reklama

Cztery kąty dla Maluszka :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2013' rozpoczęty przez monia~, 17 Lipiec 2013.

1. monia~

monia~ Fanka BB :)

Kochane, ponieważ pojawiło się zapotrzebowanie, zapraszam do dzielenia się fotkami kącików, czy też pokoików Waszych pociech. Oj słodko, kolorowo i milusio tu będzie :-)

2. Galaxia

Galaxia Fanka BB :)

no to ja wrzuce co już wrzuciłam wcześniej
    Naszą sypialnię przemalowaliśmy z fioletu na błękit, kupiliśmy szafę a łóżeczko od szwagra przemalowaliśmy na biało
    2013-06-13 14.44.51.jpg 993521_529700613758623_78677606_n.jpg

Na początku sierpnia założe prześcieradełko, ochraniacz i rożek i wtedy już w całości pokaże Jaśkowy kącik :-)

3. reklama
  4. cytryna

cytryna Fanka BB :)

Galaxia fajny kacik :) ja nie mam co wklejac bo nic nie mamy przygotowane... ale mam pytanie o malowanie lozeczka, kupilam wczoraj uzywana komode - przewijak I tez by sie ja przydalo odswiezyc. czy scieralas lozeczko najpierw jakims paierem sciernym czy czyms czy od razy malowaliscie na bialo?

5. Galaxia

Galaxia Fanka BB :)

tak, bo łóżeczko było całe obklejone naklejkami. Siedziałam i chyba 3 godz tarłam :-) Ale jak nie ma nic to nie musisz chyba ze chcesz wygładzić ale malowaliśmy 2 warstwami i wystarczyło

6. Judyś

Judyś Fanka BB :)

cytryna- powinnas całośc przejechać papierem sciernym przed malowaniem i na koniec polakierować:) nie raz patrzyłam jak mój D maluje meble, a jest stolarzem:)

7. mama2009

mama2009 Fanka BB :)

już wiem że to będzie mój ulubiony temat :-D uwielbiam oglądać zdjęcia pomieszczeń w różnych domach ;] w sierpniu i ja coś wrzucę :)

8. -Lorelain-

-Lorelain- Fanka BB :)

my już pokoik prawie skończyliśmy, czekam na przesyłkę z kilkoma dodatakami to obfocę :-)

9. Judyś

Judyś Fanka BB :)

zazdroszczę wam tych gotowych kącików:( ja pewnie dopiero za 3 tygodnie będe miała sypialnie w stanie używalności i wezmę się za urządzanie Lelkowego królestwa:p

10. reklama
  11. love baby:)

love baby:) Fanka BB :)

Galaxia super :-)
    Zazdroszcze Wam tych gotowych kacikow....
    Ja jutro trzasne fote jak wyglada na chwile obecna przyszly kacik naszego Olinka :szok: Chyba padniecie .. -Plac budowy poki co...:dry:

12. -Lorelain-

-Lorelain- Fanka BB :)

pokoik Matusia i Lilki już prawie skończony :-)

IMG_4941.jpg IMG_4944.jpg IMG_4946.jpg IMG_4947.jpg IMG_4948.jpg IMG_4948.jpg

Poleć forum