reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

kasia a z czego robisz specjalizacje?
i jak Twojej rodzince podoba sie w Polsce? nie za zimno? ;-) a maz jak sie odnalazl? czym sie zajmuje?

Robię specjalizację z interny,jeszcze 2 lata i mam nadzieję,że wrócę do ciepłej Italii,ale nie wiem jak będzie,bo dzieci rosną i będzie coraz trudniej z przeprowadzkami.A mój mąż wcale nie może się tutaj odnaleść i tak zyjemy od odwiedzin we Włoszech do kolejnej wizyty.Tylko dzieci jakoś szybko się zaaklimatyzowały
 
reklama
u mnie tez na razie slonko ale sie zaczyna chmurzyc i zaloze sie ze po obiedzie bedzie padac.ja tez nie lubie suszyc praia w domu bo zaraz pelno wilgoci sie zbiera,ale czasem nie ma inego wyjscia.ja wlasnie nastawilam pralke z posciela i zaraz znikam myc klatke schodowa:wściekła/y:.
zyta i ja mam nadzieje ze nasza kawka bedzie smaczna i przyjemnie bedziemy sobie plotkowaly.
bede pozniej ,papatki
:-)

tez mam taka nadzieje
:-) dam Ci jutro znac czy maz jedzie di Perugii bo w jego pracy nigdy nic nie wiadomo czy nie zmienia mu planow

Hej dziewczyny.
Bylismy dzisiaj znowu nad morzem w poszukiwaniu mieszkania na lipiec i na szczescie znalezlismy tak ze w lipcu ja i Lorenzo bedziemy sie byczyc nad morzem w towarzystwie kuzynostwa i cioci :-) juz sie boje czego to moj synek nauczy sie ciekawego od chlopakow;-) bo pomysly to oni maja ciekawe w koncu co dwie glowy to nie jedna;-)
Pogoda byla nawt w miare troche wialo ale na sloneczku bylo przyjemnie.
Milej niedzieli Wam zycze.
 
Wczesnoniedzielnie się witam:) Pewnie wszystkie śpicie, a ja już po kawce. Nie wiem czemu ale nie mogę jakoś spać długo, chyba starość albo przyzwyczajenie:biggrin2:
Agatka bardzo Ci gratuluję twoich kurek i świeżych jajeczek w przyszłości. Kiedyś takie produkcje i hodowle własne będą na wagę złota przy całej chemii dziś nas otaczającej.
kosmitka jak tam twój motorek, wyłączyłaś go w końcu?:-D Ty nam tu kobieto uważaj bo terminów nie doczekasz jak tak będziesz latać:-p
kasia bardzo serdeczne dzień dobry i ode mnie, z pewnością tu na forum poczujesz się jakbyś ponownie była w Italii:))

My wczoraj zaliczyliśmy plażę, a ja zaliczyłam raka, kurcze, nie wiedziałam że aż tak się podpiekę i to jeszcze tak nierówno:cool: Ale nic to, mam nadzieję, że jakoś szybko zbrązowieję i można się będzie ludziom na oczy pokazać.
Pogoda zapowiada się dziś piękna, życzę Wam wszystkim wyjątkowo miłej niedzieli i pogodnego dnia!!!!
 
Ptynia pisze:
Pewnie wszystkie śpicie, a ja już po kawce. Nie wiem czemu ale nie mogę jakoś spać długo, chyba starość albo przyzwyczajenie
biggrin.gif
Ptynia dla mnie ta godzina:szok::szok: ale moze i jest cos w tym;-) ja jak jestem w Polsce wstaje o dziwo rano:yes:a w Italii moglabym spac,spac:rolleyes2::wink:
acha i uwazaj na sloneczko,mam nadzieje,ze jakies poparzenie cie nie dotyczy???jednak niby to slonce takie niepozorne,ale opalac opala
:rolleyes:

u nas pogoda zapowiada sie ladna,chociaz jest dosc mokro,ale jest cieplo,nawet w domu bez ogrzewania jest mi goraco,wiec nie jest zle
:wink::rolleyes:
luczka jak ja ci zazdroszcze,ze masz blisko do morza:sorry::blink:hm gdyby nie ta cena paliwa,to bym sie nie zastanawiala i pojechala na spacer,nad morze,ale niestety:-:)tak::rofl2:w tej sytuacji,tylko oplaca sie pojechac na kilka dni,wynajac mieszkanie i kozystac do woli...:tak::-)

milej niedzieli zycze wszystkim...:yes:

 
zyta bylismy w Nettuno niby blisko ale zajelo nam to ponad godzine masz racje benzyna teraz droga my mamy to szczescie ze maz od roku ma samochod sluzbowy tez do uzytku wlasnego tak ze na takie krotkie trasy nie placimy za benzyne chyba ze chcielibysmy jechac dalej to musimy zaplacic.
ptynia ty mi tu o starosci nie pisz bo my w tym samym wieku i ja troche starsza:-D jestesmy jeszcze mlode;-) a z tym slonkiem to przesadzilas
Ja nie spie juz od 7 ale ja to ranny ptaszek jestem, zaraz zbieramy sie na basen a potem na obiad do tesciowej dzisiaj swietujemy urodziny mojego meza.
Lorenzo siedzi kolo mnie glaszcze mnie po buzi i mowi "barba" tlumacze mu ze ja brody nie mam:-D pewnie niedlugo zapyta mnie czy mam siuraka:-D
 
Hej WSZYSTKIM KOBITKOM :-)jestem w BARI na poludniu WLOCH od miesiaca...widzialam, ze tez tu ktos byl...ale niestety nie wiem jak wyszukac pokrewna dusze na forum z moich okolic.Maaatko z dzieckiem mam najmniej problemòw, a myslalam naodwròt.Nie mam z kim pogadac...i sie spotkac...bo nie mam znajomych.A Wlosi jak to Wlosi...i jeszcze mam tesciòw na przeciwko(czyt.kontrola)buf...
 
reklama
Hej kobitki:-)
U nas wciaz kaszel niby bylo juz lepiej a po wczorajszej kapieli wydaje sie,ze jest gorzej:-(
pogoda i u nas ladna i sloneczna
Agatkato chyba Ci sie udalo ;-)zalozylas hodowle Bio
Vlorawitaj wspolczuje tesciow ja tez mieszkam obok i to samo wszystko pod kontrola normalnie dusze sie:wściekła/y:a malenstwo ile ma???princi z Twoich okolic ale teraz jest w kraju moze jak wroci to sie odezwie;-)
 
Do góry