reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Witajcie niedzielnie!

Ania widzisz, to znalazłaś pracę pod Twoje wykształcenie....nie martw się, pomału pomału się nauczysz i nie stresuj się. Pierwszy dzień jest najgorszy a potem to pójdzie, poradzisz sobie...u nas słoneczko jak wszędzie

640587.1314.gif


Pozdrawiam resztę dziewczyn, i życzę udanej reszty dnia...:happy2:
 
reklama
Witajcie.Wiosna,wiosna.A ja wczoraj ostatni raz pojezdzilam na nartach.Potem obiad razem z innymi instruktorami narciarstwa(moj P. uczy w szkolce narciarstwa).Zabawa na calego .Viki pojedzila na sankach,nawet pies sie wychasal na resztkach sniegu.A dzisiaj powrot do codziennosci.Sloneczko tak grzeje ze pora powyciagac rzeczy wiosenne.
Evelik jakie sliczne sloneczko.Victoria w czerwcu konczy roczek i mam nadzieje ze bedzie ladnie bo chce zrobic przyjecie przed domem.Niestety ma urodziny w srodku tygodnia i przesuwamy cala festa na sobote(duza rodzina plus znajomi).w dzien jej urodzin tylko kolacja dla najblizszych-wiec wychodzi na to ze dwa razy dostanie prezenty;-).Evelik uczysz Albercika dmuchac swieczke?My probujemy na razie sie nauczyla wydmuchac nos a nie zdmuchnac swieczke co tez na dobre wyszlo.
Aniu jak po pierwszym dniu pracy?A co Alex na taka dluge rozlake?
Truskawka to tracciato to nie po polsku KTG?Mi robili od 38 tygodnia co drugi dzien(powodem bylo wysokie cisnienie i cukrzyca).
Ivi jak ty sie czujesz i dzidzius?Cla ciaza przypada ci praktycznie na upaly:szok:.Mnie upaly wykanczaja.Teraz jak jest jest dobrze.
Pozdrawiam slonecznie i milego popoludnia zycze.
 
Witam deszczowo.U mnie wiatr i leje ,nawet burza byla.Nikogo tutaj nie(pewnie wszystkie korzystaja z wiosny) ,wiec pewnie do Was powedrowalo sloneczko, a mnie zostawilo sama:-D.No coz ,milego popoludnia zycze.
 
Cześć dziewczynki,kilka dni tu nie zaglądałam,ale nic się nie zmieniło!A więc w poniedziałek zaczęlam i nic kompletnie nie kumałam czułam się jakbym była na księżycu! umów,ofert,grup,teczek teczuszek kser itp. pełno,telefom się urywa,centralka zepsuta i nic nie słychać.przyszłam do domu z okropnym bólem głowy i w ogóle szok! wczoraj rano już myślałam,że jest lepiej zrobiłam 3 oferty i nawet umowy powysyłałam,miałam poupychac ludzi na grafik i przysłali mi koleżanka z pokoju obok,żeby mi pomogła bo ona 7 lat tam pracuje!!!! i....tak mnie wkurzyła(rumunka),że szok,sama wszystko zaczela robic ,słowem się nie odezwała do mnie-nie wiem czy ktoś z was pracował z rumnami? ja miałam do czynienia z 2 i mam bardzo złe o nich mniemanie,na moje pytania odpowiadała tylko yhm,masakra.wróciłam do domu z paskudną migreną,zmęczona i niezadowolona.Dziś rano poszłam do pracy chciałam odpowiedzieć na kilka maili,ale ciągle coś było nie tak no i nonstop mi patrzą na ręce,po obiedzie zadzwoniłam i powiedziałam,że nie czuje się na siłach i rezygnuje,po czym zaczęli mnie przekonywać zachęcać i zaproponowali mi prace na recepcji do września,a we wrześniu ,może już poznam grupy i będe chciała dalej z nimi pracować w biurze. także teraz mogę powiedzieć,że będe pracowała w swoim zawodzie.Alex wygania mnie do pracy po pieniądze,zadowolony jest,że z tatą zostaje i mnie bardzo kocha i całuje jak widzi:-)także mam jeszcze do świąt labe!
 
Hej dziewczyny! dawno tu nie zagladalam, moze nawet bardzo:zawstydzona/y:. Ania pociesz sie mam podobna opinie co ty odnosnie Rumunow, nie, zebym byla rasistka czy cos, ale oni maja ta antypatie chyba w genach. Ja pracuje (tez w turystyce z reszta;-))z Wlochami, Ukraincami, Niemcami, i z wszystkimi mozna sie po ludzku dogadac. Ja od wtorku zaczynam prace, juz nie moge sie doczekac, bo w domu fajnie sie siedzi ale, wiadomo co za duzo to nie zdrowo :-) Tym bardziej, ze od kilku miesiecy zmienilismy miejsce zamieszkania, przenieslismy sie do nowej miescinki i malo kogo tu znam, nie ma konkretnego placu zabaw i w ogole jakos tak nieladnie w porownaniu z poprzednim miasteczkiem, musze po prostu przezwyczaic sie do nowych warunkow, wiec jestem happy, ze w koncu zacznie sie sezon i praca i troche odreaguje ;-).
Pozdrawiam was serdecznie, najwazniejsze, ze wiosna za oknami :tak:
 
czesc dziewczeta,pusciutko tu jakos!pogoda przepiekna ,dzis bylo 30 stopni,ja jak zwykle zabiegana,nie mam czasu usiasc ,jutro idziemy do ksiedza aby ustalic date chrztu,bedzie to 18 lub 19 czerwca,trzeba zaczac sie ogladac za czyms ciekawym do ubrania,a co u was?ciekawe jak tam truskawka,czy juz urodzila,szczerze mowiac wcale jej nie zazdroszcze,mam w pamieci jeszcze moj porod,za malo czasu jeszcze minelo aby zapomniec...........brrrrrrrrrrrrr!pozdrowionka dla wszystkich
 
Agnieszka73 masz racje tracciato(CTG) to po polsku KTG,wlasnie sprawdzilam na wikipedi,napisalam tracciato poniewaz nie mialam pojecia jak to moze nazywac sie po polsku,wyjechalam z polski jak mialam 19 lat,pojeciami ciazowymi nie interesowalam sie jeszcze ,jest wiele dziedzin w ktorych nie znam pojec polskich,np pojecia zwiazane z internetem,komputerem itp...
 
ania.falko dokladnie wlasnie koniec pierwszego trymestru a ja czuje sie jak nowa :-D nareszcie :tak:Dom wysprzatalam bo zaniedbalam strasznie i jesc zaczynam jak czlowiek. Zupelnie inna ciaza niz pierwsze 4 tygodnie... Czasem tylko jeszcze zwymiotuje sobie z rana, a potem cisza ;-)Agnieszka mi na szczescie upaly nie przeszkadzaja, chlop juz ma zapowiedziane ze ja chce morze, a kiedy mam morze w poblizu, to najgorsze goraca mi nie straszne :-) Ja cierpie z zimna, cieplo mi nie grozne :-)
 
eve a gdzie teraz mieszkacie? i ile ma twoje dziecię?
ivi teraz najlepiej możesz się cieszyć ciążą,nic jeszcze nie boli,brzuszek się pokazuje,pierwsze ruchy dziecka,super!pewnie nie możesz doczekać aby poznać płeć,co?
pogoda super ,własnie wrócili moi chłopcy z parku.rosołek się gotuje i zaraz obiadek...papa
 
reklama
Witajcie:-)

Ja wyczerpana jestem po pierwszym dniu powrotu do pracy w hotelu w którym pracowałam...ale nie mogę powiedzieć 4 dziewczyny mówią po polsku to jest okazja do pogadania...2 ukrainki no i my 2 polki, nie pracują tam rumunki ale nie mam o nich złego zdania...trzeba się nie dać i tyle:tak:
Agnieszko zapowiada się I roczek Alberta na powietrzu jeśli pogoda tylko dopisze...żebym wtedy miała tylko wolne bo to różnie jest w hotelu ale będę się starać.
Poza tym Albercik ok, a jak tam Viki?
Zmęczona jestem trochę więc zajrzę tutaj jak będę bardziej wypoczęta...pozdrawiam Was dziewczyny i miłej reszty dnia życzę...:happy2:
 
Do góry