJ wy mowicie, ze wracacie do pracy maj-czerwiec-wrzesien.... ja pewnie w marcu juz :( w lutym ostatnia wyplata (mija 9 m-cy platnych ) wiec jeden przesiedze w domu i wroce.... nie chce strasznie, normlanie ryczec mi sie chce, bo nie dosc ze praca do dupki to malego zostawie :( U mnie macierzynski liczy sie od momentu kiedy przestalam pracowac :( nie ma tu zwolnien jak w Polsce ....ehhh Poszlam na urlop w polowie kwietnia a od chyba 7 maja zaczal sie macierzynski ....

Kingusia - -to czekamy na kolejne zabki ! oby szybciutko wyszly i najwaznijesze, ze ulewanie sie konczylo

Terii - co do krzeselek... one z pewnoscia sie skladja i po posilku bedzie mozna je ciach zlozyc i miejsca mniej. My mamy chicco happy snack. Sotalam wiec nie wznikalam jakie i tez nie ma opcji edzenia na pollezaco. Owszem sa trzy poziomy ale wszystkie siedzace. Wizualnie bardziej podoba mi sie Mummy Love i stoliczek jakby wiekszy sie wydaje, ale drugi chyba zaoszczedzi wiecej miejsca :)

Maddziu - a to maz nie widzi ze synus bierze z niego przyklad ?? skoro tatus przed kompem to i on... obyscie szybciutko sie dogadali
 
reklama
Do góry