reklama

Częste zaczerwienienie siuśki- od pieluch alergia ?

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez gosiak080284, 25 Styczeń 2014.

1. gosiak080284

gosiak080284 Zaangażowana w BB

Witam Mamy
    Mam do Was pytanie, mam córkę i mam ostatnio problem taki że u niej w okolicach intymnych robi się zaczerwienie. Mała piszczy a ja nie wiem od czego to jest
    Może macie jakieś doświadczenia proszę o poradę

2. Domka12

Domka12 Moderator

Mja córka tez tak miała,i ja kupuje płyn do Higieny intymnej dla dzieci z firmyy AA i pomaga.

3. reklama
  4. gosiak080284

gosiak080284 Zaangażowana w BB

Dziękuję Ci za odpowiedź. A możesz powiedzieć jak stosujesz i ile razy dziennie ten żel? pry każdej zmianie pieluszki ?
    A czy wogule zmieniałaś pieluchy szukając czemu tak się dzieje z tym zaczerwienieniem ?

5. kiiki

kiiki Zaciekawiona BB

Zmien pieluchy, moze nie toleruje tych, ktorych uzywasz. No i mycie sama woda polecam, wszelkie plyny, mydla itp. pozbawiaja skore naturalnej bariery ochronnej. A jesli to nie pomoze, sproboj bepanthenu, u nas, gdy czasem jakies zaczerwienienie sie pojawi (gdy wyrodna matka za dlugo pieluchy nie zmieni ;-)), dziala super

no i nie sugeruj sie moim suwaczkiem, mam druga, 3,5 miesieczna corcie, tylko drugiego suwaczka wstawic nie potrafie :tak:

6. alo23

alo23 Fanka BB :)

u mojej chrzesniaczki tak sie robilo i siostra co do czego wykryla ze to od chusteczek mokrych... jak przestala uzywac i i myla ja sama woda przeszlo...

7. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

U nas tak się zaczęło uczulenie na pieluszki jednorazowe, jest w nich straszna ilość chemii oraz ropy naftowej.
    Cała prawda o pieluchach jednorazowych - Dzieci są ważne

Próbowaliśmy różnych pieluszek, i skończyło się na wielorazowych, niestety w upały nie było dnia bez odparzeń przy jednorazówkach :(

Poleć forum