reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

vloramasz racje,jak slysza,ze straniera:baffled:no coz najwazniejsze to nie brac do glowy;-)ojj i taras wspolny macie ja mam ich z tylu domu i normalnie mi brakuje tlenu,dzisiaj ledwo z domu sie ruszylismy a ta zaraz dzwoni a gdzie to jedziemy:szok:mamma mia tej to non sfugge niente:cool:
o to 6 msc.ma babelek:-)tak z ciekawosci chcialam sie zapytac jak urodzona niunia w Pl to jakie ma obywatelstwo??
 
reklama
Kiedys myslalam ze aby miec swoje miejsce na ziemi potrzebna jest stabilizacja, wlasny dom , "kąt" na swiecie. Teraz zrowumialam, że najważniejsze to mieć obok siebie swoich bliskich - reszta sama jakoś pójdzie:)
Ptynia masz racje, ja tez tak mysle, najwazniejsza jest rodzina, dom to przeciez ludzie, a nie cztery sciany. Dla mnie dom oznacza moich chlopakow, rodzine, najwazniejsze byc razem.
Kasia normalne, ze dla twojego meza nie jest latwo w PL, mysle, ze i tobie tez nie bylo latwo wrocic, tym bardziej, ze chyba dobrze zrozumialam, nie mieszkacie w twoim rodzinnym miescie.
Ja szczerze mowiac teraz tez nie wyobrazam sobie juz powrotu do PL, ale nigdy nic nie wiadomo w zyciu, najwazniejsze by czy w PL czy w IT czy na koncu swiata miec przy sobie swoich najdrozszych.
 
cucciola79 dzieki ze pytasz,u nas chyba sama znalazlam przyczyne nocnego kaszlu
po wizycie u lekarza nic nie pomoglo,wiec sama skojarzylam fakty i odstawilam magnez z witb6,o niebo lepiej,wczoraj poszla spac o 20 noc przespana do godz.8,20:happy:
kasia6911 hm ja do tej pory sama nie wiem gdzie bym chciala mieszkac,podoba mi sie tu w niby slonecznej Italii,ale tez tesknie za Polska:rofl2:
poprostu jestem rozerwana emocjonalnie,a poglebia sie to jak mam do ktoregos z tych krajow jechac,obojetnie w ktora strone...;-):tak:
@kosmitka jak dzisiaj twoje samopoczucie???to juz tuz,tuz!!!:biggrin2:
anja35 moja wie w ten sposob jak sie rodzila,ze z brzucha mamy ja lekarz wyciagal
jestem w tej dobrej sytuacji,ze nie klamie swojego dziecka,bo urodzila sie przez cesarskie ciecie
;-)

u nas od rana deszcz,slonce itp.




 
a u mnie tak gwizda ze hej:rofl2: a do tego chwile temu przestalo lac.normalnie swiata nie bylo widac,tak ciemno bylo.a moja psina tak wariuje ze wytrzymac z nia nie mozna.chyba wieczorem ja odwioze na dzialke bo sika straszliwie,doslownie co chwile i tak smierdzi ze sie wytrzymac nie da.gorzej jak kwasy jakies:eek:
 
Sicilpol, Giulio spisuje sie na medal, super, najwazniejsze, ze ma apetyt, rosnie, i juz niedlugo szpital bedzie tylko wspomnieniem. Nami sie nie przejmuj;-), nie przepraszaj, bo twoj swiat to Julcio, i tak juz bedzie zawsze, nasze zycie kreci sie wokol naszych skarbenkow. Powodzenia i wirtualne usciski dla was obu:-)
 
Witajcieeeee :)
To ja tak w ekspresowym skrocie, bowiem pisze jedna reka- druga podtrzymuje sobie laktator ;-)
Dzis mamy 3tygodnie! Z Julciem wszystko dobrze ufff jedyna rzecz to niedomkniety przewod botalla, z ktorym walczymy, poki co lekami, ewentualnie czeka nas operacja, ale jakos jestem optymistycznie nastawiona, tak trzeba.
Rosniemy takze, 1100g, maly zrobil sie pyzowaty ;-) Wcina moje mleczko i wali ciociom pielegniarkom kupale co moment ;-)
Wszystko to jest wazne i znaczy, ze maly dzielnie pokonuje dzien za dniem.
Powiem Wam tak, nie pamietam zycia "przed Julciem" :biggrin2:
Przepraszam, ze nie pisalam, ale dnia nam nie starcza :no:

powodzenia i tak trzymajcie:-)

U nas swieci piekne slonce,choc nie ma porownania do italianskiego,a i powietrze zimne.Ale poki co nakoniec tygodnia zapowiadaja ponad 20 stopni.
Zgadza sie nie mieszkamy w moim rodzinnym miescie i moze to tez ma wplyw,ze tesknie za italia.Bo tak naprawde to tam spedzilam cale moje dorosle zycie.Wyszlam za maz zaraz po dyplomie i wyjechalam do wloch i tam zylam cale 14 lat mojego doroslego zycia.
 
sicilpol:-):-):-)az sie serce raduje....najwazniejsze,ze julcio rosnie i przybiera na wadze,powolutku powolutku ani sie obejrzysz a bedziecie w domku...trzymam kciuki zeby obylo sie bez operacji,ale jak trzeba bedzie to napewno bedzie wszystko dobrze...trzymaj sie dzielnie nadal,usciski dla ciebie i syneczka...
 
sicilpol :-):-):-):-):-):-):-):-) ale sie ciesze ze do nas napisalas.
Bravo Giulio niech je mamine mleczko i rosnie zycze Wam zeby obylo sie bez operacji Lorenzo tez to mial najpierw zamykali lekami a potem mial miec operacje ale zamknal sie sam trzymam kciuki zeby u Was tez tak bylo.
1100 kg to juz sluszna waga ;-)oby tak dalej:-):tak:
 
sicilpol alez jednym tchem przeczytalam twoj post,wielkie dzieki,ze sie odezwalas:tak:usmiech mam od ucha do ucha:-):-):-):-):-):-):-)jej az ulzylo mi ogromnie:happy:naprawde jest motywacja do zycia,nadal trzymamy kciuki za Was:yes::yes::yes:dzielny ten nasz Julcio;-)niech je mleczko i rosnie:tak::yes:
jak bedziesz miala zawsze jakas wolna chwilke napisz chociaz kilka slow,bo my tu myslimy ciagle o Was
:yes::tak:usciski dla Was,trzymajcie sie dzielnie;-):tak:
 
reklama
Do góry