reklama

Cztery kąty dla Maluszka :)

monia~

Fanka BB :)
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Kochane, ponieważ pojawiło się zapotrzebowanie, zapraszam do dzielenia się fotkami kącików, czy też pokoików Waszych pociech. Oj słodko, kolorowo i milusio tu będzie :-)

reklama

Galaxia

Miasto
Malmo
Rozwiązania
0
no to ja wrzuce co już wrzuciłam wcześniej
Naszą sypialnię przemalowaliśmy z fioletu na błękit, kupiliśmy szafę a łóżeczko od szwagra przemalowaliśmy na biało
2013-06-13 14.44.51.jpg993521_529700613758623_78677606_n.jpg

Na początku sierpnia założe prześcieradełko, ochraniacz i rożek i wtedy już w całości pokaże Jaśkowy kącik :-)

Załączniki

cytryna

Miasto
Szkocja
Rozwiązania
0
Galaxia fajny kacik :) ja nie mam co wklejac bo nic nie mamy przygotowane... ale mam pytanie o malowanie lozeczka, kupilam wczoraj uzywana komode - przewijak I tez by sie ja przydalo odswiezyc. czy scieralas lozeczko najpierw jakims paierem sciernym czy czyms czy od razy malowaliscie na bialo?

Galaxia

Miasto
Malmo
Rozwiązania
0
tak, bo łóżeczko było całe obklejone naklejkami. Siedziałam i chyba 3 godz tarłam :-) Ale jak nie ma nic to nie musisz chyba ze chcesz wygładzić ale malowaliśmy 2 warstwami i wystarczyło

Judyś

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
cytryna- powinnas całośc przejechać papierem sciernym przed malowaniem i na koniec polakierować:) nie raz patrzyłam jak mój D maluje meble, a jest stolarzem:)

mama2009

Rozwiązania
0
już wiem że to będzie mój ulubiony temat :-D uwielbiam oglądać zdjęcia pomieszczeń w różnych domach ;] w sierpniu i ja coś wrzucę :)

-Lorelain-

Rozwiązania
0
my już pokoik prawie skończyliśmy, czekam na przesyłkę z kilkoma dodatakami to obfocę :-)

Judyś

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
zazdroszczę wam tych gotowych kącików:( ja pewnie dopiero za 3 tygodnie będe miała sypialnie w stanie używalności i wezmę się za urządzanie Lelkowego królestwa:p

love baby:)

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Galaxia super :-)
Zazdroszcze Wam tych gotowych kacikow....
Ja jutro trzasne fote jak wyglada na chwile obecna przyszly kacik naszego Olinka :szok: Chyba padniecie .. -Plac budowy poki co...:dry:

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi